Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Segunda A
13. txanda
Txapelketa aukeratu
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Segunda A
Madrid,
2021-02-28
-
2021-06-06
Epailea:
AI Antonio Perez Trapero
Joko-erritmoa:
90 min + 30sec/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
13. txandako partidak
2021-06-06
- 10:00
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
V CENTENARIO D
5,0
1655
ESP
3.0 - 0.0
DESCANSA B
0,0
1000
ESP
2
EL MOLINILLO
18,0
1883
ESP
4.5 - 1.5
ALCOBENDAS C
8,0
1555
ESP
1
Campos Palacios, Daniel
2008
ESP
1 - 0
Gutierrez Ceballos, Cesar
0
ESP
2
Gutierrez Mordini, Pablo
1896
ESP
+ - -
Berest, Daniil
1453
ESP
3
Lucendo Lacal, Santiago
1756
ESP
1 - 0
Rumbero Iglesias, Alejandro
1305
ESP
4
Diaz Gimenez, Julio
1644
ESP
1 - 0
Vazquez Rodriguez, German
1273
ESP
5
(*) Torrijos Romero, Ricardo
1591
ESP
0 - 1
Martinez Casco, Sergio
1260
ESP
6
Rodriguez Valdiviejas, Luis
1538
ESP
0.5 - 0.5
Villarragut Vazquez, Inaki
1175
ESP
3
ALPEDRETE B
13,0
1612
ESP
0.5 - 5.5
BLANCO Y NEGRO C
18,0
1794
ESP
1
Movilla Calleja, David
1810
ESP
0.5 - 0.5
Calvo de Castro, Miguel
1856
ESP
2
Liceras Ruiz, Manuel
1636
ESP
0 - 1
Gomez Rubio, Agustin
1810
ESP
3
Alonso Saiz, Luis
1425
ESP
0 - 1
Bernal Viton, Daniel
1726
ESP
4
Lazaro Garcia, Oscar
0
ESP
0 - 1
Miori Gutierrez, Alberto
1591
ESP
5
- - +
(*) Gilardi Olarrea, Mikel
1167
ESP
6
- - +
(*) Fernandez Guillen, Nuno
1159
ESP
4
SIERRA NORTE B
10,0
1625
ESP
3.0 - 3.0
64 VILLALBA-MISCASA B
12,0
2017
ESP
1
Garcia Castineira, Ivan
1726
ESP
1 - 0
Blanco Samaniego, Alejandro
1982
ESP
2
Bermejo Sevillano, Alberto
1617
ESP
0 - 1
Blasco De La Cruz, Luis
1902
ESP
3
Sanchez Pulido, Pablo
1615
ESP
+ - -
Bermejo Prieto, Juan R.
1656
ESP
4
Tejuca Verdugo, Carlos
1516
ESP
0 - 1
Rodriguez Sanchez, Juan Carlos
1628
ESP
5
(*) Portero Rubio, Martin
1492
ESP
1 - 0
Cano Ferrer, Sergio
1542
ESP
6
(*) Ferrero Bartolome, Ricardo
0
ESP
0 - 1
Del Olmo Linares, Marco
1456
ESP
5
COLMENAREJO CHESS A
19,0
1856
ESP
4.0 - 2.0
POZUELO B
4,0
1514
ESP
1
Lopez Perolio, Jorge
1932
ESP
0.5 - 0.5
Pulido, Nelson
1493
COL
2
De Pablo Fuertes, Daniel
1867
ESP
0 - 1
San Vicente Crespo, Pablo
1198
ESP
3
De Diego Ferrer, Emilio
1830
ESP
1 - 0
Lopelo Ortega, David Alfonso
0
ESP
4
Garcia Fernandez, Jose Luis (3)
1800
ESP
0.5 - 0.5
Pericuesta Ramos, Jose Manuel
0
ESP
5
Herrero Corada, Jose Ignacio
1748
ESP
+ - -
6
Mataix Fernandez, Ricardo
1742
ESP
+ - -
6
TORRELODONES B
5,0
1047
ESP
3.5 - 2.5
JAQUE MATE C
18,0
1737
ESP
1
Collado Cabeza, Javier
0
ESP
0 - 1
Andrade Sandoval, Jim Carlos
2032
ESP
2
Rodriguez Rey, Miguel
0
ESP
0.5 - 0.5
Andrade Sandoval, Bianca
1874
ESP
3
Echave-Sustaeta Rodriguez, Ignacio
0
ESP
1 - 0
Fernandez Sanchez, Lorenzo
1852
ESP
4
Rodriguez Rey, Gabriel
0
ESP
0 - 1
Sanz Toledano, Alfonso
1737
ESP
5
Delany Tijera, Eduardo
0
ESP
1 - 0
Suarez Hernan, Santiago
1444
ESP
6
Collado Perez, Marcos
0
ESP
1 - 0
Moya Izquierdo, Ismael
1362
ESP
7
DESCANSA A
0,0
1000
ESP
0.0 - 3.0
ALGETE-2008
13,0
1611
ESP