Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Segunda A
Rolda 3
Selección de torneo
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Segunda A
Madrid, del
2021-02-28
al
2021-06-06
Árbitro:
AI Antonio Perez Trapero
Ritmo de xogo:
90 min + 30sec/jugada
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Composición
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Rolda 9
Rolda 10
Rolda 11
Rolda 12
Rolda 13
Clasificación
Variación FIDE
Calendario
Estatísticas
Cadro cruzado
Partidas
Emparellamento da rolda 3 o
2021-03-14
ás 10:00
Excel
PDF
View per boards
View per teams
M.
Brancas
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Pts.
FIDE
Fed.
1
JAQUE MATE C
3,0
1737
ESP
3.0 - 0.0
DESCANSA B
0,0
1000
ESP
1
+ - -
Descansa
0
2
+ - -
Descansa
0
3
+ - -
Descansa
0
4
+ - -
Descansa
0
5
+ - -
Descansa
0
6
+ - -
Descansa
0
2
POZUELO B
1,0
1514
ESP
2.0 - 4.0
ALGETE-2008
1,0
1611
ESP
1
Pulido, Nelson
1493
COL
1 - 0
Torrecillas Gonzalez, Antonio
1888
ESP
2
Urbelz Perez, Ignacio
1470
ESP
0 - 1
Fernandez Coya, Jose Luis
1594
ESP
3
San Vicente Crespo, Pablo
1198
ESP
1 - 0
Diaz Garcia, Miguel
1473
ESP
4
Sanchez Luque, Pablo
0
ESP
0 - 1
Aguilera Aguilera, Pablo
1405
ESP
5
- - +
(*) Lopez Garcia, Daniel
1377
ESP
6
- - +
(*) Melgar Morraja, Mateo
0
ESP
3
64 VILLALBA-MISCASA B
2,0
2017
ESP
3.0 - 0.0
DESCANSA A
0,0
1000
ESP
1
+ - -
Descansa
0
2
+ - -
Descansa
0
3
+ - -
Descansa
0
4
+ - -
Descansa
0
5
+ - -
Descansa
0
6
+ - -
Descansa
0
4
BLANCO Y NEGRO C
2,0
1794
ESP
4.5 - 1.5
TORRELODONES B
2,0
1047
ESP
1
Bernal Viton, Daniel
1726
ESP
1 - 0
Collado Cabeza, Javier
0
ESP
2
Jerez Mendez, Angel
1676
ESP
0 - 1
Rodriguez Rey, Miguel
0
ESP
3
Caro Martin, Diego
1649
ESP
1 - 0
Echave-Sustaeta Rodriguez, Ignacio
0
ESP
4
Garcia Blanco, Alejandro
1612
ESP
1 - 0
Delany Tijera, Eduardo
0
ESP
5
(*) Alvarez Grande, Juan
1576
ESP
0.5 - 0.5
Collado Perez, Marcos
0
ESP
6
(*) Gilardi Olarrea, Mikel
1167
ESP
1 - 0
Galindo Gomes-Maia, Afonso
0
ESP
5
ALCOBENDAS C
2,0
1555
ESP
2.0 - 4.0
COLMENAREJO CHESS A
4,0
1856
ESP
1
Raskin, Mikhail
1619
ESP
1 - 0
Lopez Perolio, Jorge
1932
ESP
2
Lozano Hernanz, Rodrigo
1546
ESP
0 - 1
De Pablo Fuertes, Daniel
1867
ESP
3
Gonzalez Garcia, Luis
1516
ESP
0.5 - 0.5
De Diego Ferrer, Emilio
1830
ESP
4
Torres Inchaurza, Imanol
1372
ESP
0.5 - 0.5
Garcia Fernandez, Jose Luis (3)
1800
ESP
5
Raskin Calvo, Maximilian
1341
ESP
0 - 1
Minguez Greciano, Iluminada
1787
ESP
6
Raskin Calvo, Elizabetta
1148
ESP
0 - 1
Herrero Corada, Jose Ignacio
1748
ESP
6
V CENTENARIO D
0,0
1655
ESP
2.5 - 3.5
SIERRA NORTE B
2,0
1625
ESP
1
Sanchez Gimeno, Miguel
1857
ESP
1 - 0
Bermejo Sevillano, Alberto
1617
ESP
2
Navarro Rodriguez, Jesus
1621
ESP
0 - 1
Compte Andreu, Alberto
1614
ESP
3
Mehalingam, Karunanithi
1546
ESP
0 - 1
Tejuca Verdugo, Carlos
1516
ESP
4
Guillo Sanchez-Galiano, Ernesto
1349
ESP
0.5 - 0.5
(*) Del Valle Del Valle, Rodrigo
1505
ESP
5
Diez Cuarental, Luis Pablo
1233
ESP
1 - 0
(*) Gonzalez Sanz, Jesus
1491
ESP
6
Olias Rincon, Ines
1131
ESP
0 - 1
(*) Ubiria Rodriguez de Quijano, Inaki
1333
ESP
7
EL MOLINILLO
3,0
1883
ESP
5.5 - 0.5
ALPEDRETE B
2,0
1612
ESP
1
Mazo Fernandez, Roberto
2003
ESP
1 - 0
Movilla Calleja, David
1810
ESP
2
Laynez Aspenberg, Jose
1827
ESP
0.5 - 0.5
Rodriguez Del Moral, Angel
1721
ESP
3
Lucendo Lacal, Santiago
1756
ESP
1 - 0
Valls Uriol, Francisco
1435
ESP
4
Diaz Gimenez, Julio
1644
ESP
1 - 0
Benito Gonzalo, Rafael
0
ESP
5
Diaz Quilez, Daniel
1598
ESP
1 - 0
Lazaro Garcia, Oscar
0
ESP
6
Rodriguez Valdiviejas, Luis
1538
ESP
1 - 0
Rivas Jimenez, Leo
0
ESP