Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Segunda A
Rolda 9
Selección de torneo
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Segunda A
Madrid, del
2021-02-28
al
2021-06-06
Árbitro:
AI Antonio Perez Trapero
Ritmo de xogo:
90 min + 30sec/jugada
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Composición
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Rolda 9
Rolda 10
Rolda 11
Rolda 12
Rolda 13
Clasificación
Variación FIDE
Calendario
Estatísticas
Cadro cruzado
Partidas
Emparellamento da rolda 9 o
2021-05-09
ás 10:00
Excel
PDF
View per boards
View per teams
M.
Brancas
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Pts.
FIDE
Fed.
1
BLANCO Y NEGRO C
11,0
1794
ESP
3.0 - 0.0
DESCANSA B
0,0
1000
ESP
2
ALCOBENDAS C
7,0
1555
ESP
2.0 - 4.0
64 VILLALBA-MISCASA B
7,0
2017
ESP
1
Lozano Hernanz, Rodrigo
1546
ESP
+ - -
Suarez Triguero, Jose Alfonso
2013
ESP
2
Gutierrez Ceballos, Cesar
0
ESP
0 - 1
Blanco Samaniego, Alejandro
1982
ESP
3
Gonzalez Garcia, Luis
1516
ESP
0.5 - 0.5
Blasco De La Cruz, Luis
1902
ESP
4
Raskin Calvo, Isabella
1370
ESP
0 - 1
(*) Gutierrez Diaz, Pablo
1879
ESP
5
Martinez Casco, Sergio
1260
ESP
0.5 - 0.5
Cano Ferrer, Sergio
1542
ESP
6
Ruiz Hernandez, Angel
0
ESP
0 - 1
Del Olmo Linares, Marco
1456
ESP
3
V CENTENARIO D
3,0
1655
ESP
2.0 - 4.0
POZUELO B
2,0
1514
ESP
1
Mehalingam, Karunanithi
1546
ESP
0 - 1
Pulido, Nelson
1493
COL
2
Penas Merino, Ramona
1443
ESP
0 - 1
Calles Gutierrez, Juan F.
1270
ESP
3
Solanilla Olcese, Ada
1302
ESP
0 - 1
San Vicente Crespo, Pablo
1198
ESP
4
Olias Rincon, Ines
1131
ESP
1 - 0
Lopelo Ortega, David Alfonso
0
ESP
5
Solanilla Olcese, Alejandro
1001
ESP
0 - 1
Pericuesta Ramos, Jose Manuel
0
ESP
6
Somasundaram, Jeeva
0
ESP
1 - 0
Sanchez Luque, Pablo
0
ESP
4
EL MOLINILLO
14,0
1883
ESP
2.5 - 3.5
JAQUE MATE C
12,0
1737
ESP
1
Campos Palacios, Daniel
2008
ESP
0.5 - 0.5
Andrade Sandoval, Jim Carlos
2032
ESP
2
Laynez Aspenberg, Jose
1827
ESP
0.5 - 0.5
Andrade Sandoval, Bianca
1874
ESP
3
Corbinos Cuartero, Manuel A.
1800
ESP
0.5 - 0.5
Fernandez Sanchez, Lorenzo
1852
ESP
4
Lucendo Lacal, Santiago
1756
ESP
1 - 0
Cuesta Moscoso, Alvaro
1482
ESP
5
Diaz Gimenez, Julio
1644
ESP
0 - 1
Suarez Hernan, Santiago
1444
ESP
6
Diaz Quilez, Daniel
1598
ESP
0 - 1
Hidalgo Garcia, Andres I
1434
ESP
5
ALPEDRETE B
8,0
1612
ESP
3.5 - 2.5
ALGETE-2008
9,0
1611
ESP
1
Movilla Calleja, David
1810
ESP
0.5 - 0.5
Torrecillas Gonzalez, Antonio
1888
ESP
2
Rodriguez Del Moral, Angel
1721
ESP
1 - 0
Fernandez Coya, Jose Luis
1594
ESP
3
Suarez Mier, Jesus
1540
ESP
1 - 0
De Andres Martin, Adriel
1567
ESP
4
Alonso Saiz, Luis
1425
ESP
0 - 1
Diaz Garcia, Miguel
1473
ESP
5
Lazaro Garcia, Oscar
0
ESP
1 - 0
Aguilera Aguilera, Pablo
1405
ESP
6
Rivas Jimenez, Leo
0
ESP
0 - 1
(*) Lopez Garcia, Daniel
1377
ESP
6
SIERRA NORTE B
6,0
1625
ESP
3.0 - 0.0
DESCANSA A
0,0
1000
ESP
7
COLMENAREJO CHESS A
13,0
1856
ESP
5.5 - 0.5
TORRELODONES B
3,0
1047
ESP
1
Lopez Perolio, Jorge
1932
ESP
0.5 - 0.5
Collado Cabeza, Javier
0
ESP
2
De Pablo Fuertes, Daniel
1867
ESP
1 - 0
Rodriguez Rey, Miguel
0
ESP
3
De Diego Ferrer, Emilio
1830
ESP
1 - 0
Echave-Sustaeta Rodriguez, Ignacio
0
ESP
4
Minguez Greciano, Iluminada
1787
ESP
1 - 0
Delany Tijera, Eduardo
0
ESP
5
Herrero Corada, Jose Ignacio
1748
ESP
1 - 0
Collado Perez, Marcos
0
ESP
6
Mataix Fernandez, Ricardo
1742
ESP
+ - -