Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Segunda C
10. txanda
Txapelketa aukeratu
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Segunda C
Madrid,
2021-02-28
-
2021-06-06
Epailea:
AI Antonio Perez Trapero
Joko-erritmoa:
90 min + 30sec/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
10. txandako partidak
2021-05-16
- 10:00
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
VIRGEN DE ATOCHA C
5,0
1443
ESP
1.0 - 5.0
TORREJON B
4,0
1521
ESP
1
Perez Hernandez, Hugo
1333
ESP
0 - 1
Sanz Varea, Jose M.
1852
ESP
2
Medina Sanchez-Crespo, Jorge
1220
ESP
0 - 1
Fidalgo Lopez, Rafael
1658
ESP
3
Garcia Martin, Diego I
1206
ESP
0 - 1
Gonzalez Irala, Emilio
1494
ESP
4
Beltran Gomez, Alvaro
1109
ESP
0.5 - 0.5
Caballero Insaurriaga, Guillermo
1423
ESP
5
Rodriguez Cardenas, Pablo
0
ESP
0.5 - 0.5
Tobias Sidera, Fernando
1369
ESP
6
Ros Zamora, Pablo
0
ESP
0 - 1
Martin Maranon, Daniel
1119
ESP
2
VALDEBERNARDO
8,0
1708
ESP
3.0 - 0.0
DESCANSA H
1,0
1000
ESP
3
AJEDREZ CON CABEZA B
4,0
1182
ESP
2.0 - 4.0
LICEUM
11,0
1673
ESP
1
De La Mata Rodriguez, Javier
1459
ESP
0 - 1
Jimenez Ortiz, Gonzalo
1935
ESP
2
Valido Gonzalez, Himar
1321
ESP
0 - 1
Perez Gonzalez, Manuel
1639
ESP
3
Albert Martinez, Angel
0
ESP
0 - 1
Fernandez Valladolid, Victor
1594
ESP
4
Moreno Sabroso, Ruben
0
ESP
1 - 0
De Lima, Marcos Alberto
1508
ESP
5
Lopez-Leis Cenal, Manuel Santiago
0
ESP
1 - 0
Garcia Martin, Javier
1458
ESP
6
Alonso Sanchez, Miguel Angel I
0
ESP
0 - 1
Muras Hernandez, Jorge
0
ESP
4
ALCALA DE HENARES-LABORITARIOS VESNA B
17,0
1880
ESP
3.0 - 0.0
DESCANSA G
2,0
1000
ESP
5
CAPABLANCA C
14,0
1696
ESP
3.0 - 0.0
DESCANSA F
1,0
1000
ESP
6
LA CORRALA LAVAPIES CARTAGENA99 A
12,0
1910
ESP
2.0 - 4.0
TAJAMAR C
9,0
1671
ESP
1
Ramos Del Campo, Alexander
2130
ESP
1 - 0
Simonyan, Arturo
1924
ESP
2
Ferreiro Lopez, Daniel
1790
ESP
0 - 1
Bravo De La Vega, Alvaro
1860
ESP
3
Lopez de La Cuerda, Jose
1783
ESP
0 - 1
Lazaro Azcutia, Miguel
1676
ESP
4
Gallardo Perez, Jesus
1735
ESP
0 - 1
Reyero Castro, Jorge
1524
ESP
5
Lizon Martinez, Santiago
1716
ESP
1 - 0
Feal Albala, Alonso
1522
ESP
6
(*) Almeida Munoz, Pablo
1461
ESP
0 - 1
Roquero Redondo, Miguel
1386
ESP
7
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
4,0
1463
ESP
1.0 - 5.0
GETAFE C
11,0
1719
ESP
1
Lois Illana, Adrian
1440
ESP
1 - 0
Ballesteros Cudero, Juan Carlos
1640
ESP
2
Espi Batalla, Antonio
1431
ESP
0 - 1
Gordo Granados, Pablo
1465
ESP
3
Santos Ramos, Elena
1237
ESP
0 - 1
Sanchez Nieto, Jorge I
1440
ESP
4
Davila Tena, Jose Adolfo
0
ESP
0 - 1
Durand Halicki, Ruben
1399
ESP
5
Casado de Jose, Alfonso
0
ESP
0 - 1
Movilla Guillamon, Ines
1286
ESP
6
Groza, David George
0
ESP
0 - 1
Movilla Guillamon, Samuel
1208
ESP