Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Tercera B
7. txanda
Txapelketa aukeratu
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2020/2021 - Tercera B
Madrid,
2021-02-28
-
2021-06-06
Epailea:
AI Antonio Perez Trapero
Joko-erritmoa:
90 min + 30sec/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
7. txandako partidak
2021-04-18
- 10:00
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
CHAMBERI ACADEMIA
10,0
1717
ESP
3.0 - 2.0
EL MOLINILLO B
11,0
1521
ESP
1
Castellanos, Jorge
2270
FID
1 - 0
Torrijos Romero, Ricardo
1591
ESP
2
Beltran Redrado, Jose Antonio
1956
ESP
1 - 0
Fernandez Pello-San Roman, Danie
1466
ESP
3
Abad Flores, Miguel
1575
ESP
0 - 1
Munoz Lopez, Mauricio
1454
ESP
4
Davila Duarte, Guillermo
1486
ESP
0 - 1
Moreno Vicente, Bruno
1396
ESP
5
Balsera Gomez, Antonio
1296
ESP
1 - 0
Fernandez-Pello Balbuena, Javier
0
ESP
2
LA CORRALA LAVAPIES CARTAGENA99 C
9,0
1624
ESP
2.0 - 3.0
MUSICHESS TRES CANTOS
10,0
1961
ESP
1
Maresca Martinez, Pablo
0
ESP
0 - 1
GM Gascon Del Nogal, Jose Rafael
2425
VEN
2
Rodriguez Coarasa, Carlos
1697
ESP
0 - 1
Garcia Guitian, Angel
1808
ESP
3
Yela Garcia, Carlos
1522
ESP
0 - 1
Gonzalez Lopez, Pablo I
1775
ESP
4
Almeida Munoz, Pablo
1461
ESP
1 - 0
Malaga Saralegui, Rodrigo
1177
ESP
5
Yela Soriano, Gustavo
1170
ESP
1 - 0
Gomez Galvan, Jorge
0
ESP
3
VALDEBERNARDO B
8,0
1420
ESP
2.5 - 2.5
LA ERA DE LA REINA C
9,0
1383
ESP
1
Ortega Molina, Tomas
1596
ESP
0 - 1
Arias Martinez, Ivan
1708
ESP
2
Gonzalez Horna, Cesar
1433
ESP
0.5 - 0.5
Arias Cusio, Oscar
1705
ESP
3
Soriano Colado, Jose Manuel
0
ESP
1 - 0
Arias Bellido, Santiago
1213
ESP
4
Talavera Sanz, Jesus
0
ESP
0 - 1
Villoria Testillano, David
0
ESP
5
Talavera Sonseca, Carlos
0
ESP
1 - 0
Vazquez Martinez, Jaime
0
ESP
4
MOSTOLES C
8,0
1467
ESP
1.5 - 3.5
LA ERA DE LA REINA B
8,0
1684
ESP
1
Huerta Navarro, Eusebio
1690
ESP
0 - 1
Nieto Perez, Juan V.
1900
ESP
2
Rubio Rivera, Felix
1396
ESP
0.5 - 0.5
De La Fuente Lucas, Alejandro
0
ESP
3
Gonzalez Haro, Ismael
1379
ESP
1 - 0
Sanchez Liso, Juan A
0
ESP
4
Perez Arroyo, Dionisio
1356
ESP
0 - 1
Gomez Ramirez, Jorge
0
ESP
5
Radlica, Adam Ryszard
0
ESP
0 - 1
Gonzalez Pena, David
0
ESP
5
SAN FERNANDO DE HENARES B
7,0
1592
ESP
0.0 - 5.0
JAQUE MATE D
8,0
1444
ESP
1
Haro Casas, Emilio
1794
ESP
0 - 1
Torres Rebolledo, Victor
1855
ESP
2
Sanchez Tapia, Luis G.
1580
ESP
0 - 1
Teran Gonzalez, Adrian
1466
ESP
3
Benitez Cadenas, Luis Miguel
1551
ESP
0 - 1
Torres Rebolledo, Alvaro
1259
ESP
4
Cilleros Martin, Victor
1231
ESP
0 - 1
Torres Rebolledo, Marcos
1294
ESP
5
Barreto Medina, Andres Fabian
0
ESP
0 - 1
Bartolome Benito, Alejandro
1181
ENG
6
COLMENAREJO CHESS C
7,0
1517
ESP
1.5 - 3.5
A.V.A. B
7,0
1598
ESP
1
Garcia Diaz, Alejandro
1765
ESP
0.5 - 0.5
Tatu, Radu
1606
ESP
2
Urruti, Anibal Agustin
1670
ESP
0 - 1
Fernandez Garcia, Emilio
1570
ESP
3
Rijpkema, Rimme
1476
NED
0 - 1
Marquina Garcia, Francisco Jose
0
ESP
4
Palomo Fernandez, Lorenzo
1348
ESP
1 - 0
Martin Chacon, Daniel
0
ESP
5
Reig Carriedo, Rafael
1303
ESP
0 - 1
Fernandez Martos, David
0
ESP
7
COLMENAREJO CHESS E
7,0
1554
ESP
3.5 - 1.5
JAQUE MATE E
7,0
1360
ESP
1
Martin Andres, Carlos
1912
ESP
1 - 0
Alonso Romero, Jose
1471
ESP
2
Lopez Troya, Juan C.
1731
ESP
0 - 1
Herrero Guirau, Carlos
1364
ESP
3
Dominguez Coig, Alvaro
1556
ESP
1 - 0
Soria Martinez, Daniel
1290
ESP
4
Rapaport, Andres Natalio
1197
ARG
0.5 - 0.5
Plaza Plaza, Prudencio
1280
ESP
5
Valentin-Gamazo Gutierrez, Rafael
0
ESP
1 - 0
Garcia-Quismondo Bautista, Antonio
0
ESP
8
JAQUE Y MATE VENCEREMOS
6,0
1699
ESP
5.0 - 0.0
DIAGONAL ALCORCON D
7,0
1279
ESP
1
Pozo Ocampos, Fernando
0
ESP
1 - 0
Sola Sanchez, Pablo
1349
ESP
2
Nuevo Benitez, Miguel Angel
1711
ESP
1 - 0
Blazquez Sanz, Oscar
1282
ESP
3
Martinez Ferrer, Juan Antonio
1528
ESP
1 - 0
Santiago Gil, Daniel
1058
ESP
4
Dextre Gomez, Arturo
1467
ESP
1 - 0
Mata Medina, Andres
0
ESP
5
Bermudez Carbonell, David
0
ESP
1 - 0
Cortes Soto, Mario
0
ESP
9
TAJAMAR E
6,0
1357
ESP
0.5 - 4.5
DIAGONAL ALCORCON E
6,0
1426
ESP
1
Lopera Fernandez, Jose I.
1536
ESP
0 - 1
Orellana Barrasa, Gonzalo
0
ESP
2
Rojas Fernandez, Pablo
0
ESP
0.5 - 0.5
Moreno Garcia, Pablo II
1321
ESP
3
Pan, Angel Jiaye
0
ESP
0 - 1
Sanchez Gonzalez, Samuel
1262
ESP
4
Rojas Fernandez, Ana
0
ESP
0 - 1
Fraile Gonzalez, Juan Jose
1167
ESP
5
Echeverría Reyes, Mateo David
0
ESP
0 - 1
Garcia Diaz, Juan Carlos
0
ESP
10
PUEBLO NUEVO D
6,0
1314
ESP
1.0 - 4.0
VALDEMORO B
7,0
1328
ESP
1
Herreros Miravet, Ivan
1122
ESP
0 - 1
Pimentel de Jesus, Jose Rafael
1500
ESP
2
Balsera Delgado, Jose
0
ESP
1 - 0
Mendez del Arco, Ramon
1457
ESP
3
Boria Martinez, Raul
0
ESP
0 - 1
Sanchez Serrano, David
0
ESP
4
Cipriano Acevedo, Ruben Dario
0
ESP
0 - 1
Puente Valinani, David
0
ESP
5
Alvarez Blazquez, Alejandro
0
ESP
0 - 1
Baldizan, Javier
0
VEN
11
LIBERTY CHESS B
6,0
1174
ESP
3.5 - 1.5
PARLA B
6,0
1390
ESP
1
De Fuenmayor Fernandez de la Hoz, Carlos Pablo
1386
ESP
0.5 - 0.5
Del Castillo Lopez, Rafael
1518
ESP
2
Perales Hernandez, Manuel
1331
ESP
1 - 0
Anton Ortiz, Javier
1354
ESP
3
Perez Ramos, Miguel Angel
1153
ESP
0 - 1
Anton Ortiz, Carlos
1176
ESP
4
Fernandez Rodriguez, Juan Andres
0
ESP
1 - 0
Leyva Ramos, Jose
1100
ESP
5
Ruiz Torres, Guillermo Alfredo
0
ESP
1 - 0
Fernandez Montesino, Pedro
0
ESP
12
BLANCO Y NEGRO G
6,0
1104
ESP
0.5 - 4.5
BLANCO Y NEGRO D
5,0
1481
ESP
1
Fernandez Piera, Rafael
0
ESP
0.5 - 0.5
Sanz Miranda, Fernando
1573
ESP
2
Perez Benito, Ivan
0
ESP
0 - 1
Herrera Carmona, Alejandro
1307
ESP
3
Olivares Abadia, Pedro
0
ESP
0 - 1
Rodrigo Sanz, Izan
1150
ESP
4
Bonte Blazquez, Antonio
0
ESP
0 - 1
Toledano Moreno, Francisco Jose
0
ESP
5
Saez Canete, Sergio
0
ESP
0 - 1
Hueso Almarcha, Oscar
0
ESP
13
MANILA ESTRELLAS
5,0
1328
ESP
3.5 - 1.5
LA ERA DE LA REINA A
3,0
1000
ESP
1
Rubio Gonzalez, Beltran
1608
ESP
1 - 0
de la Fuente Hernandez, Marcos
0
ESP
2
Jimenez Manzano, Emiliano
1601
ESP
0 - 1
Rodriguez Gil, Javier
0
ESP
3
Gomez Prieto, Alonso
1300
ESP
1 - 0
Ramon Gonzalez, Santiago Arturo
0
ESP
4
Lobato Cepeda, Armando
0
ESP
0.5 - 0.5
Acedo Hjort, Luca
0
ESP
5
Garces Fernandez, Jaime
0
ESP
1 - 0
Alvarez Yance, Adrian
0
ESP
14
ALGETE-2008 B
3,0
1483
ESP
1.0 - 4.0
COLMENAREJO CHESS D
4,0
1373
ESP
1
Perez Alvarez, Javier
1801
ESP
1 - 0
Almodovar Manzanares, Vicente
1465
ESP
2
Jabardo Pecharroman, Ruben
1558
ESP
0 - 1
Lucarelli, Leonardo
1450
ITA
3
Velasco Carrascosa, Nerea
0
ESP
0 - 1
Olmedo Alvarez, Marcos
1369
ESP
4
Aguilera Jimenez, Hector
0
ESP
0 - 1
Aznar Gonzalez, Monica
1209
ESP
5
Sanmartin Horcas, Adrian
0
ESP
0 - 1
Olmedo Aznar, Mario
1205
ESP
15
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
4,0
1457
ESP
3.0 - 2.0
DIAGONAL ALCORCON F
4,0
1220
ESP
1
Martin Cabrera, Angel
1335
ESP
1 - 0
Carrera Pichel, Oscar
1264
ESP
2
Carrera Mellado, Sergio
1321
ESP
0.5 - 0.5
Segura Conesa, Victor
1173
ESP
3
Garcia Gil,Yvan
1240
ESP
0.5 - 0.5
Voytsekhoskyy Pomircha, Victor
1155
ESP
4
Frutos Garcia, Jorge
0
ESP
1 - 0
Segura Conesa, Daniel
1071
ESP
5
Pop, Florin Daniel
0
ESP
0 - 1
Pinar Lozano, Diego
0
ESP
16
LICEUM B
4,0
1312
ESP
2.5 - 2.5
TRES CANTOS C
4,0
1380
ESP
1
Strejoiv, Christian Ionut
1342
ESP
0.5 - 0.5
Rivero Jimenez, Enrique R.
1559
ESP
2
Cervigon Recuero, Miguel
1332
ESP
0 - 1
Pastor Escobar, Ivan
1463
ESP
3
Perez Carazo, Francisco
0
ESP
1 - 0
Vallespin Morales, Antonio
1406
ESP
4
Perez Real, Jose Luis
0
ESP
0 - 1
Sanabria Gris, Pol
1193
ESP
5
Redondo Correas, Alberto
0
ESP
1 - 0
Sanchez-Lafuente Mora, Fernando
0
ESP
17
GETAFE F
3,0
1074
ESP
2.0 - 3.0
64 VILLALBA-MISCASA C
3,0
1495
ESP
1
Martin Ramos, Victor
1219
ESP
0 - 1
Villodre Miranda, Juan Alonso
1577
ESP
2
Pena Gutierrez, Jacobo
1151
ESP
0 - 1
Dorado Gregorio, Javier
1480
ESP
3
Frias del Pozo, Ruben
0
ESP
0 - 1
Gali Gambero, Joaquin
1436
ESP
4
Simal Balado, Hugo
0
ESP
1 - 0
Mesa Santana, Oscar
0
ESP
5
Gomez Diez, Samuel
0
ESP
1 - 0
Bernal Herrero, Carlos
0
ESP
18
RIVAS B
3,0
1075
ESP
5.0 - 0.0
DIAGONAL ALCORCON G
1,0
1000
ESP
1
Serrano Vasquez, Pablo
1339
ESP
1 - 0
Mora Parra, Alex
0
ESP
2
Notario Lopez, Miguel Luis
0
ESP
1 - 0
Martinez Cacho, Javier
0
ESP
3
Gonzalez-Garzon Martinez, Nicola
0
ESP
1 - 0
Liern Matesanz, Jairo
0
ESP
4
Ramos Barrios, Daniel
0
ESP
1 - 0
Caballero Sanchez, Francisco
0
ESP
5
Moreno Gonzalez, Alvaro
0
ESP
1 - 0
Constantin Lupu, Sebastian
0
ESP
19
GETAFE E
2,0
1150
ESP
1