Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2021/2022 - Segunda A
9. txanda
Txapelketa aukeratu
División Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2021/2022 - Segunda A
Madrid,
2021-12-12
-
2022-03-20
Epailea:
AI Antonio Perez Trapero
Joko-erritmoa:
90 min + 30sec/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
9. txandako partidak
2022-02-20
- 10:00
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
SIERRA NORTE B
4,0
1648
ESP
1.0 - 5.0
TRES CANTOS B
12,0
1803
ESP
1
Garcia Gonzalez, Pedro A.
1718
ESP
0.5 - 0.5
Rojas Sanchez, Jose Antonio
1913
ESP
2
Garcia Castineira, Ivan
1716
ESP
0 - 1
Heras Cuenca, Miguel Angel
1787
ESP
3
Bermejo Sevillano, Alberto
1647
ESP
0 - 1
Alvarez Gonzalez, Eduardo
1732
ESP
4
Sanchez Pulido, Pablo
1638
ESP
0 - 1
Gil Fernandez, Daniel
1697
ESP
5
(*) Alvarez Kislov, Christian
1244
ESP
0 - 1
Neila Ausin, Eva
1691
ESP
6
(*) Eyras Daguerre, Juan Ramon
0
ESP
0.5 - 0.5
Garcia Pumarega, Cesar
1567
ESP
2
COLMENAREJO CHESS B
14,0
1667
ESP
4.5 - 1.5
ALPEDRETE B
8,0
1711
ESP
1
Bahillo Vallejo, Ignacio
1870
ESP
0.5 - 0.5
Movilla Calleja, David
1807
ESP
2
Olmedo Aznar, Eduardo
1749
ESP
0.5 - 0.5
Martin-Consuegra Barrilero, Javier
1720
ESP
3
Guerra Pantojo, Daniel
1738
ESP
1 - 0
Rodriguez Del Moral, Angel
1688
ESP
4
Pena Hernandez, Francisco Javier
1700
ESP
1 - 0
Sevilla Andres, Miguel A.
1649
ESP
5
Palomo Monserrat, Lorenzo
1589
ESP
1 - 0
(*) Gonzalez Ramos, Luis Julian
0
ESP
6
Olmedo Alvarez, Jesus
1358
ESP
0.5 - 0.5
(*) Rivas Jimenez, Leo
0
ESP
3
V CENTENARIO D
3,0
1535
ESP
2.5 - 3.5
ALCOBENDAS B
8,0
1758
ESP
1
Espada Lopez, Daniel
1723
ESP
0.5 - 0.5
Minguela Munoz, Bienvenido
1796
ESP
2
Alfaya Martinez, Enrique
1544
ESP
1 - 0
Ubeda Gonzalez, Luis Francisco
1763
ESP
3
Guillo Sanchez-Galiano, Ernesto
1370
ESP
0 - 1
Cruz Martin, Francisco
1632
ESP
4
Medina Balenciaga, Patricio
1354
ESP
0 - 1
Retolaza Izpizua, Aitor
1601
ESP
5
Manas Carrete, Miguel Angel
0
ESP
1 - 0
Gonzalez Marquez, Jorge
1598
ESP
6
Herreros Acero, Francisco Javi
0
ESP
0 - 1
(*) Gonzalez Garcia, Luis Gonzalo
1525
ESP
4
64 VILLALBA-MADRID CHESS ACADEMY B
16,0
2068
ESP
4.0 - 2.0
TORRELODONES B
3,0
1490
ESP
1
Suarez Triguero, Jose Alfonso
2013
ESP
1 - 0
Quesada Ordinas, Jaime
1667
ESP
2
Blanco Samaniego, Alejandro
1947
ESP
0 - 1
Echave-Sustaeta Rodriguez, Ignacio
1585
ESP
3
Messam-Sparks, Lateefah
1926
ENG
1 - 0
Aguilera Alonso, Hector
1580
ESP
4
Gutierrez Diaz, Pablo
1905
ESP
1 - 0
Collado Cabeza, Javier
1370
ESP
5
Blasco De La Cruz, Luis
1905
ESP
1 - 0
Collado Perez, Marcos
1084
ESP
6
Perez Suchan, Saul Mario
1605
ESP
0 - 1
(*) Beeson, Nicholas David Rudolph
0
ESP
5
JAQUE MATE C
8,0
1697
ESP
2.5 - 3.5
ALGETE-2008
8,0
1713
ESP
1
Torres Rebolledo, Alvaro
1640
ESP
0 - 1
Torrecillas Gonzalez, Antonio
1881
ESP
2
Suarez Hernan, Santiago
1603
ESP
0 - 1
Perez Alvarez, Javier
1799
ESP
3
Bartolome Benito, Alejandro
1507
ESP
0.5 - 0.5
Feringan Casanova, Antonio
1737
ESP
4
Torres Rebolledo, Marcos
1465
ESP
1 - 0
Bellod Thomas, Gonzalo
1624
ESP
5
(*) Morata Rodriguez, Yago
1242
ESP
1 - 0
Fernandez Coya, Jose Luis
1615
ESP
6
Torres Garcia-Denche, Jesus
1128
ESP
0 - 1
(*) De Andres Martin, Adriel
1573
ESP
6
EL MOLINILLO B
0,0
1496
ESP
2.5 - 3.5
MUSICHESS TRES CANTOS
10,0
1901
ESP
1
Ramirez Merino, Jose I.
1647
ESP
+ - -
CM Zografos, Achilleas
2071
GRE
2
Hernandez Lecuona, Tomas
1274
ESP
+ - -
Papadimitriou, Loukas
2018
GRE
3
Rodrigo Munoz, Samuel
0
ESP
0 - 1
Sebastian Enesco, Alex
1783
ESP
4
Barambones Rico, Fausto
0
ESP
0.5 - 0.5
Garcia Guitian, Angel
1778
ESP
5
Barambones Limas, Alicia
0
ESP
0 - 1
Relano Garcia, Victor
1338
ESP
6
Escribano Olmos, Leonor
0
ESP
0 - 1
(*) Llano De la Pena, Arantzazu
0
ESP
7
BLANCO Y NEGRO C
9,0
1782
ESP
4.0 - 2.0
EXPANSION DE HORTALEZA B
8,0
1640
ESP
1
Serrano Pozo, Fermin
1861
ESP
1 - 0
Diaz Rey, Santiago
1683
ESP
2
Silva Pena, Angel David
1770
ESP
1 - 0
Arce Escobedo, Julio Eduardo
1630
ESP
3
Ortega Palacios, Alejandro
1728
ESP
1 - 0
Iriarte Gomez, Enrique
1603
ESP
4
Gonzalez Sanchez, Javier
1659
ESP
0 - 1
Matias Gonzalez, Fabian Estiven
1500
ESP
5
Garcia Blanco, Alejandro
1596
ESP
1 - 0
Martin Blanco, Alvaro
1325
ESP
6
Seco Ponzon, Jose G.
1531
ESP
0 - 1
Atanet Armida, Marco Antonio
0
ESP