Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2021/2022 - Segunda B
Taula creuada
Selecció del torneig
División Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2021/2022 - Segunda B
Madrid, del
2021-12-12
al
2022-03-20
Àrbitre Principal:
AI Antonio Perez Trapero
Ritme de joc:
90 min + 30sec/jugada
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Ronda8
Ronda9
Ronda10
Ronda11
Ronda12
Ronda13
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Taula creuada
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Nom
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
R. 6
R. 7
R. 8
R. 9
R. 10
R. 11
R. 12
R. 13
Pts.
Origen
1
10
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
ESP
14
MANILA ESTRELLAS
B
0,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
B
2,0
3
VALDEBERNARDO
N
0,0
4
BLANCO Y NEGRO D
B
2,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
N
1,0
6
TAJAMAR C
B
0,0
7
TORREJON B
N
0,0
8
CAPABLANCA C
B
0,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
N
1,0
10
AGUSTINIANO
B
0,0
11
PUEBLO NUEVO B
N
0,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
B
0,0
13
COLMENAREJO CHESS C
N
2,0
8,0
2
13
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
ESP
13
COLMENAREJO CHESS C
B
1,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
N
0,0
14
MANILA ESTRELLAS
B
2,0
3
VALDEBERNARDO
B
0,0
4
BLANCO Y NEGRO D
N
2,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
B
0,0
6
TAJAMAR C
N
0,0
7
TORREJON B
B
0,0
8
CAPABLANCA C
N
0,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
B
0,0
10
AGUSTINIANO
N
0,0
11
PUEBLO NUEVO B
B
0,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
N
0,0
5,0
3
5
VALDEBERNARDO
ESP
12
SAN FERNANDO HENARES B
B
2,0
13
COLMENAREJO CHESS C
N
2,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
B
2,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
N
2,0
14
MANILA ESTRELLAS
B
2,0
4
BLANCO Y NEGRO D
B
2,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
N
2,0
6
TAJAMAR C
B
0,0
7
TORREJON B
N
0,0
8
CAPABLANCA C
B
1,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
N
0,0
10
AGUSTINIANO
B
0,0
11
PUEBLO NUEVO B
N
0,0
15,0
4
12
BLANCO Y NEGRO D
ESP
11
PUEBLO NUEVO B
B
0,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
N
2,0
13
COLMENAREJO CHESS C
B
0,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
N
0,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
B
0,0
3
VALDEBERNARDO
N
0,0
14
MANILA ESTRELLAS
B
0,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
B
1,0
6
TAJAMAR C
N
0,0
7
TORREJON B
B
0,0
8
CAPABLANCA C
N
1,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
B
2,0
10
AGUSTINIANO
N
0,0
6,0
5
4
CHAMBERI ACADEMIA
ESP
10
AGUSTINIANO
B
2,0
11
PUEBLO NUEVO B
N
2,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
B
2,0
13
COLMENAREJO CHESS C
N
2,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
B
1,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
N
2,0
3
VALDEBERNARDO
B
0,0
4
BLANCO Y NEGRO D
N
1,0
14
MANILA ESTRELLAS
B
2,0
6
TAJAMAR C
B
0,0
7
TORREJON B
N
0,0
8
CAPABLANCA C
B
2,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
N
0,0
16,0
6
2
TAJAMAR C
ESP
9
AJEDREZ CON CABEZA A
B
2,0
10
AGUSTINIANO
N
1,0
11
PUEBLO NUEVO B
B
0,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
N
1,0
13
COLMENAREJO CHESS C
B
2,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
N
2,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
B
2,0
3
VALDEBERNARDO
N
2,0
4
BLANCO Y NEGRO D
B
2,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
N
2,0
14
MANILA ESTRELLAS
B
2,0
7
TORREJON B
B
2,0
8
CAPABLANCA C
N
2,0
22,0
7
6
TORREJON B
ESP
8
CAPABLANCA C
B
0,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
N
1,0
10
AGUSTINIANO
B
0,0
11
PUEBLO NUEVO B
N
0,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
B
0,0
13
COLMENAREJO CHESS C
N
2,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
B
2,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
N
2,0
3
VALDEBERNARDO
B
2,0
4
BLANCO Y NEGRO D
N
2,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
B
2,0
6
TAJAMAR C
N
0,0
14
MANILA ESTRELLAS
B
2,0
15,0
8
8
CAPABLANCA C
ESP
7
TORREJON B
N
2,0
14
MANILA ESTRELLAS
N
1,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
B
1,0
10
AGUSTINIANO
N
0,0
11
PUEBLO NUEVO B
B
0,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
N
1,0
13
COLMENAREJO CHESS C
B
2,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
N
2,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
B
2,0
3
VALDEBERNARDO
N
1,0
4
BLANCO Y NEGRO D
B
1,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
N
0,0
6
TAJAMAR C
B
0,0
13,0
9
7
AJEDREZ CON CABEZA A
ESP
6
TAJAMAR C
N
0,0
7
TORREJON B
B
1,0
8
CAPABLANCA C
N
1,0
14
MANILA ESTRELLAS
N
2,0
10
AGUSTINIANO
B
0,0
11
PUEBLO NUEVO B
N
0,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
B
2,0
13
COLMENAREJO CHESS C
N
2,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
B
1,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
N
2,0
3
VALDEBERNARDO
B
2,0
4
BLANCO Y NEGRO D
N
0,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
B
2,0
15,0
10
1
AGUSTINIANO
ESP
5
CHAMBERI ACADEMIA
N
0,0
6
TAJAMAR C
B
1,0
7
TORREJON B
N
2,0
8
CAPABLANCA C
B
2,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
N
2,0
14
MANILA ESTRELLAS
N
2,0
11
PUEBLO NUEVO B
B
2,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
N
2,0
13
COLMENAREJO CHESS C
B
2,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
N
2,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
B
2,0
3
VALDEBERNARDO
N
2,0
4
BLANCO Y NEGRO D
B
2,0
23,0
11
3
PUEBLO NUEVO B
ESP
4
BLANCO Y NEGRO D
N
2,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
B
0,0
6
TAJAMAR C
N
2,0
7
TORREJON B
B
2,0
8
CAPABLANCA C
N
2,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
B
2,0
10
AGUSTINIANO
N
0,0
14
MANILA ESTRELLAS
N
2,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
B
0,0
13
COLMENAREJO CHESS C
N
2,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
B
2,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
N
2,0
3
VALDEBERNARDO
B
2,0
20,0
12
9
SAN FERNANDO HENARES B
ESP
3
VALDEBERNARDO
N
0,0
4
BLANCO Y NEGRO D
B
0,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
N
0,0
6
TAJAMAR C
B
0,0
7
TORREJON B
N
2,0
8
CAPABLANCA C
B
1,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
N
0,0
10
AGUSTINIANO
B
0,0
11
PUEBLO NUEVO B
N
2,0
14
MANILA ESTRELLAS
N
1,0
13
COLMENAREJO CHESS C
B
2,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
N
2,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
B
2,0
12,0
13
14
COLMENAREJO CHESS C
ESP
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
N
1,0
3
VALDEBERNARDO
B
0,0
4
BLANCO Y NEGRO D
N
2,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
B
0,0
6
TAJAMAR C
N
0,0
7
TORREJON B
B
0,0
8
CAPABLANCA C
N
0,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
B
0,0
10
AGUSTINIANO
N
0,0
11
PUEBLO NUEVO B
B
0,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
N
0,0
14
MANILA ESTRELLAS
N
0,0
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
B
0,0
3,0
14
11
MANILA ESTRELLAS
ESP
1
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
N
2,0
8
CAPABLANCA C
B
1,0
2
ALCALA DE HENARES-LABORATORIOS VESNA D
N
0,0
9
AJEDREZ CON CABEZA A
B
0,0
3
VALDEBERNARDO
N
0,0
10
AGUSTINIANO
B
0,0
4
BLANCO Y NEGRO D
N
2,0
11
PUEBLO NUEVO B
B
0,0
5
CHAMBERI ACADEMIA
N
0,0
12
SAN FERNANDO HENARES B
B
1,0
6
TAJAMAR C
N
0,0
13
COLMENAREJO CHESS C
B
2,0
7
TORREJON B
N
0,0
8,0