Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2021/2022 - Segunda C
6. txanda
Txapelketa aukeratu
División Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2021/2022 - Segunda C
Madrid,
2021-12-12
-
2022-03-20
Epailea:
AI Antonio Perez Trapero
Joko-erritmoa:
90 min + 30sec/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
6. txandako partidak
2022-01-30
- 10:00
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
LA CORRALA LAVAPIES CARTAGENA99 A
7,0
1776
ESP
4.5 - 1.5
ALCOBENDAS C
4,0
1557
ESP
1
Fernandez Herrero, Mario
1867
ESP
1 - 0
Gutierrez Ceballos, Cesar
1448
ESP
2
Lizon Martinez, Santiago
1760
ESP
0.5 - 0.5
Villarragut Vazquez, Inaki
1355
ESP
3
Amado Velazquez, Pedro
1758
ESP
1 - 0
Vazquez Rodriguez, German
1239
ESP
4
Pozuelo Yuen, Fernando
1713
ESP
0 - 1
(*) Ventero Rodriguez, Hugo
0
ESP
5
Jimenez Jimenez, Darfo
1710
ESP
1 - 0
(*) Baena Romero, Pablo
0
ESP
6
Yela Garcia, Carlos
1510
ESP
1 - 0
(*) Lopez Melgarejo, Carlos
0
ESP
2
BLANCO Y NEGRO E
5,0
1541
ESP
4.5 - 1.5
JAQUE MATE D
1,0
1356
ESP
1
Miori Gutierrez, Alberto
1591
ESP
0.5 - 0.5
Hidalgo Garcia, Andres I
1538
ESP
2
Cruz Diez, Miguel
1528
ESP
0 - 1
Romanos Casado, Dario
1257
ESP
3
Fernandez Piera, Rafael
1485
ESP
1 - 0
(**) Garcia-Quismondo Arellano, Paula
1112
ESP
4
Amigo Carrera, Julio
1447
ESP
1 - 0
Garcia-Quismondo Bautista, Ant
0
ESP
5
Martinez Zurita, Enrique
1436
ESP
1 - 0
(**) Garcia-Quismondo Arellano, Ana
0
ESP
6
Ruiz Grau, David
1417
ESP
1 - 0
(*) Lopez Sylvestre, Romeo
0
ESP
3
SIERRA NORTE C
5,0
1578
ESP
2.0 - 4.0
GETAFE B
4,0
1743
ESP
1
Compte Andreu, Alberto
1677
ESP
0.5 - 0.5
Bermejo Redondo, Oscar
1755
ESP
2
Urbina Otero, Sebastian
1627
ESP
0.5 - 0.5
Perez Cuadrado, Eduardo
1746
ESP
3
Paniagua Quinones, Carlos
1584
ESP
0.5 - 0.5
Ramos Isasi, Jose Luis
1737
ESP
4
(*) Gonzalez Garcia, Francisco Javier
1355
ESP
0 - 1
Giron Herranz, Juan
1706
ESP
5
(*) Alvarez Kislov, Christian
1244
ESP
0 - 1
De La Rosa Benitez, Sergio
1649
ESP
6
(*) Rodriguez Munoz, Jesus
1159
ESP
0.5 - 0.5
Ballesteros Cudero, Juan Carlos
1631
ESP
4
COLMENAREJO CHESS D
0,0
1350
ESP
1.0 - 5.0
LA DIDACTICA D
8,0
1746
ESP
1
Criado Riesgo, Manuel
1693
ESP
0.5 - 0.5
Alberdi Garcia, Carlos
0
ESP
2
Criado Herrero, Luis
1415
ESP
0 - 1
Diaz Prieto, Jose Luis
0
ESP
3
Olmedo Alvarez, Marcos
1348
ESP
0 - 1
Alameda Arellano, Cristeto
1590
ESP
4
Olmedo Aznar, Mario
1224
ESP
0.5 - 0.5
Mejias De Salas Gimenez, Ramon
1521
ESP
5
Aznar Gonzalez, Monica
1214
ESP
0 - 1
Garcia Sanchez, Miguel
1495
ESP
6
Rius Jordan, Jose Luis
0
ESP
0 - 1
Santos Gonzalez, Adrian
0
ESP
5
CAPABLANCA D
0,0
1211
ESP
3.0 - 3.0
LA ERA DE LA REINA A
6,0
1396
ESP
1
Martos Munoz, Antonio
1312
ESP
0 - 1
Arias Cusio, Oscar
1712
ESP
2
Bozhkov Stoyanov, Cristopher
1206
ESP
1 - 0
Arias Martinez, Ivan
1697
ESP
3
Fernandez Aguado, Marcos
1203
ESP
0 - 1
Munoz Gonzalez, Luis
1450
ESP
4
Xia Wu, Pablo
1183
ESP
0 - 1
Arias Martinez, Sergio
1334
ESP
5
Felices Salvador, Hector
0
ESP
1 - 0
Arias Bellido, Santiago
1181
ESP
6
Sanchez Baldon, Corso
0
ESP
1 - 0
Villoria Testillano, David
0
ESP
6
AJEDREZ CON CABEZA B
7,0
1000
ESP
3.5 - 2.5
O.N.C.E.
8,0
1768
ESP
1
Busova Kargapoltseva, Daria
0
ESP
0.5 - 0.5
Zanoletty Garcia, David
1919
ESP
2
Garcia Claros, Salvador
0
ESP
1 - 0
Mendez Manturano, Miguel Eduardo
1848
ESP
3
Garcia Gomez, Manuel Esteban
0
ESP
1 - 0
Sanchez Ruiz, Piedad Esmeralda
1706
ESP
4
Vaqueiro Vaqueiro, Alejandro
0
ESP
0 - 1
Pichel Jallas, Juan Jose
1677
ESP
5
Mena Gomez de Merodio, Pablo
0
ESP
1 - 0
Garcia Rodriguez, Florencio
1640
ESP
6
Castellano Ruz, Francisco
0
ESP
0 - 1
(*) Arnedo Vigueras, Miguel
1342
ESP
7
DIAGONAL ALCORCON B
10,0
2038
ESP
5.0 - 1.0
PUEBLO NUEVO C
4,0
1647
ESP
1
Garcia-Ruiz Fuentes, Angel M.
2093
ESP
1 - 0
Largo Barbero, Benito
1836
POR
2
Tejedor Ariza, Francisco
2036
ESP
1 - 0
Asensio Del Arco, Daniel
1676
ESP
3
Rodriguez Dorado, Victor
1952
ESP
1 - 0
Del Arco Artero, Pedro
1518
ESP
4
(*) Perez Bruni, Alfredo
1812
ESP
1 - 0
Granon Uranga, Inigo
1198
ESP
5
Lacaci Otero, Ivan
1780
ESP
1 - 0
Gomez Sanchez, Eugenio
1191
ESP
6
- - +
Fernandez del Castillo, Rafael
0
ESP