Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2022/2023 - División de Honor
1. txanda
Txapelketa aukeratu
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2022/2023 - División de Honor
Madrid,
2022-11-20
-
2023-03-19
Epailea:
AI Antonio Perez Trapero
Joko-erritmoa:
90 min + 30sec/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
14. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
1. txandako partidak
2022-11-20
- 10:00
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
DIAGONAL ALCORCON
0,0
2293
ESP
0.5 - 5.5
COLLADO VILLALBA
0,0
2443
ESP
1
IM Plazuelo Pascual, Juan
2449
ESP
0 - 1
GM Vazquez Igarza, Renier
2532
ESP
2
Neagu, Roberto Florin
2236
ESP
0 - 1
IM Pulvett Marin, Daniel Eduardo
2504
ESP
3
Cubas Cabrera, Angel Luis
2224
ESP
0 - 1
IM Lianes Garcia, Marcos
2406
ESP
4
CM Horcajuelo Rocamora, Martin
2194
ESP
0 - 1
IM Martin Duque, Jesus
2397
ESP
5
Aguilera Lopez, Alejandro
2189
ESP
0 - 1
IM Suarez Uriel, Adrian
2384
ESP
6
Rey Martinez, Jaime
2072
ESP
0.5 - 0.5
FM (*) Ruiz Buendia, Miguel
2260
ESP
2
SAN FDO. HENARES
0,0
2235
ESP
2.5 - 3.5
VIRGEN DE ATOCHA
0,0
2326
ESP
1
Garcia Luengo, Leandro
2274
ESP
0.5 - 0.5
IM Almagro Llamas, Pablo
2412
ESP
2
Fernandez Blazquez, Diego
2221
ESP
0.5 - 0.5
Vazquez Torres, Adrian
2197
ESP
3
FM Perez Gonzalez, Jose Manuel
2196
ESP
0.5 - 0.5
CM Fernandez De Bobadilla, Gabriel
2162
ESP
4
Garrido Olivares, Ricard
2196
ESP
0.5 - 0.5
Horcajada Reales, Guillermo
2081
ESP
5
Jimenez Lopez, Antonio
2187
ESP
0.5 - 0.5
Yanes Crespo, Javier
1957
ESP
6
CM Gallego Bergada, Antoni
2159
ESP
0 - 1
(*) Recuenco Andres, Javier
1933
ESP
3
ALCALA DE HENARES
0,0
2221
ESP
1.5 - 4.5
BLANCO Y NEGRO
0,0
2273
ESP
1
IM Candela Perez, Jose
2308
ESP
0.5 - 0.5
FM Martinez Reyes, Pedro Ramon
2384
VEN
2
Fernandez Lledo, Javier
2284
ESP
0 - 1
Hidalgo Duque, Carlos
2242
ESP
3
FM Medina Diaz, Rafael Alejandro
2262
CUB
0 - 1
FM Alarcia Astiz, Carlos
2239
ESP
4
FM Moreno Ibanez, Miguel
2242
ESP
0 - 1
FM Renteria, Jorge
2191
COL
5
FM Yanez Rodriguez, Wilbert
2103
VEN
1 - 0
(*) Alba Linero, Emilio
2158
ESP
6
(*) Vaquerizo Calvo, Miguel Arturo
2033
ESP
0 - 1
Cubillo Munoz, Miguel
2151
ESP
4
V CENTENARIO
0,0
2246
ESP
2.0 - 4.0
64 VILLALBA-MADRID CHESS ACADEMY
0,0
2450
ESP
1
IM Reyes, Juan
2443
PER
0.5 - 0.5
IM Moreno Trujillo, Alejandro
2495
ESP
2
Alfaya Marcelo, Roberto
2255
ESP
0 - 1
GM Khamrakulov, Ibragim S.
2421
ESP
3
Quevedo Marin, Manuel
2192
ESP
0.5 - 0.5
IM Valles Moreno, Ivan
2367
ESP
4
Martinez Fernandez, Raul
2101
ESP
1 - 0
FM Sanchez Alvares, Kelvin Antoni
2243
VEN
5
Hernandez Ramos, David
2091
ESP
0 - 1
(*) Balague Camps, Marc
2200
ESP
6
(*) Hernandez Ramos, Alberto
2000
ESP
0 - 1
(*) Gutierrez Diaz, Pablo
1970
ESP