Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2022/2023 - División de Honor
2. txanda
Txapelketa aukeratu
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2022/2023 - División de Honor
Madrid,
2022-11-20
-
2023-03-19
Epailea:
AI Antonio Perez Trapero
Joko-erritmoa:
90 min + 30sec/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
14. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
2. txandako partidak
2022-11-27
- 10:00
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
COLLADO VILLALBA
2,0
2443
ESP
4.0 - 2.0
64 VILLALBA-MADRID CHESS ACADEMY
2,0
2450
ESP
1
GM Vazquez Igarza, Renier
2532
ESP
1 - 0
GM Khamrakulov, Ibragim S.
2421
ESP
2
FM Alonso Garcia, Aaron
2435
ESP
0 - 1
IM Valles Moreno, Ivan
2367
ESP
3
IM Lianes Garcia, Marcos
2406
ESP
0.5 - 0.5
FM Sanchez Alvares, Kelvin Antoni
2243
VEN
4
IM Martin Duque, Jesus
2397
ESP
0.5 - 0.5
Perdomo Araujo, Angel Eduardo
2076
VEN
5
IM Suarez Uriel, Adrian
2384
ESP
1 - 0
(*) Gutierrez Diaz, Pablo
1970
ESP
6
FM Quispe Arteaga, Gabriel
2374
ESP
1 - 0
(*) Romero Gonzalez, Pablo
0
ESP
2
BLANCO Y NEGRO
2,0
2273
ESP
5.0 - 1.0
V CENTENARIO
0,0
2246
ESP
1
FM Martinez Reyes, Pedro Ramon
2384
VEN
1 - 0
IM Reyes, Juan
2443
PER
2
FM Taboas Rodriguez, Daniel
2359
ESP
1 - 0
Alfaya Marcelo, Roberto
2255
ESP
3
Hidalgo Duque, Carlos
2242
ESP
0.5 - 0.5
Martinez Fernandez, Raul
2101
ESP
4
FM Alarcia Astiz, Carlos
2239
ESP
1 - 0
Hernandez Ramos, David
2091
ESP
5
FM Renteria, Jorge
2191
COL
0.5 - 0.5
(*) Hernandez Ramos, Alberto
2000
ESP
6
Cubillo Munoz, Miguel
2151
ESP
1 - 0
(*) Calvo Gutierrez, Hector
1860
ESP
3
VIRGEN DE ATOCHA
2,0
2326
ESP
2.5 - 3.5
ALCALA DE HENARES
0,0
2221
ESP
1
IM Almagro Llamas, Pablo
2412
ESP
1 - 0
IM Candela Perez, Jose
2308
ESP
2
Vazquez Torres, Adrian
2197
ESP
0 - 1
Fernandez Lledo, Javier
2284
ESP
3
CM Fernandez De Bobadilla, Gabriel
2162
ESP
0.5 - 0.5
FM Medina Diaz, Rafael Alejandro
2262
CUB
4
Yanes Crespo, Javier
1957
ESP
0 - 1
FM Moreno Ibanez, Miguel
2242
ESP
5
(*) Recuenco Andres, Javier
1933
ESP
0 - 1
FM Yanez Rodriguez, Wilbert
2103
VEN
6
(*) Martinez Del Nido, Eduardo
1907
ESP
1 - 0
Candela Martin, Alvaro
1917
ESP
4
DIAGONAL ALCORCON
0,0
2293
ESP
2.5 - 3.5
SAN FDO. HENARES
0,0
2235
ESP
1
IM Plazuelo Pascual, Juan
2449
ESP
1 - 0
Garcia Luengo, Leandro
2274
ESP
2
CM Garcia Dorado, Alberto
2264
ESP
0.5 - 0.5
Fernandez Blazquez, Diego
2221
ESP
3
Cubas Cabrera, Angel Luis
2224
ESP
0 - 1
FM Perez Gonzalez, Jose Manuel
2196
ESP
4
CM Horcajuelo Rocamora, Martin
2194
ESP
0 - 1
CM Gallego Bergada, Antoni
2159
ESP
5
Aguilera Lopez, Alejandro
2189
ESP
0 - 1
(*) Romero Fite, Miguel
1985
ESP
6
Rey Martinez, Jaime
2072
ESP
1 - 0
(*) Juberias Guillen, Paloma
1853
ESP