Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2022/2023 - División de Honor
3. txanda
Txapelketa aukeratu
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2022/2023 - División de Honor
Madrid,
2022-11-20
-
2023-03-19
Epailea:
AI Antonio Perez Trapero
Joko-erritmoa:
90 min + 30sec/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
14. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
3. txandako partidak
2022-12-11
- 10:00
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
SAN FDO. HENARES
2,0
2235
ESP
1.0 - 5.0
COLLADO VILLALBA
4,0
2443
ESP
1
FM Perez Gonzalez, Jose Manuel
2196
ESP
0 - 1
GM Vazquez Igarza, Renier
2532
ESP
2
Garrido Olivares, Ricard
2196
ESP
0 - 1
IM Pulvett Marin, Daniel Eduardo
2504
ESP
3
Jimenez Lopez, Antonio
2187
ESP
1 - 0
FM Alonso Garcia, Aaron
2435
ESP
4
CM Gallego Bergada, Antoni
2159
ESP
0 - 1
IM Lianes Garcia, Marcos
2406
ESP
5
Del Valle Cirera, Adria
2100
ESP
0 - 1
IM Suarez Uriel, Adrian
2384
ESP
6
(*) Romero Fite, Miguel
1985
ESP
0 - 1
FM Quispe Arteaga, Gabriel
2374
ESP
2
ALCALA DE HENARES
2,0
2221
ESP
3.5 - 2.5
DIAGONAL ALCORCON
0,0
2293
ESP
1
IM Candela Perez, Jose
2308
ESP
0 - 1
IM Plazuelo Pascual, Juan
2449
ESP
2
Fernandez Lledo, Javier
2284
ESP
0.5 - 0.5
FM Lozano Ramirez, Nestor Favian
2231
COL
3
FM Medina Diaz, Rafael Alejandro
2262
CUB
1 - 0
Cubas Cabrera, Angel Luis
2224
ESP
4
FM Moreno Ibanez, Miguel
2242
ESP
0 - 1
(*) Bustos Bernardo, Samuel
2125
ESP
5
FM Yanez Rodriguez, Wilbert
2103
VEN
1 - 0
(*) Criado De Diego, Pedro
2102
ESP
6
Candela Martin, Alvaro
1917
ESP
1 - 0
Castejon Caballero, Andres
2027
ESP
3
V CENTENARIO
0,0
2246
ESP
4.5 - 1.5
VIRGEN DE ATOCHA
2,0
2326
ESP
1
IM Reyes, Juan
2443
PER
0.5 - 0.5
IM Almagro Llamas, Pablo
2412
ESP
2
Alfaya Marcelo, Roberto
2255
ESP
1 - 0
CM Fernandez De Bobadilla, Gabriel
2162
ESP
3
Quevedo Marin, Manuel
2192
ESP
0 - 1
Yanes Crespo, Javier
1957
ESP
4
Martinez Fernandez, Raul
2101
ESP
1 - 0
(*) Recuenco Andres, Javier
1933
ESP
5
Hernandez Ramos, David
2091
ESP
1 - 0
(*) Martinez Del Nido, Eduardo
1907
ESP
6
(*) Hernandez Ramos, Alberto
2000
ESP
1 - 0
(*) Rodriguez Del Pino, Daniel
1865
ESP
4
64 VILLALBA-MADRID CHESS ACADEMY
2,0
2450
ESP
3.5 - 2.5
BLANCO Y NEGRO
4,0
2273
ESP
1
GM Khamrakulov, Ibragim S.
2421
ESP
0.5 - 0.5
FM Martinez Reyes, Pedro Ramon
2384
VEN
2
IM Valles Moreno, Ivan
2367
ESP
0 - 1
FM Taboas Rodriguez, Daniel
2359
ESP
3
FM Adan Bermudez, Sergio
2350
ESP
1 - 0
Hidalgo Duque, Carlos
2242
ESP
4
FM Sanchez Gonzalez, Sergio
2279
ESP
1 - 0
FM Alarcia Astiz, Carlos
2239
ESP
5
FM Sanchez Alvares, Kelvin Antoni
2243
VEN
1 - 0
FM Renteria, Jorge
2191
COL
6
Perdomo Araujo, Angel Eduardo
2076
VEN
0 - 1
(*) Perez Diez, Victor
1999
ESP