Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2022/2023 - Segunda B
1. txanda
Txapelketa aukeratu
División de Honor
Preferente
Primera A
Primera B
Segunda A
Segunda B
Segunda C
Segunda D
Tercera A
Tercera B
Campeonato de Liga por Equipos de Madrid 2022/2023 - Segunda B
Madrid,
2022-11-27
-
2023-03-19
Epailea:
AI Antonio Perez Trapero
Joko-erritmoa:
90 min + 30sec/jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
1. txandako partidak
2022-11-27
- 10:00
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
CHAMBERI ACADEMIA
0,0
1854
ESP
4.0 - 2.0
SIERRA NORTE B
0,0
1646
ESP
1
FM Castellanos, Jorge
2303
ESP
1 - 0
Compte Andreu, Alberto
1775
ESP
2
Beltran Redrado, Jose Antonio
1929
ESP
0.5 - 0.5
Urbina Otero, Sebastian
1755
ESP
3
Conde Rodriguez, Frco Javier
1854
ESP
0.5 - 0.5
Paniagua Quinones, Carlos
1624
ESP
4
Carela Ferrer, Francisco Javier
1749
ESP
1 - 0
Sanchez Pulido, Pablo
1619
ESP
5
Balsera Gomez, Antonio
1644
ESP
1 - 0
Bermejo Sevillano, Alberto
1606
ESP
6
(*) Begona Ortiz, Isaac
1578
ESP
0 - 1
Del Valle Del Valle, Rodrigo
1497
ESP
2
CAPABLANCA B
0,0
1698
ESP
1.5 - 4.5
ALGETE-2008
0,0
1856
ESP
1
Gonzalez Dominguez, Carlos
1763
ESP
0.5 - 0.5
Ledo Galano, Jose Emilio
2097
ESP
2
Martinez De La Puente, Ignacio
1667
ESP
0 - 1
Torrecillas Gonzalez, Antonio
1898
ESP
3
De Luna Butz, Alberto
1631
ESP
0.5 - 0.5
Perez Alvarez, Javier
1787
ESP
4
Sorribes Calle, Pablo
1653
ESP
0 - 1
Feringan Casanova, Antonio
1705
ESP
5
De Pablo Pena, Miguel Angel
1606
ESP
0 - 1
Fernandez Coya, Jose Luis
1605
ESP
6
Castro Uceda, Jose Antonio
1415
ESP
0.5 - 0.5
Bellod Thomas, Gonzalo
1596
ESP
3
LA BLANCA DE CANILLEJAS B
0,0
1741
ESP
4.5 - 1.5
PUEBLO NUEVO B
0,0
1820
ESP
1
Santamaria Baeza, Adolfo
1844
ESP
1 - 0
Fernandez Liria, Cristobal
1680
ESP
2
Corredor San Jose, Antonio
1803
ESP
1 - 0
Lopez Orellana, Federico
1611
ESP
3
San Segundo Ortiz, Fernando
1726
ESP
0.5 - 0.5
Urbano Garcia, Eduardo
1519
ESP
4
Coronado Huete, Juan Manuel
1649
ESP
1 - 0
Ramos Pinto, Jose Maria
1508
ESP
5
Martinez Manrique, Jaime Rodrigo
1409
ESP
0 - 1
Martin Rodriguez, Anastasio
1486
ESP
6
Martinez Munoz, Rafael
1301
ESP
+ - -
(*) Cipriano Acevedo, Ruben Dario
1058
ESP
4
ALCALA DE HENARES C
0,0
1773
ESP
4.0 - 2.0
FILANTROPOS EQUIGOMA B
0,0
1828
ESP
1
Penaranda Grilo, Juan Carlos
1890
ESP
0 - 1
Martin Arbeloa, Fernando
1888
ESP
2
Marin Aso, Jose Luis
1853
ESP
0.5 - 0.5
Marcos Herrero, Francisco
1860
ESP
3
Carrasco Martinez, Ivan
1724
ESP
1 - 0
Casas Gomez, Jose
1699
ESP
4
Martin Valle, Jesus
1715
ESP
0.5 - 0.5
Boixeda De Miguel, Juan
1649
ESP
5
Sosa Ysalguez, Juan Luis
1691
ESP
1 - 0
Cerrato Gonzalez, Alvaro
1579
ESP
6
Candela Martin, Diego
1538
ESP
1 - 0
Dominguez Alonso, Marcos
1548
ESP
5
SAN FDO. HENARES B
0,0
1832
ESP
4.0 - 2.0
BLANCO Y NEGRO C
0,0
1803
ESP
1
Armesto Robledo, Sebastian Carlos
1928
ESP
0.5 - 0.5
Gomez Rubio, Agustin
1800
ESP
2
Rodriguez Sampedro, Ricardo
1793
ESP
0 - 1
Morata Palacios, Francisco
1761
ESP
3
Lopez Amoriz, Victor
1727
ESP
1 - 0
Ortega Palacios, Alejandro
1747
ESP
4
Haro Casas, Emilio
1707
ESP
0.5 - 0.5
Bernal Viton, Daniel
1731
ESP
5
Sanchez Tapia, Luis G.
1583
ESP
1 - 0
(*) Barbas, Fernando
1516
FRA
6
Perez Chocano, Carlos Dante
0
ESP
1 - 0
(*) Lopez Grande, Alberto
1344
ESP
6
AJEDREZ CON CABEZA A
0,0
1850
ESP
1.5 - 4.5
TORREJON B
0,0
1732
ESP
1
Argueello Pitt, Camilo
1955
ARG
0 - 1
Culicovschi, George
1750
MDA
2
Garcia Adell, Ivan
1670
ESP
0 - 1
Escanciano Reyero, Daniel
1710
ESP
3
Domenech Martinez-Sampere, Maties
1545
ESP
0.5 - 0.5
Guillen Munoz, Francisco
1704
ESP
4
Conchillo Roman, Jose Ignacio
1540
ESP
0 - 1
Azanza Narcue, Pedro Ismael
1674
ESP
5
De La Mata Rodriguez, Javier
1517
ESP
0 - 1
Garcia Lopez, Pablo
1667
ESP
6
Lopez Villegas, Rodrigo
1454
ESP
1 - 0
Criado Tebar, Ricardo
1624
ESP
7
ALCOBENDAS C
0,0
1730
ESP
2.0 - 4.0
EXPANSION DE HORTALEZA B
0,0
1668
ESP
1
Villaverde Casalengua, Jose Luis
1609
ESP
0.5 - 0.5
Ledesma Terron, Diego
1716
ESP
2
Villarragut Vazquez, Inaki
1562
ESP
0.5 - 0.5
Janke Calvo, Mikel
1712
ESP
3
Gutierrez Ceballos, Cesar
1523
ESP
0 - 1
Asin Piedra, Marcos
1563
ESP
4
Raskin Calvo, Maximilian
1490
ESP
0 - 1
Atanet Armida, Marco Antonio
1547
ESP
5
Lozano Hernanz, Rodrigo
1410
ESP
1 - 0
Rodriguez Chacon, Alejandro
1532
ESP
6
Alvarez De Otto, Lucas
1257
ESP
0 - 1
(*) Da-Riva Alonso, Jose Eduardo
0
ESP