Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Campeonato de Madrid de Ajedrez Rápido por Equipos 2020/2021
4. txanda
Campeonato de Madrid de Ajedrez Rápido por Equipos 2020/2021
Madrid,
2020-09-20
-
2020-11-22
Epailea:
IA Antonio Perez Trapero
Joko-erritmoa:
25 min + 5 sec/move
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
12. txanda
13. txanda
14. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
4. txandako partidak
2020-09-27
- 12:30
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Collado Villalba
6,0
2353
ESP
2.0 - 2.0
Colmenarejo Chess - A
4,0
1834
ESP
1
Cao Armillas, Jesus
2008
ESP
1 - 0
Garcia Fernandez, Jose Luis (3
1814
ESP
2
Pablos Tenrero, Raquel
1926
ESP
1 - 0
De Pablo Fuertes, Daniel
1715
ESP
3
Gordillo, Manuel
1883
ESP
0 - 1
Pena Hernandez, Francisco Javi
1602
ESP
4
Camacho Casado, Natalio
1851
ESP
0 - 1
Bahillo Vallejo, Ignacio
1494
ESP
2
Valdemoro - A
4,0
1848
ESP
0.5 - 3.5
Mostoles - A
6,0
2165
ESP
1
Demerson Joly, Javier
1955
ESP
0 - 1
IM Moreno Ruiz, Javier
2417
ESP
2
Alonso Cantero, Miguel Angel
1885
ESP
0 - 1
Dominguez Alcon, Victor
2055
ESP
3
Cabedo Marquez, Ramon
1694
VEN
0.5 - 0.5
Navarro Moreno, Juan Carlos
1773
ESP
4
Saz Martinez, Jose C.
1653
ESP
0 - 1
Rebollo Palos, Isaac
1698
ESP
3
Virgen de Atocha - A
4,0
2336
ESP
1.5 - 2.5
Chamberi Academia
6,0
1824
ESP
1
WFM Rodrigo Yanguas, Maria
1962
ESP
0.5 - 0.5
Castellanos, Jorge
2189
FID
2
Sanchez Sanz, Alejandro
1763
ESP
0 - 1
Beltran Redrado, Jose Antonio
1896
ESP
3
Casado Salvo, Jose Maria
1592
ESP
1 - 0
Davila Duarte, Guillermo
1493
ESP
4
Municio Zuniga, Jose
1512
ESP
0 - 1
Balsera Gomez, Antonio
1296
ESP
4
Pozuelo
4,0
1744
ESP
1.5 - 2.5
Alcala de Henares - A
6,0
2033
ESP
1
Rodriguez Rodriguez, Miguel
1996
ESP
0 - 1
Sanchez Millan, Eduardo
2107
ESP
2
Hertz, Robert
1569
ESP
0.5 - 0.5
Di Girolamo Jimenez, Ernesto
1822
VEN
3
Illan Del Pozo, Antonio
1505
ESP
0 - 1
Crespo Diaz, David
1599
ESP
4
Calles Gutierrez, Juan F.
1270
ESP
1 - 0
Candela Martin, Diego
1245
ESP
5
V Centenario - B
6,0
2008
ESP
2.0 - 2.0
Capablanca - A
4,0
1799
ESP
1
Hernandez Ramos, David
2100
ESP
0 - 1
Barragan Arriaza, Pablo
1864
ESP
2
Alfaya Marcelo, Roberto
2031
ESP
0 - 1
Fernandez Rosado, Roberto
1676
ESP
3
Anton Quevedo, Andrea
1788
ESP
1 - 0
Puga Gomez, Alejandro
1452
ESP
4
Hernandez Ramos, Alberto
1755
ESP
1 - 0
Perdiguero Herreros, Alejandro
1434
ESP
6
Alcobendas - A
6,0
1989
ESP
2.5 - 1.5
Liceum
4,0
1701
ESP
1
Munoz Sanchez, Daniel
1989
ESP
0 - 1
Gil Furelos, Diego
1645
ESP
2
Gueler Berdasco, Martin
1842
ESP
0.5 - 0.5
Strejoiv, Christian Ionut
1335
ESP
3
Ryan Murua, Alvaro
1787
ESP
1 - 0
Perez Real, Jose Luis
0
ESP
4
Ubeda Gonzalez, Luis Francisco
1596
ESP
1 - 0
Rodriguez Franco, Natalia
0
ESP
7
Mostoles - B
4,0
1613
ESP
0.0 - 4.0
Blanco y Negro - A
6,0
1979
ESP
1
Huerta Navarro, Eusebio
1721
ESP
0 - 1
Fayos Mestre, Jose Maria
1970
ESP
2
Albert Aparicio, Ismael
1662
ESP
0 - 1
Bento Iglesias, Pablo
1840
ESP
3
Moreno Rus, David
1629
ESP
0 - 1
Marquez Leon, Juan A.
1809
ESP
4
Ruiz Vazquez, Javier
1441
ESP
0 - 1
Casares Sanchez, Rodrigo
1801
ESP
8
V Centenario - A
6,0
1975
ESP
2.0 - 2.0
Blanco y Negro - B
4,0
1683
ESP
1
Reyes Penas, Sebastian
2148
ESP
0 - 1
Garcia Blanco, Alejandro
1577
ESP
2
Karunanithi, Bharath
1628
ESP
1 - 0
Rubio Gomez, Miguel
1385
ESP
3
Rial Rodriguez, Marta
1516
ESP
0 - 1
Herrera Carmona, Alejandro
1307
ESP
4
Pujante Martinez, Rafael
1480
ESP
1 - 0
Patino Frias, Jose Luis
1221
ESP
9
Jaque Mate - A
6,0
1944
ESP
4.0 - 0.0
Capablanca - B
3,0
1703
ESP
1
Arauz Alonso, Fernando
2101
ESP
1 - 0
Martinez De La Puente, Ignacio
1773
ESP
2
Canales Arranz, Jorge
1886
ESP
1 - 0
Sorribes Calle, Pablo
1695
ESP
3
Fernandez Estremera, Fernando
1851
ESP
1 - 0
Diaz Zuniga, Javier
1646
ESP
4
Cuadrado Carmona, Javier
1605
ESP
1 - 0
Gijon Molina, Carlos
1157
ESP
10
Jaque y Mate Venceremos
5,0
1686
ESP
1.0 - 3.0
Diagonal Alcorcon - A
5,0
1930
ESP
1
Vaquerizo Calvo, Miguel Arturo
1872
ESP
1 - 0
Tejedor Ariza, Francisco
1998
ESP
2
Vaquerizo Martin, Miguel
1659
ESP
0 - 1
Garcia-Ruiz Fuentes, Angel M.
1973
ESP
3
Sartorio, Osvaldo Gabriel
1608
ESP
0 - 1
Mata Melgar, Alejandro
1904
ESP
4
Martinez Ferrer, Juan Antonio
1605
ESP
0 - 1
Benitez Cuevas, Pedro
0
ESP
11
64 Villalba-Miscasa - A
6,0
2130
ESP
4.0 - 0.0
El Molinillo
4,0
1612
ESP
1
FM Yashas, D.
2112
IND
1 - 0
Alajarin Fernandez, Pablo
1457
ESP
2
Perdomo Araujo, Angel Eduardo
1940
VEN
1 - 0
Rodriguez Valdiviejas, Luis
1442
ESP
3
Verde Noriega, Jesus Alberto
1822
VEN
1 - 0
Moreno Vicente, Bruno
1384
ESP
4
WCM Estevez Sacristan, Deva
1648
ESP
1 - 0
Laiz Gomez, Oscar
1279
ESP
12
V Centenario - C
4,0
2009
ESP
1.5 - 2.5
Amigos del Ajedrez Educativo
5,0
1502
ESP
1
Villares Galiano, Luis
1973
ESP
0 - 1
Alvarez Alba, Diego
1446
ESP
2
Vega de Alba, Miguel
1555
ESP
0 - 1
Martin Andres, Carlos
1392
ESP
3
Medina Balenciaga, Patricio
1355
ESP
0.5 - 0.5
Salov Draganov, Gabriel
0
ESP
4
De Benito Andres, Alejandro
0
ESP
1 - 0
Arranz Mendizabal, Ignacio
0
ESP
13
A.V.A. - A
3,0
1760
ESP
1.0 - 3.0
La Corrala-Lavapies Cartagena99 - A
5,0
1973
ESP
1
Camargo Rodriguez, Marco
1852
ESP
1 - 0
CM Tamayo Romay, Javier
2213
ESP
2
Montero Montero, Juan Jose
1638
ESP
0 - 1
Gallardo Perez, Jesus
1710
ESP
3
Camargo Rodriguez, Alejandro
0
ESP
0 - 1
Lizon Martinez, Santiago
1659
ESP
4
- - +
Alvarez Solas, Jorge
0
ESP
14
Alcobendas - B
3,0
1877
ESP
2.0 - 2.0
Alpedrete
5,0
1863
ESP
1
Raskin Calvo, Isabella
1370
ESP
0 - 1
Movilla Calleja, David
1735
ESP
2
Raskin Calvo, Maximilian
1254
ESP
1 - 0
Grigaliunas, Mindaugas
1729
ESP
3
Raskin Calvo, Elizabetta
1148
ESP
0 - 1
Matia Espada, Fernando
1592
ESP
4
Villarragut Vazquez, Inaki
1090
ESP
+ - -
15
Ajedrez con Cabeza - B
5,0
1633
ESP
2.5 - 1.5
Alcala de Henares - B
2,0
1723
ESP
1
Rodriguez Hernandez, Antonio
1639
ESP
0 - 1
Moreno Molina, Fernando
1899
ESP
2
Baldonedo Hernandez, Victor Ma
1572
VEN
1 - 0
Ghiurca, Fabian Antonio
1277
ESP
3
Rodriguez Avila, Alvaro
1471
ESP
1 - 0
Garcia Gil,Yvan
1240
ESP
4
Gomez Perez, Jesus David
0
ESP
0.5 - 0.5
Garcia Julian, Eduardo
0
ESP
16
Valdemoro - B
2,0
1075
ESP
1.5 - 2.5
Alcala de Henares - C
3,0
1520
ESP
1
Pimentel de Jesus, Jose Rafael
1641
ESP
0 - 1
Sosa Ysalguez, Juan Luis
1495
ESP
2
Sanchez Serrano, David
1355
ESP
0.5 - 0.5
Borras Cerda, Carlos
1489
ESP
3
Franquelo Martin, Alberto
0
ESP
1 - 0
Carrera Mellado, Sergio
1231
ESP
4
Liceran Callejon, German
0
ESP
0 - 1
Silva Dominguez, Diego
0
ESP
17
Virgen de Atocha - B
1,0
1487
ESP
0.5 - 3.5
A.V.A. - B
3,0
1231
ESP
1
Perez Hernandez, Hugo
1406
ESP
0 - 1
Perez Alvarez, Eduardo
1671
ESP
2
Beltran Gomez, Alvaro
1373
ESP
0.5 - 0.5
Lobato Palomo, Manuel
1654
ESP
3
Briones Munoz, Miguel
1337
ESP
0 - 1
Fernandez Garcia, Emilio
1600
ESP
4
Herrera Sanchez, Fernando
0
ESP
0 - 1
Martin Chacon, Daniel
0
ESP
18
Diagonal Alcorcon - E
1,0
615
ESP
1.0 - 3.0
Diagonal Alcorcon - D
3,0
1435
ESP
1
Diaz Duran, Ruben
1194
ESP
0 - 1
Perez Bruni, Alfredo
1818
ESP
2
Mata Medina, Andres
0
ESP
1 - 0
Jurado Carretero, Gabriel
1363
ESP
3
Valentin Lopez, Miguel
0
ESP
0 - 1
Martinez Mendez, Lucas
1139
ESP
4
Diaz Duran, Sergio
0
ESP
0 - 1
Liern Matesanz, Jairo
0
ESP
19
Jaque Mate - B
3,0
1810
ESP
3.5 - 0.5
La Corrala-Lavapies Cartagena99 - B
0,0
1561
ESP
1
Torres Rebolledo, Victor
1537
ESP
1 - 0
Rios Alday, Kepa
1369
ESP
2
Garcia Pardo, Lorena
1310
ESP
0.5 - 0.5
Astle Matthew, Thomas
1188
ESP
3
Garcia Pardo, Celia
1266
ESP
1 - 0
Yela Soriano, Gustavo
1170
ESP
4
Torres Rebolledo, Alvaro
1198
ESP
+ - -
20
Lucena
2,0
1893
ESP
4.0 - 0.0
Jaque Mate - C
0,0
1516
ESP
1
Quesada Fernandez, Miguel
1918
ESP
1 - 0
Herrero Guirau, Carlos
1355
ESP
2
Vazquez Hurtado, Pablo
1867
ESP
1 - 0
Plaza Plaza, Prudencio
1289
ESP
3
Llorente Alvarez, Jose Luis
1743
ESP
1 - 0
Sanchez Thomas, Diego
0
ESP
4
Llorente Gonzalez, Jose L.
1664
ESP
1 - 0
Sebastian Davila, Juan Arturo
0
ESP
21
Jaque Mate - E
2,0
1553
ESP
4.0 - 0.0
Colmenarejo Chess - B
0,0
1442
ESP
1
Garcia Prada, Alejandro
1600
ESP
1 - 0
Almodovar Manzanares, Vicente
1473
ESP
2
Moya Izquierdo, Ismael
1426
ESP
1 - 0
Palomo Fernandez, Lorenzo
1348
ESP
3
Cuesta Moscoso, Alvaro
1392
ESP
1 - 0
Rapaport, Andres Natalio
1331
ARG
4
Garcia Prada, Guillermo
1329
ESP
1 - 0
Palomo Monserrat, Lorenzo
1095
ESP
22
Valdemoro - C
0,0
360
ESP
0.0 - 4.0
Diagonal Alcorcon - B
2,0
1553
ESP
1
Cuesta Zafra, Mario
0
ESP
0 - 1
Martinez Garcia, Ruben
1479
ESP
2
Piriz Matia, Guillermo
0
ESP
0 - 1
Darrazi Anbari, Munir
1376
ESP
3
Carrillo Rodriguez, Sergio J
0
ESP
0 - 1
Martinez Garcia, Jorge
1167
ESP
4
Crisostomo Gavilano, Bryan
0
ESP
0 - 1
Voytsekhoskyy Pomircha, Victor
1103
ESP
23
Blanco y Negro - C
2,0
1522
ESP
4.0 - 0.0
Jaque Mate - D
0,0
1267
ESP
1
Ortega Palacios, Alejandro
1682
ESP
1 - 0
Garcia-Quismondo Arellano, Pau
1111
ESP
2
Hueso De La Cruz, Manuel
1386
ESP
1 - 0
Morales Clares, Aaron
1002
ESP
3
Fernandez Rodriguez, Pablo I
1110
ESP
1 - 0
Garcia-Quismondo Bautista, Ant
0
ESP
4
Hueso Almarcha, Oscar
1029
ESP
1 - 0
Carretero Montes, Adrian
0
ESP
24
Rivas
1,0
1489
ESP
1.0 - 3.0
Torrelodones
1,0
1511
ESP
1
Franco Gonzalez, Dario
1256
ESP
0 - 1
Quesada Ordinas, Jaime
1678
ESP
2
Gonzalez-Garzon Martinez, Nico
1162
ESP
0 - 1
Candeleda Mayoral, Ramon
1112
ESP
3
Diaz Garcia, Alejandro
0
ESP
1 - 0
Lancha Fernandez, Juan Carlos
0
ESP
4
Gonzalez De Miguel, Santiago
0
ESP
0 - 1
Delany Tijera, Eduardo
0
ESP
25
Blanco y Negro - D
0,0
1269
ESP
2.0 - 2.0
V Centenario - D
2,0
1488
ESP
1
Rodrigo Sanz, Izan
1394
ESP
0 - 1
Anton Veiga, Juan Carlos
2018
ESP
2
Fernandez Guillen, Nuno
1258
ESP
0 - 1
Jolani, Parnian
1368
IRI
3
Herraiz Ciudad, Miguel
1229
ESP
1 - 0
Diaz Guzman, David
1185
ESP
4
Gilardi Olarrea, Mikel
1012
ESP
1 - 0
Lopez-Ibarra Perdones, Miguel
1171
ESP
26
Mostoles - C
0,0
1469
ESP
1.5 - 2.5
V Centenario - E
2,0
1262
ESP
1
Perez Arroyo, Dionisio
1232
ESP
0.5 - 0.5
Olias Rincon, Raul
1318
ESP
2
Melero Fernandez, Jose M
1230
ESP
1 - 0
Olias Rincon, Diego
1235
ESP
3
- - +
Olias Rincon, Ines
1165
ESP
4
- - +
Gutierrez Navacerrada, Ricardo
0
ESP
27
Getafe - A
2,0
1411
ESP
3.5 - 0.5
V Centenario - F
0,0
0
ESP
1
Martin Ramos, Hector
1462
ESP
1 - 0
Pajares Sanchez, Gonzalo
0
ESP
2
Durand Halicki, Ruben
1314
ESP
0.5 - 0.5
Rodriguez Onsurbe, Daniel
0
ESP
3
Movilla Guillamon, Ines
1240
ESP
1 - 0
Galindo Soteres, Sergio
0
ESP
4
Movilla Guillamon, Samuel
1210
ESP
1 - 0
Rodriguez Onsurbe, Javier
0
ESP
28
Getafe - B
1,0
914
ESP
1.0 - 3.0
Diagonal Alcorcon - C
1,0
1343
ESP
1
Blanco Barrios, Aitana
1113
ESP
0 - 1
Krause Llorente, Paul
1426
ESP
2
Bonilla Almeida, Hugo
1103
ESP
1 - 0
Gonzales Guarachi, David
1199
ESP
3
Kaya Arjona, Omar
0
ESP
0 - 1
Nunez Ceron, John Farly
0
ESP
4
Marquez Larrosa, Alejandro
0
ESP
0 - 1
Nunez Munoz, Juan D
0
ESP
29
Getafe - C
0,0
570
ESP
1.0 - 3.0
Capablanca - C
2,0
1126
ESP
1
Pena Gutierrez, Jacobo
1065
ESP
0 - 1
Wilson, Patrick
1271
ESP
2
Simal Balado, Hugo
0
ESP
1 - 0
Martos Munoz, Antonio
1069
ESP
3
Gomez Diaz, Samuel
0
ESP
0 - 1
Xia Wu, Pablo
0
ESP
4
- - +
Ferrandez Ortuno, Martin
0
ESP
30
64 Villalba-Miscasa - B
1,0
1345
ESP
2.0 - 2.0
Ajedrez con Cabeza - A
2,0
781
ESP
1
Gonzalez Abilleira, Javier
1300
ESP
0 - 1
Toledo Cervera, Francisco
0
ESP
2
Gali Gambero, Joaquin
1436
ESP
0 - 1
Monteagudo Montanes, Alvaro
0
ESP
3
Garcia Trabanca, Ana
1181
ESP
1 - 0
Gonzalez-Cano Varela, Adrian
0
ESP
4
Garcia Sierra, Angel
0
ESP
1 - 0
Montero Kiesow, Manuel
0
ESP