Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
CECLUB Primera División 2018
Rolda 3
Selección de torneo
CECLUB Division de Honor
CECLUB Primera División
CECLUB Segunda División
CECLUB Primera División 2018
Linares (Jaén), del
2018-08-06
al
2018-08-12
Official website
FIDE
Árbitro:
IA Ramón García Pérez (ID: 2271877)
Árbitros axudantes: AN Rubén González Diez (ID: 2251213)
Ritmo de xogo:
90 min + 30sec per move
Partidas en directo
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Composición
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Clasificación
Variación FIDE
Calendario
Estatísticas
Cadro cruzado
Partidas
Partidas da rolda 3
Excel
PDF
View per boards
View per teams
M.
Brancas
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Pts.
FIDE
Fed.
1
GROS XAKE TALDEA
3,0
2502
ESP
4.0 - 2.0
COLLADO VILLALBA
4,0
2461
ESP
1
GM Naiditsch, Arkadij
2711
AZE
1 - 0
GM Mista, Aleksander
2604
POL
2
GM Van Wely, Loek
2650
NED
0.5 - 0.5
GM Vazquez Igarza, Renier
2577
ESP
3
IM Franco Alonso, Alejandro
2410
ESP
0.5 - 0.5
IM Gascon Del Nogal, Jose Rafael
2476
VEN
4
IM Gonzalez De La Torre, Santiago
2434
ESP
0.5 - 0.5
IM Moreno Ruiz, Javier
2450
ESP
5
IM Shvayger, Yuliya
2390
ISR
0.5 - 0.5
FM Martin Duque, Jesus
2378
ESP
6
IM Argandona Riveiro, Inigo
2415
ESP
1 - 0
WIM Aranaz Murillo, Amalia
2227
ESP
2
VIRGEN DE ATOCHA
3,0
2392
ESP
3.0 - 3.0
C.A. SILLA – LÓPEZ INSTALACIONES
1,0
2403
ESP
1
IM Espinosa Aranda, Angel
2451
ESP
0.5 - 0.5
GM Martinez Alcantara, Jose Eduardo
2561
PER
2
FM Plazuelo Pascual, Juan
2429
ESP
0.5 - 0.5
GM Quesada Perez, Yasser
2534
CUB
3
IM Rubio Mejia, Luis Ignacio
2442
ESP
0.5 - 0.5
GM Cramling, Pia
2453
SWE
4
IM Almagro Llamas, Pablo
2442
ESP
0.5 - 0.5
IM Granero Roca, Antonio
2383
ESP
5
Vazquez Torres, Adrian
2174
ESP
0 - 1
FM Cano Sanchez, Josue
2312
ESP
6
WFM Rodrigo Yanguas, Maria
2062
ESP
1 - 0
Garcia Molina, Jose
1969
ESP
3
GRANDAMA SANTA LUCÍA
2,0
2394
ESP
5.0 - 1.0
C.A. REAL OVIEDO
0,0
2232
ESP
1
GM Dvirnyy, Danyyil
2496
ITA
0.5 - 0.5
FM Andres Gonzalez, Ivan
2349
ESP
2
GM Pap, Misa
2478
SRB
1 - 0
FM Alonso Alvarez, Aitor
2306
ESP
3
IM Barbot, Pierre
2420
FRA
1 - 0
Vergara Anton, Diego
2022
ESP
4
IM Ortega Hermida, Daniel
2334
ESP
1 - 0
Badillo Ramos, Steve
1901
ESP
5
FM Gutierrez Olivares, Daniel
2297
ESP
1 - 0
Gonzalez Guedes, Iyan
1925
ESP
6
WIM Vega Gutierrez, Belinda
2165
ESP
0.5 - 0.5
Bermudez Revuelta, Paula
1887
ESP
4
CLUB D’ESCACS BARBERÀ
2,0
2365
ESP
3.0 - 3.0
SOLVAY - B
1,0
2335
ESP
1
GM Alsina Leal, Daniel
2480
ESP
1 - 0
FM Tejedor Fuente, Enrique
2408
ESP
2
IM Alonso Moyano, Jonathan
2388
ESP
0 - 1
FM Martin Fuentes, Alberto
2391
ESP
3
IM Bergez, Luc
2327
FRA
1 - 0
FM Rodriguez Fontecha, Marcos
2329
ESP
4
Rivas Garcia, Victor
2217
ESP
0 - 1
Gonzalez Merino, Alberto
2199
ESP
5
WFM Garcia-Castany Musellas, Gal.la
2203
ESP
0 - 1
Gonzalez Laso, Adrian
2168
ESP
6
Martin Capitan, Feliciano
2066
ESP
1 - 0
WFM Prado Acebo, Ines
2084
ESP