Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
CECLUB Primera División 2018
6. txanda
Txapelketa aukeratu
CECLUB Division de Honor
CECLUB Primera División
CECLUB Segunda División
CECLUB Primera División 2018
Linares (Jaén),
2018-08-06
-
2018-08-12
Webgune ofiziala
FIDE
Epailea:
IA Ramón García Pérez (ID: 2271877)
Bigarren epaileak: AN Rubén González Diez (ID: 2251213)
Joko-erritmoa:
90 min + 30sec per move
Zuzeneko partidak
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
6. txandako partidak
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
COLLADO VILLALBA
8,0
2461
ESP
4.5 - 1.5
C.A. REAL OVIEDO
0,0
2232
ESP
1
GM Vazquez Igarza, Renier
2577
ESP
1 - 0
FM Andres Gonzalez, Ivan
2349
ESP
2
IM Gascon Del Nogal, Jose Rafael
2476
VEN
0.5 - 0.5
FM Alonso Alvarez, Aitor
2306
ESP
3
FM Martin Duque, Jesus
2378
ESP
1 - 0
Vergara Anton, Diego
2022
ESP
4
FM Ortega Ruiz, Jose Miguel
2280
ESP
1 - 0
Badillo Ramos, Steve
1901
ESP
5
WIM Aranaz Murillo, Amalia
2227
ESP
1 - 0
Gonzalez Guedes, Iyan
1925
ESP
6
Cao Armillas, Jesus
2043
ESP
0 - 1
Bermudez Revuelta, Paula
1887
ESP
2
C.A. SILLA – LÓPEZ INSTALACIONES
4,0
2403
ESP
4.5 - 1.5
SOLVAY - B
4,0
2335
ESP
1
GM Martinez Alcantara, Jose Eduardo
2561
PER
0.5 - 0.5
IM Bernal Moro, Luis Javier
2413
ESP
2
GM Quesada Perez, Yasser
2534
CUB
1 - 0
FM Tejedor Fuente, Enrique
2408
ESP
3
GM Cramling, Pia
2453
SWE
1 - 0
FM Martin Fuentes, Alberto
2391
ESP
4
IM Granero Roca, Antonio
2383
ESP
1 - 0
FM Rodriguez Fontecha, Marcos
2329
ESP
5
FM Cano Sanchez, Josue
2312
ESP
1 - 0
Perez Lopez, Jesus Maria
2272
ESP
6
Garcia Molina, Jose
1969
ESP
0 - 1
WFM Prado Acebo, Ines
2084
ESP
3
GROS XAKE TALDEA
9,0
2502
ESP
4.5 - 1.5
CLUB D’ESCACS BARBERÀ
5,0
2365
ESP
1
GM Naiditsch, Arkadij
2711
AZE
1 - 0
GM Alsina Leal, Daniel
2480
ESP
2
GM Van Wely, Loek
2650
NED
1 - 0
IM Alonso Moyano, Jonathan
2388
ESP
3
IM Franco Alonso, Alejandro
2410
ESP
0 - 1
IM Bergez, Luc
2327
FRA
4
IM Gonzalez De La Torre, Santiago
2434
ESP
1 - 0
Rivas Garcia, Victor
2217
ESP
5
IM Shvayger, Yuliya
2390
ISR
0.5 - 0.5
WFM Garcia-Castany Musellas, Gal.la
2203
ESP
6
IM Argandona Riveiro, Inigo
2415
ESP
1 - 0
Martin Capitan, Feliciano
2066
ESP
4
VIRGEN DE ATOCHA
4,0
2392
ESP
3.0 - 3.0
GRANDAMA SANTA LUCÍA
6,0
2394
ESP
1
IM Espinosa Aranda, Angel
2451
ESP
0.5 - 0.5
GM Dvirnyy, Danyyil
2496
ITA
2
FM Plazuelo Pascual, Juan
2429
ESP
1 - 0
GM Pap, Misa
2478
SRB
3
IM Rubio Mejia, Luis Ignacio
2442
ESP
0.5 - 0.5
FM Bressac, Stephane
2341
FRA
4
IM Almagro Llamas, Pablo
2442
ESP
1 - 0
IM Ortega Hermida, Daniel
2334
ESP
5
Vazquez Torres, Adrian
2174
ESP
0 - 1
FM Gutierrez Olivares, Daniel
2297
ESP
6
WFM Rodrigo Yanguas, Maria
2062
ESP
0 - 1
WIM Vega Gutierrez, Belinda
2165
ESP