Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
Copa Relampago por Equipos 22-23
Rolda 3
Copa Relampago por Equipos 22-23
Residencia Fuerte Del Principe, del
2022-09-17
al
2022-09-17
Árbitro:
Malon Insausti Andres (24513644)
Árbitros axudantes: Lucia Fernandez ;Marina Sevilla
Ritmo de xogo:
5
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Composición
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Rolda 8
Rolda 9
Rolda 10
Rolda 11
Clasificación
Variación FIDE
Calendario
Estatísticas
Cadro cruzado
Partidas
Partidas da rolda 3
Excel
PDF
View per boards
View per teams
M.
Brancas
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Pts.
FIDE
Fed.
1
Berriozar
1,0
927
ESP
1.0 - 3.0
Mikel Gurea Burlada
2,0
2015
ESP
1
Vidondo Aguirrebalzategui, Ant
1223
ESP
1 - 0
Lotero, Camilo
2145
COL
2
Garcia Collantes, German
0
0 - 1
Oroz Carrasco, Adrian
2029
ESP
3
Lamolda de Assuncao, Antonio
1106
ESP
0 - 1
Fernandez Cobos, Iker
1641
ESP
4
Rodriguez Pinar, Maria
0
0 - 1
Esparza Toni, Aitor
1438
ESP
2
San Juan A
4,0
2197
ESP
4.0 - 0.0
Arrano
1,0
1642
ESP
1
GM Huerga Leache, Mikel
2442
ESP
1 - 0
Arana Oloron, Roberto
1752
ESP
2
Martinez Martin, Inigo
2157
ESP
1 - 0
Otano Villanueva, Joseba
1639
ESP
3
Lizuain Toni, Javier
2070
ESP
1 - 0
Arrizibita Legarre, Jon Inaki
1622
ESP
4
Aldave Aguado, Adrian
2021
ESP
1 - 0
Matxin Maldonado, Jaime
1554
ESP
3
San Juan B
3,0
1335
ESP
4.0 - 0.0
San Juan C
2,0
258
ESP
1
Argaya Urdaniz, Miguel
1911
ESP
1 - 0
Rodriguez Gonzalez, Carlos Enrique
0
2
De Pablos Fernandez, Mariano
1846
ESP
1 - 0
Layana Medrano, Oier
0
3
Lizarraga Rivas, Daniel
1583
ESP
1 - 0
Angulo Guinto, Hector
0
4
Lasaosa Medarde, Daniel
0
1 - 0
Garcia Galardi, Ibai
1031
ESP
4
Santa Ana
2,0
1753
ESP
4.0 - 0.0
San Juan Escuela
0,0
860
ESP
1
Andres Iniguez, Iker
1805
ESP
1 - 0
Vizcay Martinez, Unax
1130
ESP
2
Fuentes Guinot, Alejandro
1857
ESP
1 - 0
Erice Rubio, Naroa
1179
ESP
3
Santos Usua, Mikel
1901
ESP
1 - 0
Guillen Urchaga, Daniel
1131
ESP
4
Perez Llera, Carlos
1189
ESP
1 - 0
Pinedo Perez, Alain
0
5
Mikel Gurea Adultos
0,0
1466
ESP
1.0 - 3.0
Oberena
3,0
1652
ESP
1
Domench Perez, Txema
1563
ESP
0 - 1
Martino Girones, Gonzalo
1782
ESP
2
Fernandez Rastrilla, Daniel
1427
ESP
1 - 0
Sempere Gomis, Andres Valentin
1744
ESP
3
Ostiz Escalada, Inigo
1267
ESP
0 - 1
Moral Barragan, Diego
1562
ESP
4
Martinez Manas, Juan Antonio
0
0 - 1
Hnatiuk, Oleksii
1270
UKR