Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Copa Galicia, categoria Absoluta 2022
Ronda2
Selecció del torneig
Copa Xunta de Galicia de Clubs Categoria Absoluta 2022
Copa Xunta de Galicia de Clubs Categoria Cadete 2022
Copa Galicia, categoria Absoluta 2022
Padron, del
2022-05-22
al
2022-05-22
Àrbitre Principal:
Juana Maria Martinez Fernandez (24534471
Àrbitres adjunts: Natalia Outerelo Martinez (32038011)
Ritme de joc:
15 minutos + 5 segundos
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 2 -
2022-05-22
- 11:30
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Clubexa
2,0
1862
ESP
0.5 - 3.5
CXF Viaxes Interrias Sanxenxo
2,0
2301
ESP
1
Casares Ripoll, Fernando
1891
ESP
0 - 1
IM Suarez Gomez, Julio
2406
ESP
2
Arias Rodriguez, Manuel Ramon
1748
ESP
0.5 - 0.5
Rodriguez Ferreiros, Andres
1775
ESP
3
Fernandez Iglesias, Diego
1690
ESP
0 - 1
FM Laiz Ibanez, Hector
2093
ESP
4
Villodas Vazquez, Alejandro
1379
ESP
0 - 1
Torrado Quintela, Julio
2193
ESP
2
Circulo Ferrolano de Ajedrez
2,0
1858
ESP
1.5 - 2.5
Club Deportivo Xadrez Ourense
2,0
2196
ESP
1
Picos Maiztegui, Miguel
1913
ESP
0 - 1
FM Del Prado Rodriguez, Xulio
2061
ESP
2
Bouza Santiso, Roque
1766
ESP
0 - 1
FM Gomez Dieguez, David
2203
ESP
3
Gonzalez Taboada, Lorenzo
1647
ESP
0.5 - 0.5
FM Gomez Dieguez, Adrian
2112
ESP
4
Vazquez Porta, Andres
1572
ESP
1 - 0
Vidal del Rio, Manuel
2001
ESP
3
Xadrez Compostela A
2,0
1790
ESP
3.5 - 0.5
CXF Banosprint
2,0
2053
ESP
1
Bringas Gomez, Artai
1957
ESP
1 - 0
Varela Fernandez, Andres
1896
ESP
2
Cereijo Suarez, Alejandro
1689
ESP
1 - 0
Dorado Meijide, Andrea
1662
ESP
3
Martinez Fernandez, David
1751
ESP
0.5 - 0.5
Suarez Rozas, David
1756
ESP
4
Longueira Alonso, Breixo
1613
ESP
1 - 0
Suarez Gomez, Paula
1399
ESP
4
Escola Xadrez Sigras
2,0
1786
ESP
0.5 - 3.5
EXP Xadrez Estratexia Pola Paz
2,0
2012
ESP
1
Pedreira Giralda, Francisco
1873
ESP
0.5 - 0.5
FM Fernandez Lopez, Ruben
2001
ESP
2
Pena Barbeito, Rodrigo
1646
ESP
0 - 1
FM Garcia Sobrino, David
1933
ESP
3
Lopez Robles, Rodrigo Julio
1601
ESP
0 - 1
Martinez Montes, Juan Manuel
1723
ESP
4
Esteban Quinoa, Guillermo
1426
ESP
0 - 1
Palacios Gonzalez, Miguel
1706
ESP
5
ELX Absoluto A
2,0
2003
ESP
4.0 - 0.0
Club Xadrez Rianxo B
2,0
1504
ESP
1
FM Lopez Varela, Pablo
1991
ESP
1 - 0
Martinez Dourado, Daniel
1764
ESP
2
Arango Fernandez, Alfonso
1704
ESP
1 - 0
Creo Abeijon, Diego
1347
ESP
3
Casares Cabanas, Carlos
1898
ESP
1 - 0
Rey Figueira, Brais
1388
ESP
4
Perez Carballo, David
2019
ESP
1 - 0
Rodriguez Dominguez, Ramon
1321
ESP
6
Lucena
2,0
1541
ESP
2.5 - 1.5
Narontec C.X.N.
2,0
1957
ESP
1
Mougan Gonzalez, Santiago
1772
ESP
1 - 0
Berdullas Guerra, JuanCarlos
1903
ESP
2
Ibanez Cruces, Diego
1487
ESP
0.5 - 0.5
Caneiro Couto, Juan Manuel
1791
ESP
3
Garrido Rodriguez, Ruben
0
ESP
1 - 0
Paz Perez, Santiago
1527
ESP
4
Araujo Gonzalez, Javier
1580
ESP
0 - 1
Diniz Lopez, Sergio
1597
ESP
7
Circulo Chantadino Dragan Paunovic
1,0
2199
ESP
2.0 - 2.0
Xadrez Compostela B
2,0
1453
ESP
1
GM Petkov, Vladimir
2506
BUL
1 - 0
Dominguez Conde, Hugo
1612
ESP
2
Fernandez Lopez, Alejandro I
1902
ESP
0 - 1
Cereijo Suarez, Nerea
1486
ESP
3
Martinez Rodriguez, Eugenio
1779
ESP
1 - 0
Cereijo Ruiz, Nicolas
1477
ESP
4
Mirabedini, Arman
1213
ESP
0 - 1
Trull Rodriguez, Carlos Raul
0
ESP
8
Club Xadrez Rianxo
2,0
2152
ESP
4.0 - 0.0
Laroca Nigran A
2,0
1843
ESP
1
FM Sanchez Aller, Fernando
2210
ESP
1 - 0
Ben Alvarez, Jose Manuel
1619
ESP
2
CM Villar Perez, Samuel
2172
ESP
1 - 0
Iglesias Fernandez, Avelino Al
1599
ESP
3
FM Garcia Carbo, Marcial
2108
ESP
1 - 0
Salgado Alonso, Patricio
1631
ESP
4
Abuin Boullon, Manuel Angel
2056
ESP
1 - 0
Rodriguez Alleres, Samuel
1606
ESP
9
Universitario de Ourense A
1,0
2045
ESP
2.0 - 2.0
C.D Marquino
1,0
1710
ESP
1
Reza Salgado, Marcos
1677
ESP
0 - 1
Cernadas Camean, David
1780
ESP
2
Reza Salgado, Miguel
1699
ESP
0 - 1
Fernandez Ramos, Iago
1635
ESP
3
Gonzalez Maestro, Adrian
1528
ESP
1 - 0
Barreiro Perez, Xoel
1333
ESP
4
Arias Perez, Rodrigo
1283
ESP
1 - 0
Calo Blanco, Carlos
1217
ESP
10
Algalia
0,0
2020
ESP
3.5 - 0.5
CXF La Marina
1,0
1626
ESP
1
FM Garcia Melgar, Juan Pablo
2249
ESP
0.5 - 0.5
Bouza-Brey Teijeiro, Gonzalo
1745
ESP
2
Carril Gonzalez, Angel
1918
ESP
1 - 0
Varela Santiago, Raul
1530
ESP
3
Sanchez Camino, Jose
1765
ESP
1 - 0
Lopez Castro, Alberto
1013
ESP
4
Arias Iglesias, Carlos
1695
ESP
1 - 0
Nieto Touris, Jorge
1218
ESP
11
ELX Absoluto B
0,0
1463
ESP
0.5 - 3.5
Recatelo Campeon
0,0
2041
ESP
1
Carballido Bouzas, Adan
1649
ESP
0 - 1
Alonso Vazquez, Rafael
1918
ESP
2
Fonteboa Lopez, Samuel
1324
ESP
0.5 - 0.5
Penalonga Sweers, Angel
1918
ESP
3
Vilarino Lorenzo, Uxio
1238
ESP
0 - 1
Sanchez Quinteiro, Pablo
1891
ESP
4
Vilarino Lorenzo, Anton
1220
ESP
0 - 1
Fernandez Lopez, Miguel Angel
1932
ESP
12
Recatelo Guerreros
0,0
1949
ESP
1.0 - 3.0
Escola Ames Xadrez
0,0
1456
ESP
1
Chavez Gil, Julio
1552
ESP
0 - 1
Casares Pedride, Noel
1418
ESP
2
San Jose Chacon, Fernando Cipriano
1279
ESP
0 - 1
Varela Palacios, Pedro
1244
ESP
3
Freire Fernandez, Raul
1179
ESP
1 - 0
Martin Rodriguez, Pablo
0
ESP
4
Roman Vazquez, Antonio
0
ESP
0 - 1
Leis Pazos, Noel
0
ESP
13
Padron
0,0
1713
ESP
1.0 - 3.0
Xadrez Albatros
0,0
1384
ESP
1
Aboy Moares, Agustin
1725
ESP
0 - 1
Vilaplana Baz, German
1619
ESP
2
Susavila Muniz, Antonio
1723
ESP
0 - 1
Castro Alonso, Antonio
1414
ESP
3
Rey Aragundi, Ernesto
1629
ESP
0 - 1
Lomba Baz, Antonio Jesus
1267
ESP
4
Gestido Martinez, Jose Carlos
1506
ESP
1 - 0
Ounes Baz, Khaled
1236
ESP
14
Benchoshey Senior
0,0
1708
ESP
3.5 - 0.5
Club Xadrez Rianxo C
0,0
1308
ESP
1
Gonzalez Perez, Jose Ramon
1888
ESP
1 - 0
Ferreiros Rodriguez, Cristophe
1511
ESP
2
Sixto Puente, Eloy
1963
ESP
1 - 0
Segade Rey, Samuel
1132
ESP
3
Meira Iglesias, Alejandro
1687
ESP
0.5 - 0.5
Gomez Vidal, Jose Manuel
1220
ESP
4
Dieguez Novoa, Benjamin
1265
ESP
1 - 0
Iglesias Freire, Rodrigo
0
ESP
15
Club Xadrez Val do Dubra
0,0
1280
ESP
1.5 - 2.5
Universitario de Ourense B
0,0
1651
ESP
1
Dominguez Ares, Jose Antonio
1185
ESP
1 - 0
Martinez Pena, Raul
1471
ESP
2
Amado Fernandez, Nicolas
1453
ESP
0.5 - 0.5
Alvarez Fernandez, Manuel
1887
ESP
3
Insua Louro, Juan Jose
1125
ESP
0 - 1
Hermida Araujo, Lino
1778
ESP
4
Garcia Rodriguez,Francisco Jes
1130
ESP
0 - 1
Novoa Blanco, Jose Manuel
1448
ESP
16
Ames Copa Galicia
0,0
1572
ESP
1.0 - 3.0
Xadrez Ponteareas Taperia Nosa Terra
0,0
1256
ESP
1
Mosqueira Rey, Jesus Manuel
1378
ESP
1 - 0
Carpintero Munoz, Adrian
1251
ESP
2
Hidalgo Neira, Xoan Xose
1521
ESP
0 - 1
Dominguez Certal, Dario
1347
ESP
3
Fraga Arnaiz, Alvaro
0
ESP
0 - 1
Garcia Martinez, Belarmino
1168
ESP
4
Araujo Lopez, Mauro
0
ESP
0 - 1
Gonzalez Quintela, Francisco
1256
ESP
17
USC C
0,0
1476
ESP
3.0 - 1.0
AAVV O Gaiteiro Sigras
0,0
1241
ESP
1
Lopez Arias, Ruben
1411
ESP
1 - 0
Blandon Pao, Roberto
1174
ESP
2
Alayza Serra, Juan Sebastian
1382
PER
1 - 0
Montes Davila, Esteban Ariel
1169
ESP
3
Garcia Tenreiro, Manuel Antonio
1698
ESP
1 - 0
De Blas Fernandez, Angel
1402
ESP
4
Gracia Di Rienzo, Alejandro
1334
ESP
0 - 1
Sanchez Mantilla, William
0
ESP