Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
DHF. Final
Ronda6
Selecció del torneig
Division de Honor
DH.Final
DH.Final Permanencia
1ª
1ª.Final Ascenso
1ª.Final Permanencia
Division de Honor Filiales
DHF. Final
DHF.Final Permanencia
1ª Filiales
1ª Filiales.Final Ascenso
1ª Filiales.Final Permanencia
2ª
DHF. Final
Asturias, del
2019-02-09
al
2019-04-13
Lloc web oficial
info@ajedrezastur.es
FIDE
Àrbitre Principal:
Mario Menendez
Ritme de joc:
90 minutos + 30 segundos/jugada
Informació extra
Primer desempate Fase 2 = puntos de match conseguidos en la Fase 1 contra los equipos que están en la otra liguilla (DHF.Final Permanencia).
Siero B = 7 (-0,25 ptos match)
Real Oviedo B = 6 (-0,5 ptos match)
Oviedo 93 B = 7 (-0,25 ptos match)
Antonio Rico B = 8 (-0 ptos match)
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 6 -
2019-04-13
- 16:30
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Siero B
7,0
2000
ESP
4.0 - 2.0
Real Oviedo B
7,0
2049
ESP
1
Cosio Corujo, Bruno
1796
ESP
0 - 1
Gonzalez Pruneda, Arturo
2151
ESP
2
Alba Obaya, Antonio
1935
ESP
1 - 0
Martinez Otero, Carlos
1772
ESP
3
Alvarez Baragano, David (C1)
1745
ESP
1 - 0
Redondo Gonzalez, Javier (C1)
2049
ESP
4
Lopez Alvarez, Jorge (C2)
1341
ESP
0 - 1
Bruce, David J (C2)
2003
ENG
5
Alvarez Alvarez, Nicolas (C3)
1704
ESP
1 - 0
Garcia-Truebano Menendez, Carlos (C5)
1603
ESP
6
Corujo Fernandez, Jose (D4)
1509
ESP
1 - 0
Gomez Fernandez, Adrian (C6)
1635
ESP
2
Oviedo 93 B
6,0
2033
ESP
6.0 - 0.0
Antonio Rico B
0,0
1942
ESP
1
Redondo Arguelles, Adrian (C4)
1966
ESP
1 - 0
Monge Garcia, Carlos Eloy A.
1827
ESP
2
Miranda Gonzalez, Jose Luis (C5)
1922
ESP
1 - 0
Martinez Rodriguez, Onofre (D1)
1770
ESP
3
Garcia Alvarez, Javier II (C6)
1778
ESP
1 - 0
Rodriguez Antuna, Ruben (D4)
1630
ESP
4
Arroyo Figuero, Fernando (C7)
1760
ESP
1 - 0
Pelaez Manrique, Laura (D13)
1229
ESP
5
Mendez Castedo, Pedro (D1)
1759
ESP
1 - 0
Blanco Moris, Saturnino (D15)
0
ESP
6
Lopez Mena, Emilio (D4)
1598
ESP
1 - 0
Menendez Perez, Miguel (E2)
0
ESP