Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Cto. de Navarra Absoluto por Equipos 2019. Division de Honor
Taula creuada
Selecció del torneig
Cto. de Navarra Absoluto por Equipos 2019. Division de Honor
Campeonato de Navarra Absoluto por equipos 2019. Primera
Cto. de Navarra Absoluto por Equipos 2019 Segunda División
Cto. de Navarra Absoluto por Equipos 2019. Division de Honor
Navarra, del
2019-10-12
al
2019-11-23
Àrbitre Principal:
FA Aritz Idiazabal Troyas (2242842)
Ritme de joc:
90 min + 30 s/mov
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Taula creuada
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Nom
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
R. 6
R. 7
Pts.
Origen
1
5
Santa Ana A
ESP
8
San Juan A
B
2,5
2
Ansoain A
B
4,5
3
Orvina A
N
3,5
4
Runa
B
6,5
5
Oberena A
N
3,0
6
Paz de Ziganda
B
2,0
7
Mikel Gurea A
N
3,5
25,5
2
3
Ansoain A
ESP
7
Mikel Gurea A
B
6,0
1
Santa Ana A
N
3,5
8
San Juan A
B
5,0
3
Orvina A
B
3,0
4
Runa
N
7,0
5
Oberena A
B
2,0
6
Paz de Ziganda
N
7,5
34,0
3
1
Orvina A
ESP
6
Paz de Ziganda
B
7,5
7
Mikel Gurea A
N
5,0
1
Santa Ana A
B
4,5
2
Ansoain A
N
5,0
8
San Juan A
B
7,0
4
Runa
B
8,0
5
Oberena A
N
3,0
40,0
4
8
Runa
ESP
5
Oberena A
B
2,0
6
Paz de Ziganda
N
3,0
7
Mikel Gurea A
B
2,0
1
Santa Ana A
N
1,5
2
Ansoain A
B
1,0
3
Orvina A
N
0,0
8
San Juan A
B
1,5
11,0
5
2
Oberena A
ESP
4
Runa
N
6,0
8
San Juan A
N
5,5
6
Paz de Ziganda
B
6,5
7
Mikel Gurea A
N
5,0
1
Santa Ana A
B
5,0
2
Ansoain A
N
6,0
3
Orvina A
B
5,0
39,0
6
7
Paz de Ziganda
ESP
3
Orvina A
N
0,5
4
Runa
B
5,0
5
Oberena A
N
1,5
8
San Juan A
N
1,0
7
Mikel Gurea A
B
3,0
1
Santa Ana A
N
6,0
2
Ansoain A
B
0,5
17,5
7
6
Mikel Gurea A
ESP
2
Ansoain A
N
2,0
3
Orvina A
B
3,0
4
Runa
N
6,0
5
Oberena A
B
3,0
6
Paz de Ziganda
N
5,0
8
San Juan A
N
1,0
1
Santa Ana A
B
4,5
24,5
8
4
San Juan A
ESP
1
Santa Ana A
N
5,5
5
Oberena A
B
2,5
2
Ansoain A
N
3,0
6
Paz de Ziganda
B
7,0
3
Orvina A
N
1,0
7
Mikel Gurea A
B
7,0
4
Runa
N
6,5
32,5