Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Cto. de Navarra Absoluto por equipos 2021. Segunda
Ronda4
Selecció del torneig
División de Honor
Primera
Segunda
Tercera
Cto. de Navarra Absoluto por equipos 2021. Segunda
Pamplona, del
2021-10-16
al
2021-11-27
Àrbitre Principal:
Huerga Leache Mikel (id: 2268795)
Àrbitres adjunts: Sevilla Marina
Ritme de joc:
60 min + 30sec
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 4 -
2021-11-06
- 16:30
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Santa Ana B
6,0
1778
ESP
5.0 - 1.0
Mikel Gurea Escuela
0,0
1262
ESP
1
Seguil Sandoval, Pedro
1658
ESP
0 - 1
Merino Echeverria, Daniel
0
ESP
2
Romano Garcia, Ivan
1565
ESP
1 - 0
Migueltorena Telleche, Imanol
0
3
Andres Iniguez, Iker
1557
ESP
1 - 0
Merino Olaverri, Jon
0
4
Oliva Burgos, Ignacio
1532
ESP
1 - 0
Contreras Sierra, Damian
0
5
Perez Llera, Carlos
1200
ESP
1 - 0
Pagola Miguel, Pablo
0
6
Santos Velasco, Felix Antonio
1078
ESP
1 - 0
Murillo Barrutia, Raul
0
2
Oberena D
2,0
1351
ESP
3.5 - 2.5
San Juan B
2,0
1732
ESP
1
Duran Melgarejo, Guillermo
1361
ESP
0.5 - 0.5
Sanchez Salazar, Kiko
1869
ESP
2
Perez Azanza, Julen
1254
ESP
1 - 0
Tunon Gonzalo, Eduardo
1628
ESP
3
Salas Giralda, Luca
1192
ESP
1 - 0
Perez Alonso, Daniel
1618
ESP
4
Moral Velygoska, Mikel
1151
ESP
0 - 1
Lopez Garcia, Inigo
1480
ESP
5
Perez Azanza, Irati
1055
ESP
1 - 0
Echeverria Errea, Asier
0
6
Labiano Hernandez, Maria
0
0 - 1
Aragon Amonarriz, Tomas
0
3
Santa Ana - Olite
0,0
0
ESP
1.0 - 5.0
Orvina B
6,0
1643
ESP
1
Ayesa Amadoz, Marcos
0
0 - 1
Ochoa Aldaz, Mikel
1806
ESP
2
Sanchez Sanz, Jose Angel
0
0 - 1
Sancinena Arpide, Juan
1685
ESP
3
Villaplana Urra, Hector
0
1 - 0
Etayo Alvarez, David
1365
ESP
4
Sota Ortega, Sergio
0
0 - 1
Etayo Delgado, Asier
1142
ESP
5
Viracucha Casares, Romeo
0
0 - 1
Diez Simon, Jose Maria
0
6
Sierra Parejo, Jose Angel
0
0 - 1
Nieto Larrea, Asier
0
4
Oberena E
2,0
1583
ESP
4.0 - 2.0
Mikel Gurea Burlada
6,0
1490
ESP
1
Perez-Seoane Garrido, Joaquin
1492
ESP
0.5 - 0.5
Artozqui Irurzun, Ernesto
1270
ESP
2
Diaz Redondo, Isidro
1423
ESP
1 - 0
Vicondo Pena, Alejandro
1106
ESP
3
Alfaro Aldunate, Amaya
1284
ESP
0.5 - 0.5
Legasa Martin, Aitor
1049
ESP
4
Sanchez Nebreda, Juan
1046
ESP
0 - 1
Anaut Echeverria, Fermin
0
5
Rubio Elio, Daniel
0
1 - 0
Valero Garcia, Asfaw
0
6
Molinero Castejon, Diego
0
1 - 0
Hidalgo Choque, Aurora Adela
0