Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Cto. Equipos Segunda Division Toledo 2018-2019
1. txanda
Txapelketa aukeratu
Campeonato Provincial Clubes Toledo 2018-2019
Cto. Equipos Segunda Division Toledo 2018-2019
Cto. Equipos Segunda Division Toledo 2018-2019
Toledo,
2018-10-21
-
2018-11-25
Webgune ofiziala
afugarte43@hotmail.com
FIDE
Epailea:
Antonio Ugarte de Rueda (AF) 22248579
Bigarren epaileak: Miguel Angel Martin Illescas (AA)
Joko-erritmoa:
50 min 5 sec
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
1. txandako partidak
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
COORDINADORA TOLEDO "C"
0,0
1000
ESP
0.0 - 4.0
BARGAS F. SOLISS
0,0
1540
ESP
1
Moreno Nogues, Daniel
0
ESP
0 - 1
Melgar Paramo, Isaac
1688
ESP
2
Rubio Maestre, Pablo
0
ESP
0 - 1
Magan Balseiro, Daniel
1345
ESP
3
Dicu Dicu, Alejandro
0
ESP
0 - 1
Periotto Miori, Caterina
1343
ESP
4
Soriano Moreno Alonso
0
ESP
0 - 1
Caparros Armand, M Isabel
1246
ESP
2
BARGAS F. SOLISS - OLIAS
0,0
1353
ESP
3.0 - 1.0
E.A. QUINTANAR DE LA ORDEN "A"
0,0
1000
ESP
1
Pena Hernandez, Mario
1253
ESP
1 - 0
Moreno Carriazo, Dario
0
ESP
2
Fresneda Quintana, Alberto
1203
ESP
1 - 0
Rodriguez Moreno, Adrian
0
ESP
3
Ghiurca, Florin Emil
0
ESP
1 - 0
Peiroten Fontecha, Javier
0
ESP
4
Espliego Garcia, Marcos
0
ESP
0 - 1
Garrido Camara, Manuel
0
ESP
3
E.A. QUINTANAR DE LA ORDEN "B"
0,0
1000
ESP
1.5 - 2.5
YEBEL-SONSECA
0,0
1192
ESP
1
Miclea, Vasile Adrian
0
ESP
0.5 - 0.5
Zapatero Garcia, Sergio
1103
ESP
2
Nieto Leganes, German
0
ESP
+ - -
Cerdeno Moreno, Angel
0
ESP
3
Heras Moreno, Ines
0
ESP
0 - 1
Cerdeno Gil, Izan
0
ESP
4
Perez Manzanedo, Carmen Maria
0
ESP
0 - 1
Sanchez Garcia, Roberto
0
ESP
4
BARGAS F. SOLISS SUB-12
0,0
1148
ESP
4.0 - 0.0
EDM VILLACAÑAS "A"
0,0
1000
ESP
1
Rabalo Humanes, Alonso
0
ESP
1 - 0
Moreno Ortega, Javier
0
ESP
2
Rabalo Humanes, Pablo
0
ESP
1 - 0
Montes Sesmero, Julian
0
ESP
3
Martin Olivares, Sergio
0
ESP
1 - 0
Lopez Trello, Angela
0
ESP
4
Chicote Sagredo, Hugo
0
ESP
1 - 0
Lopez Trello, David
0
ESP
5
EDM VILLACAÑAS "B"
0,0
1000
ESP
0.0 - 4.0
COORDINADORA TOLEDO "A"
0,0
1036
ESP
1
Aviles Lopez, Alejandro
0
ESP
0 - 1
Hernandez Roca, Carlos
1116
ESP
2
Raboso Rivera, Claudia
0
ESP
0 - 1
Palomares Cortez, Tabata Sofia
1028
ESP
3
Garrigos Ortiz, Manuel
0
ESP
0 - 1
Palomares Cortez, Benjamin
0
ESP
4
Comino Gallego, Marcos
0
ESP
0 - 1
Sanchez Mayoral, Juan
0
ESP
6
ALCAUDETE PUERTA DE LA JARA "A"
0,0
1000
ESP
0.0 - 4.0
LOS NAVALMORALES
0,0
1000
ESP
1
Arellano Prieto, Maximiliano
0
ESP
- - +
Martin Sanchez, David
0
ESP
2
Alonso Gutierrez, Alberto
0
ESP
- - +
Pinto Hinojosa, Jose
0
ESP
3
Fernandez Montes, Antonio
0
ESP
- - +
Rodriguez Ramirez, Jesus David
0
ESP
4
Fernandez Rivas, Sara
0
ESP
- - +
Rocha Nombela, Yago
0
ESP
7
NUESTRO AJEDREZ EN EUROPA
0,0
1000
ESP
1.0 - 3.0
ALCAUDETE PUERTA DE LA JARA "B"
0,0
1000
ESP
1
Corrales Carrion, Aurora Maria
0
ESP
0 - 1
Marugan Fernandez, Gustavo
0
ESP
2
Fernandez-Mazarambroz Alberca, Roberto
0
ESP
1 - 0
Gutierrez Marrupe, Jorge
0
ESP
3
Oliver Gomez-Chacon, Julio
0
ESP
0 - 1
Del Valle Gutierrez, Lucas
0
ESP
4
Romero Munoz, Alejandro
0
ESP
0 - 1
Del Valle Budino, Hugo
0
ESP
8
COORDINADORA TOLEDO "B"
0,0
1000
ESP
4.0 - 0.0
NUESTRO AJEDREZ POR LA IGUALDAD
0,0
1000
ESP
1
Fente Fernandez, Jose Ignacio
0
ESP
1 - 0
Pozos Marchante, Angel Javier
0
ESP
2
Minguez Cortes, Carlos
0
ESP
1 - 0
Canada Fernandez, Siara
0
ESP
3
Acena Tirado, Alejandro
0
ESP
1 - 0
Collado Alcolado, Adela Maria
0
ESP
4
Martin Albiol, Luis
0
ESP
1 - 0
Zhang Wang, Oscar
0
ESP