Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Cto Navarro de Ajedrez Relampago por equipos
7. txanda
Cto Navarro de Ajedrez Relampago por equipos
Pamplona,
2019-03-09
-
2019-03-09
Epailea:
Huerga Leache Mikel (id: 2268795)
Joko-erritmoa:
5 min finish
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
10. txanda
11. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
7. txandako partidak
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Runa
3,0
1321
ESP
1.0 - 3.0
Paz de Ziganda A
3,0
968
ESP
1
Jeddi, Abdelkader
1795
ESP
0 - 1
Burguete Archel, Eduardo
2191
ESP
2
Camacho Soto, Danny
0
0 - 1
Elia Aldave, Inigo
1669
ESP
3
Ruiz Garmendia, Israel
0
1 - 0
Ibanez Garijo, Asier
0
ESP
4
Valiente Urrutia, Fran
0
0 - 1
Ilundain Nagore, Aimar
0
ESP
2
Orvina
7,0
1713
ESP
1.0 - 3.0
Ansoain A
7,0
1934
ESP
1
Martin Donamaria, Jose J.
2013
ESP
0 - 1
Ramos Dominguez, Joaquin
2116
ESP
2
Garraza Obaldia, Esteban
1803
ESP
1 - 0
Huarte Zozaya, Aitor
2031
ESP
3
Sancinena Arpide, Juan
1637
ESP
0 - 1
Malon Insausti, Andres
1854
ESP
4
Leone Amigot, Haymar
1406
ESP
0 - 1
Zaratiegui Cardesa, Jose
1749
ESP
3
Oberena
8,0
2006
ESP
2.0 - 2.0
San Juan
6,0
2120
ESP
1
Labiano Hernandez, Juan
2053
ESP
0 - 1
GM Narciso Dublan, Marc
2486
ESP
2
Del Carmen Hernandez, Aimer
1913
ESP
1 - 0
Zamarbide Inarrea, Borja
2037
ESP
3
Pascual Garcia, Martin
1860
ESP
0 - 1
Iraneta Unzue, Iker
2020
ESP
4
1 - 0
Argaya Urdaniz, Miguel
1938
ESP
4
Mikel Gurea C
1,0
1275
ESP
1.0 - 3.0
Ansoain B
2,0
1599
ESP
1
Pedchenko, Serhiy
1466
ESP
1 - 0
Garralda Ruiz, Ander
1811
ESP
2
Gonzalez Romero, Oscar
0
ESP
0 - 1
Martinez Zazo, Jesus
1675
ESP
3
Izquierdo Abadia, Nahia
0
ESP
0 - 1
Rosa Gamez, Nerea
1487
ESP
4
Arlanzon Romero, Irene
0
ESP
0 - 1
Villanueva Arribas, Jose Javier
1312
ESP
5
Mikel Gurea B
8,0
1985
ESP
2.5 - 1.5
Paz de Ziganda B
10,0
1473
ESP
1
Lerendegui Lasa, Odei
2069
ESP
0.5 - 0.5
Leranoz Zabalza, Adrian
2083
ESP
2
Anguas Fanlo, Sergio
1999
ESP
1 - 0
Argandona Salinas, Gorka
2070
ESP
3
Forjan Jimenez, Pedro
1972
ESP
0.5 - 0.5
Alfaro Pinero, Asier
1771
ESP
4
Mancha Otano, Aritz
1956
ESP
0.5 - 0.5
Arizkuren Medina, Arkaitz
0
ESP