Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
I Torneo Comarcal Sierra Oeste de Madrid (283600)
2. txanda
I Torneo Comarcal Sierra Oeste de Madrid (283600)
Fresnedillas de la Oliva,
2022-04-10
-
2022-04-10
adcalcoig@gmail.com
FIDE
Epailea:
I.A. Alvaro Dominguez Coig (ID:2203979)
Joko-erritmoa:
10 min +5sec
Se observará estrictamente el Protocolo Covid-19
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
2. txandako partidak
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
COLMENAREJO II
0,0
1557
ESP
2.5 - 2.5
TORRELODONES
0,0
1242
ESP
1
De Diego Ferrer, Emilio
1924
ESP
1 - 0
Beeson, Nicholas David Rudolph
1581
ESP
2
Peinador Garcia-Aranda, Dan
1770
ESP
0.5 - 0.5
Echave-Sustaeta Rodriguez, Ign
1412
ESP
3
Diaz Garcia, Alejandro
1687
ESP
0 - 1
Candeleda Mayoral, Ramon
1217
ESP
4
Criado Herrero, Luis
1403
ESP
1 - 0
Gallego Sanchez, Pablo
0
ESP
5
Fernandez Albo, David
0
ESP
0 - 1
Franch Moreno, Marcelo
0
ESP
2
EL ESCORIAL
0,0
1364
ESP
2.5 - 2.5
FRESNEDILLAS
2,0
1301
ESP
1
De Pablo Fuertes, Daniel
1703
ESP
1 - 0
Lopez Troya, Juan C.
1640
ESP
2
Olmedo Alvarez, Jesus
1400
ESP
0 - 1
Quesada Ordinas, Jaime
1556
ESP
3
Olmedo Alvarez, Marcos
1309
ESP
0 - 1
Rapaport, Andres Natalio
1307
ARG
4
Olmedo Aznar, Mario
1244
ESP
1 - 0
Gonzalez Galeano, Roberto
0
ESP
5
Aznar Gonzalez, Monica
1164
ESP
0.5 - 0.5
Rius Jordan, Jose Luis
0
ESP
3
COLMENAREJO
2,0
1590
ESP
3.0 - 2.0
AMIGOS DEL AJEDREZ
2,0
1614
ESP
1
Urruti, Anibal Agustin
1679
ESP
0 - 1
Dinis Vizcaino, Juan
1839
ESP
2
Pena Hernandez, Francisco Javi
1671
ESP
0 - 1
Alvarez Luis, Jose L.
1660
ESP
3
Bahillo Vallejo, Ignacio
1621
ESP
1 - 0
Perea Unceta, Luis
1588
ESP
4
Olmedo Aznar, Eduardo
1537
ESP
1 - 0
Alvarez Alba, Diego
1556
ESP
5
Guerra Pantojo, Daniel
1440
ESP
1 - 0
Herranz Soriano, Miguel A.
1429
ESP
4
CERCEDILLA/LOS MOLINOS
2,0
1559
ESP
3.0 - 2.0
ALPEDRETE
0,0
1673
ESP
1
Cifuentes Ochoa, Francisco
1772
ESP
1 - 0
Martin Prieto, Oscar
1987
ESP
2
Criado Riesgo, Manuel
1673
ESP
0.5 - 0.5
de Andres Senra, Sergio Ivan
1713
ESP
3
Cabrera Jimenez, Julio
1658
ESP
0 - 1
Pena Rodriguez, Jose Maria
1609
ESP
4
Rijpkema, Rimme
1445
NED
1 - 0
Alonso Saiz, Luis
1355
ESP
5
Reig Carriedo, Rafael
1245
ESP
0.5 - 0.5
Buergo Villanueva, Fernando
1154
ESP