Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
III Cto. Interescolar de Navarra 2022
Taula creuada
III Cto. Interescolar de Navarra 2022
Paz De Ziganda, del
2022-04-02
al
2022-04-02
Àrbitre Principal:
Jesus Uriz Elizalde (2243202)
Ritme de joc:
20 Min.
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Taula creuada
Excel
PDF
Ran.
Pos.
Nom
Fed.
R. 1
R. 2
R. 3
R. 4
R. 5
R. 6
R. 7
Pts.
Origen
1
4
Hilarion Eslava
ESP
22
Joakin Lizarraga D
N
2,0
16
Compania D
B
2,0
8
San Ignacio/Jesuitas B
N
2,0
2
San Ignacio/Jesuitas A
B
0,0
10
Colegio Otero de Navascues
N
1,0
7
Elorritarrak
N
2,0
5
El Huerto
B
2,0
11,0
Burlada
2
3
San Ignacio/Jesuitas A
ESP
23
Joakin Lizarraga E
B
2,0
20
Joakin Lizarraga A
N
2,0
7
Elorritarrak
B
2,0
1
Hilarion Eslava
N
2,0
4
Irabia/Izaga
B
1,0
6
Mendialdea 1
N
2,0
9
Amaiur Ikastola
B
0,0
11,0
Pamplona
3
8
Liceo Monjardin
ESP
24
Loretxo
N
0,0
38
San Cernin
B
1,0
32
Paderborn Kasparov
N
2,0
18
Escolapios B
B
2,0
14
Compania A
N
2,0
8
San Ignacio/Jesuitas B
B
0,0
33
Paz De Ziganda A
B
2,0
9,0
Pamplona
4
1
Irabia/Izaga
ESP
25
Mater Dei 1
B
2,0
21
Joakin Lizarraga B
N
2,0
9
Amaiur Ikastola
B
1,0
5
El Huerto
N
2,0
2
San Ignacio/Jesuitas A
N
1,0
20
Joakin Lizarraga A
B
2,0
8
San Ignacio/Jesuitas B
N
2,0
12,0
Pamplona
5
14
El Huerto
ESP
26
Mater Dei 2
N
2,0
24
Loretxo
B
2,0
40
San Ignacio/Jesuitas D
N
2,0
4
Irabia/Izaga
B
0,0
20
Joakin Lizarraga A
N
0,0
34
Paz De Ziganda B 2013
B
2,0
1
Hilarion Eslava
N
0,0
8,0
Pamplona
6
12
Mendialdea 1
ESP
27
Mater Dei 3
B
2,0
33
Paz De Ziganda A
N
1,0
17
Escolapios A
B
2,0
9
Amaiur Ikastola
N
1,0
21
Joakin Lizarraga B
B
2,0
2
San Ignacio/Jesuitas A
B
0,0
40
San Ignacio/Jesuitas D
N
1,0
9,0
Berriozar
7
5
Elorritarrak
ESP
28
Paderborn Capablanca
N
2,0
34
Paz De Ziganda B 2013
B
2,0
2
San Ignacio/Jesuitas A
N
0,0
16
Compania D
B
2,0
40
San Ignacio/Jesuitas D
N
2,0
1
Hilarion Eslava
B
0,0
20
Joakin Lizarraga A
N
2,0
10,0
Pamplona
8
7
San Ignacio/Jesuitas B
ESP
29
Paderborn Deep Blue
B
2,0
35
Paz De Ziganda C 2013
N
2,0
1
Hilarion Eslava
B
0,0
33
Paz De Ziganda A
N
2,0
9
Amaiur Ikastola
B
1,0
3
Liceo Monjardin
N
2,0
4
Irabia/Izaga
B
0,0
9,0
Pamplona
9
2
Amaiur Ikastola
ESP
30
Paderborn Fischer
N
2,0
36
Paz De Ziganda D
B
2,0
4
Irabia/Izaga
N
1,0
6
Mendialdea 1
B
1,0
8
San Ignacio/Jesuitas B
N
1,0
10
Colegio Otero de Navascues
B
2,0
2
San Ignacio/Jesuitas A
N
2,0
11,0
Pamplona
10
10
Colegio Otero de Navascues
ESP
31
Paderborn Karpov
B
1,0
39
San Fermin Ikastola
N
1,0
27
Mater Dei 3
B
2,0
19
Escolapios C
N
2,0
1
Hilarion Eslava
B
1,0
9
Amaiur Ikastola
N
0,0
17
Escolapios A
B
2,0
9,0
Cintruenigo
11
11
Cardenal Ilundain A
ESP
32
Paderborn Kasparov
N
2,0
40
San Ignacio/Jesuitas D
B
0,0
26
Mater Dei 2
N
2,0
20
Joakin Lizarraga A
B
0,0
28
Paderborn Capablanca
N
1,0
27
Mater Dei 3
B
2,0
24
Loretxo
N
2,0
9,0
Pamplona
12
17
Cardenal Ilundain B
ESP
33
Paz De Ziganda A
B
0,0
27
Mater Dei 3
N
0,0
25
Mater Dei 1
B
0,0
13
CEIP Hermanas Uriz Pi
N
2,0
35
Paz De Ziganda C 2013
B
2,0
37
Paz De Ziganda E 2015
N
2,0
38
San Cernin
B
2,0
8,0
Pamplona
13
35
CEIP Hermanas Uriz Pi
ESP
34
Paz De Ziganda B 2013
N
0,0
26
Mater Dei 2
B
0,0
28
Paderborn Capablanca
N
0,0
12
Cardenal Ilundain B
B
0,0
B
1,0
30
Paderborn Fischer
N
2,0
35
Paz De Ziganda C 2013
B
2,0
5,0
Sarriguren
14
28
Compania A
ESP
35
Paz De Ziganda C 2013
B
0,0
29
Paderborn Deep Blue
N
2,0
37
Paz De Ziganda E 2015
B
2,0
21
Joakin Lizarraga B
N
0,0
3
Liceo Monjardin
B
0,0
43
Vedruchess
N
0,0
32
Paderborn Kasparov
B
2,0
6,0
Tudela
15
6
Compania C
ESP
36
Paz De Ziganda D
N
0,0
28
Paderborn Capablanca
B
2,0
34
Paz De Ziganda B 2013
N
1,0
40
San Ignacio/Jesuitas D
B
0,0
32
Paderborn Kasparov
N
2,0
39
San Fermin Ikastola
B
2,0
42
San Pedro
N
2,0
9,0
Tudela
16
31
Compania D
ESP
37
Paz De Ziganda E 2015
B
2,0
1
Hilarion Eslava
N
0,0
35
Paz De Ziganda C 2013
B
2,0
7
Elorritarrak
N
0,0
26
Mater Dei 2
B
2,0
33
Paz De Ziganda A
N
0,0
43
Vedruchess
B
0,0
6,0
Tudela
17
20
Escolapios A
ESP
38
San Cernin
N
1,0
43
Vedruchess
B
2,0
6
Mendialdea 1
N
0,0
24
Loretxo
B
1,0
42
San Pedro
N
1,0
28
Paderborn Capablanca
B
2,0
10
Colegio Otero de Navascues
N
0,0
7,0
Pamplona
18
34
Escolapios B
ESP
39
San Fermin Ikastola
B
1,0
31
Paderborn Karpov
N
2,0
33
Paz De Ziganda A
B
0,0
3
Liceo Monjardin
N
0,0
23
Joakin Lizarraga E
B
0,0
26
Mater Dei 2
N
0,0
29
Paderborn Deep Blue
B
2,0
5,0
Pamplona
19
27
Escolapios C
ESP
40
San Ignacio/Jesuitas D
N
0,0
30
Paderborn Fischer
B
2,0
36
Paz De Ziganda D
N
2,0
10
Colegio Otero de Navascues
B
0,0
38
San Cernin
N
0,0
41
San Ignacio/Jesuitas E
B
2,0
26
Mater Dei 2
N
1,0
7,0
Pamplona
20
13
Joakin Lizarraga A
ESP
41
San Ignacio/Jesuitas E
B
2,0
2
San Ignacio/Jesuitas A
B
0,0
42
San Pedro
N
2,0
11
Cardenal Ilundain A
N
2,0
5
El Huerto
B
2,0
4
Irabia/Izaga
N
0,0
7
Elorritarrak
B
0,0
8,0
Sarriguren
21
18
Joakin Lizarraga B
ESP
42
San Pedro
N
2,0
4
Irabia/Izaga
B
0,0
38
San Cernin
N
2,0
14
Compania A
B
2,0
6
Mendialdea 1
N
0,0
40
San Ignacio/Jesuitas D
B
0,0
34
Paz De Ziganda B 2013
N
1,0
7,0
Sarriguren
22
38
Joakin Lizarraga D
ESP
1
Hilarion Eslava
B
0,0
37
Paz De Ziganda E 2015
N
0,0
29
Paderborn Deep Blue
B
2,0
43
Vedruchess
N
1,0
39
San Fermin Ikastola
B
0,0
31
Paderborn Karpov
B
1,0
41
San Ignacio/Jesuitas E
N
0,0
4,0
Sarriguren
23
36
Joakin Lizarraga E
ESP
2
San Ignacio/Jesuitas A
N
0,0
32
Paderborn Kasparov
B
1,0
41
San Ignacio/Jesuitas E
N
1,0
36
Paz De Ziganda D
B
1,0
18
Escolapios B
N
2,0
42
San Pedro
B
0,0
39
San Fermin Ikastola
N
0,0
5,0
Sarriguren
24
22
Loretxo
ESP
3
Liceo Monjardin
B
2,0
5
El Huerto
N
0,0
39
San Fermin Ikastola
B
1,0
17
Escolapios A
N
1,0
43
Vedruchess
B
2,0
38
San Cernin
N
1,0
11
Cardenal Ilundain A
B
0,0
7,0
Pamplona
25
30
Mater Dei 1
ESP
4
Irabia/Izaga
N
0,0
42
San Pedro
B
0,0
12
Cardenal Ilundain B
N
2,0
38
San Cernin
B
0,0
41
San Ignacio/Jesuitas E
N
1,0
32
Paderborn Kasparov
B
1,0
36
Paz De Ziganda D
N
2,0
6,0
Ayegui
26
21
Mater Dei 2
ESP
5
El Huerto
B
0,0
13
CEIP Hermanas Uriz Pi
N
2,0
11
Cardenal Ilundain A
B
0,0
35
Paz De Ziganda C 2013
N
2,0
16
Compania D
N
0,0
18
Escolapios B
B
2,0
19
Escolapios C
B
1,0
7,0
Ayegui
27
33
Mater Dei 3
ESP
6
Mendialdea 1
N
0,0
12
Cardenal Ilundain B
B
2,0
10
Colegio Otero de Navascues
N
0,0
41
San Ignacio/Jesuitas E
B
1,0
36
Paz De Ziganda D
N
2,0
11
Cardenal Ilundain A
N
0,0
28
Paderborn Capablanca
B
0,0
5,0
Ayegui
28
24
Paderborn Capablanca
ESP
7
Elorritarrak
B
0,0
15
Compania C
N
0,0
13
CEIP Hermanas Uriz Pi
B
2,0
37
Paz De Ziganda E 2015
N
2,0
11
Cardenal Ilundain A
B
1,0
17
Escolapios A
N
0,0
27
Mater Dei 3
N
2,0
7,0
Pamplona
29
43
Paderborn Deep Blue
ESP
8
San Ignacio/Jesuitas B
N
0,0
14
Compania A
B
0,0
22
Joakin Lizarraga D
N
0,0
B
1,0
37
Paz De Ziganda E 2015
B
0,0
B
1,0
18
Escolapios B
N
0,0
2,0
Pamplona
30
42
Paderborn Fischer
ESP
9
Amaiur Ikastola
B
0,0
19
Escolapios C
N
0,0
B
1,0
42
San Pedro
B
0,0
31
Paderborn Karpov
N
0,0
13
CEIP Hermanas Uriz Pi
B
0,0
B
1,0
2,0
Pamplona
31
32
Paderborn Karpov
ESP
10
Colegio Otero de Navascues
N
1,0
18
Escolapios B
B
0,0
43
Vedruchess
N
0,0
32
Paderborn Kasparov
B
0,0
30
Paderborn Fischer
B
2,0
22
Joakin Lizarraga D
N
1,0
37
Paz De Ziganda E 2015
B
2,0
6,0
Pamplona
32
39
Paderborn Kasparov
ESP
11
Cardenal Ilundain A
B
0,0
23
Joakin Lizarraga E
N
1,0
3
Liceo Monjardin
B
0,0
31
Paderborn Karpov
N
2,0
15
Compania C
B
0,0
25
Mater Dei 1
N
1,0
14
Compania A
N
0,0
4,0
Pamplona
33
15
Paz De Ziganda A
ESP
12
Cardenal Ilundain B
N
2,0
6
Mendialdea 1
B
1,0
18
Escolapios B
N
2,0
8
San Ignacio/Jesuitas B
B
0,0
34
Paz De Ziganda B 2013
N
1,0
16
Compania D
B
2,0
3
Liceo Monjardin
N
0,0
8,0
Villava
34
19
Paz De Ziganda B 2013
ESP
13
CEIP Hermanas Uriz Pi
B
2,0
7
Elorritarrak
N
0,0
15
Compania C
B
1,0
39
San Fermin Ikastola
N
2,0
33
Paz De Ziganda A
B
1,0
5
El Huerto
N
0,0
21
Joakin Lizarraga B
B
1,0
7,0
Villava
35
41
Paz De Ziganda C 2013
ESP
14
Compania A
N
2,0
8
San Ignacio/Jesuitas B
B
0,0
16
Compania D
N
0,0
26
Mater Dei 2
B
0,0
12
Cardenal Ilundain B
N
0,0
36
Paz De Ziganda D
B
1,0
13
CEIP Hermanas Uriz Pi
N
0,0
3,0
Villava
36
40
Paz De Ziganda D
ESP
15
Compania C
B
2,0
9
Amaiur Ikastola
N
0,0
19
Escolapios C
B
0,0
23
Joakin Lizarraga E
N
1,0
27
Mater Dei 3
B
0,0
35
Paz De Ziganda C 2013
N
1,0
25
Mater Dei 1
B
0,0
4,0
Villava
37
37
Paz De Ziganda E 2015
ESP
16
Compania D
N
0,0
22
Joakin Lizarraga D
B
2,0
14
Compania A
N
0,0
28
Paderborn Capablanca
B
0,0
29
Paderborn Deep Blue
N
2,0
12
Cardenal Ilundain B
B
0,0
31
Paderborn Karpov
N
0,0
4,0
Villava
38
23
San Cernin
ESP
17
Escolapios A
B
1,0
3
Liceo Monjardin
N
1,0
21
Joakin Lizarraga B
B
0,0
25
Mater Dei 1
N
2,0
19
Escolapios C
B
2,0
24
Loretxo
B
1,0
12
Cardenal Ilundain B
N
0,0
7,0
Pamplona
39
25
San Fermin Ikastola
ESP
18
Escolapios B
N
1,0
10
Colegio Otero de Navascues
B
1,0
24
Loretxo
N
1,0
34
Paz De Ziganda B 2013
B
0,0
22
Joakin Lizarraga D
N
2,0
15
Compania C
N
0,0
23
Joakin Lizarraga E
B
2,0
7,0
Zizur Menor
40
9
San Ignacio/Jesuitas D
ESP
19
Escolapios C
B
2,0
11
Cardenal Ilundain A
N
2,0
5
El Huerto
B
0,0
15
Compania C
N
2,0
7
Elorritarrak
B
0,0
21
Joakin Lizarraga B
N
2,0
6
Mendialdea 1
B
1,0
9,0
Pamplona
41
29
San Ignacio/Jesuitas E
ESP
20
Joakin Lizarraga A
N
0,0
B
1,0
23
Joakin Lizarraga E
B
1,0
27
Mater Dei 3
N
1,0
25
Mater Dei 1
B
1,0
19
Escolapios C
N
0,0
22
Joakin Lizarraga D
B
2,0
6,0
Pamplona
42
26
San Pedro
ESP
21
Joakin Lizarraga B
B
0,0
25
Mater Dei 1
N
2,0
20
Joakin Lizarraga A
B
0,0
30
Paderborn Fischer
N
2,0
17
Escolapios A
B
1,0
23
Joakin Lizarraga E
N
2,0
15
Compania C
B
0,0
7,0
Mutilva
43
16
Vedruchess
ESP
B
1,0
17
Escolapios A
N
0,0
31
Paderborn Karpov
B
2,0
22
Joakin Lizarraga D
B
1,0
24
Loretxo
N
0,0
14
Compania A
B
2,0
16
Compania D
N
2,0
8,0
Pamplona