Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Interprovincial Equipos 2020 Burgos Palencia (unificado)
Ronda3
Interprovincial Equipos 2020 Burgos Palencia (unificado)
Burgos-Palencia, del
2020-02-29
al
2020-03-29
Àrbitre Principal:
DELEGACIÓN BURGALESA-PALENTINA AJEDREZ
Ritme de joc:
60 minutes + 30 seconds per move
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 3
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
C.D. PISUERGA VENTA DE BAÑOS
1,0
1973
ESP
3.5 - 0.5
A.C.U.P
0,0
1774
ESP
1
Tavares Perez, Jose Manuel
1902
ESP
1 - 0
Garcia Martinez, Miguel Angel
1897
ESP
2
Cabrerizo Fernandez, Jorge
0
ESP
0.5 - 0.5
Rodriguez Martinez, Jose Luis
1762
ESP
3
Garcia Bravo, Moises
0
ESP
1 - 0
Mozo Ordonez, Rodrigo
0
ESP
4
Santamarta Marcos, Manuel L.
1630
ESP
1 - 0
Aparicio Trigueros, Marcos
1274
ESP
2
C.D. LA TORRE LOCA
3,0
1836
ESP
2.5 - 1.5
C.D. EN JAQUE
2,0
1740
ESP
1
Juarros Ruiz, Victor (previa)
1933
ESP
0 - 1
Delgado Santamaria, Jesus S. (previa)
1878
ESP
2
Gonzalez Manrique, Mario (previa)
1843
ESP
0.5 - 0.5
Lopez De Lerma Lopez, Manuel A (previa)
1833
ESP
3
Arguelles Gonzalez, Victor (previa)
1482
ESP
1 - 0
Perez Gomez, Antonio Jose (previa)
1604
ESP
4
Sanz Gorospe, Ibai (previa)
1431
ESP
1 - 0
Gonzalez Gonzalez, Alfredo (previa)
1344
ESP
3
CLUB TORRENEGRA
3,0
1646
ESP
3.0 - 1.0
C.D. ENROK2
0,0
1344
ESP
1
Minguito Llorente, Alberto
2006
ESP
1 - 0
Gonzalez Rodrigo, Marcos (previa)
1142
ESP
2
Miguel Arranz, Fernando
1264
ESP
0 - 1
Bravo Gonzalez, Sergio (previa)
1105
ESP
3
Calle Veros, Patrick
1155
ESP
1 - 0
Blasco Barriuso, Jaime (previa)
1037
ESP
4
Rene Villalba, Mireia (previa)
0
ESP
1 - 0
Arauzo Sicilia, Guillermo
0
ESP
4
C.A. PALENTINO
3,0
1846
ESP
1
1
Cantalapiedra Vega, Francisco
1920
ESP
- - -
2
Carrera Ruano, Luis Javier
1912
ESP
- - -
3
Prada San Miguel, Antonio
1804
ESP
- - -
4
Ceinos Diez, Mariano
1746
ESP
- - -