Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
JDN Sub-08 Por Equipos
Ronda4
Selecció del torneig
JDN Sub-08 Por Equipos
JDN Sub-10 Por equipos
JDN Sub-12 Por Equipos
JDN Sub-14 Por Equipos
JDN Sub-16 Por Equipos
JDN Sub-08 Por Equipos
Pamplona (AD San Juan), del
2020-03-01
al
2020-03-01
Àrbitre Principal:
Mikel Ochoa Aldaz (32012616)
Àrbitres adjunts: Irati Laseca & Marina Sevilla
Ritme de joc:
25 min
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 4 -
2020-03-01
- 13:00
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Oberena A
6,0
1000
2.5 - 1.5
Mikel Gurea A
6,0
1000
1
Burriel Ureta, Raul
0
0.5 - 0.5
Goni Sierro, Jon
0
2
Martinez del Rio Eraso, Marcos
0
1 - 0
Rosso Serrano, Ander
0
3
Sanchez Nebreda, Juan
0
0 - 1
San Juan Fernandez, Hugo
0
4
Alfaro Aldunate, Amaia
0
1 - 0
Rodriguez Cendan. Aaron
0
2
CD Teresianas
4,0
1000
2.0 - 2.0
Berriozar
4,0
1000
1
Perez Sala, Angel
0
1 - 0
Lusarreta Villalain, Markel
0
2
Ruiz Garaicoetxea, Iker
0
0 - 1
Diaz Garcia, Iker
0
3
Legarrea San Martin, Hugo
0
1 - 0
Barno Stepien, Bruno
0
4
Gordejuela Arce, Jorge
0
0 - 1
Estelrich Munguira, Yuri
0
3
San Juan
4,0
1000
2.0 - 2.0
Joaquin Lizarraga
3,0
1000
1
Elizalde Valganon, Yago
0
1 - 0
Lazkoz Zufiaur, Oier
0
2
Beamount Bercero, Martin
0
0 - 1
Lizarraga Lorenzo, Aitor
0
3
Marcotegui Agorreta, Xabier
0
1 - 0
Gamboa Gonzalez, Naroa
0
4
Marcotegui Agorreta, Mikel
0
0 - 1
Saldana Ulloa, David
0
4
Amaiur Ikastola
2,0
1000
2.0 - 2.0
Oberena B
2,0
1000
1
Mazo Perez-Ilzarbe, Manu
0
0 - 1
Lerga Ruiz, Miguel
0
2
Larunbe San Jose, Ohian
0
0 - 1
Garcia Nunez, Helena
0
3
Merino Olaverri. Jon
0
1 - 0
Vegas Pastor, Aritz
0
4
Martinez Pascual, Oier
0
1 - 0
Rebollo Flores, Briana
0
5
Mikel Gurea B
2,0
1000
3.0 - 1.0
Mikel Gurea-Buztintxuri
1,0
1000
1
Exposito Monreal, Ohian
0
0.5 - 0.5
Ugarte Rodriguez, Xabier
0
2
Alvarado Carton, Leonardo
0
1 - 0
Baile Fernandez, Hodei
0
3
Castillo Esteiro, Alex
0
0.5 - 0.5
Urretabizkaia Urtasun, Izadi
0
4
Lana Mendiluze, Boyang
0
1 - 0
Goni Labairu, Marina
0
6
Orvina D
1,0
1000
3.0 - 1.0
Mikel Gurea Femenino
1,0
1000
1
Flano Elizaga, Joar
0
1 - 0
Arrastia Urroz, June
0
2
Arregui Hernandez, Eneko
0
0.5 - 0.5
Solano Labat, Sofia
0
3
de Miguel Mahugo, Alvaro
0
1 - 0
Dieguez Mocoroa, Estefania
0
4
Lamelas San Martin, Asier
0
0.5 - 0.5
Viana Aznar, Alazne
0