Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
JDN Sub-10 Por Equipos 2024
Ronda1
Mostrar més tornejos
JDN Sub-08 por Equipos 2024
JDN Sub-10 Por Equipos
JDN EQUIPOS SUB-12
JDN Sub-14 por Equipos 2024
JDN Sub-16 por Equipos 2024
JDN Sub-18 por Equipos 2024
JDN Sub-10 Por Equipos 2024
A.D. San Juan, del
2024-04-21
al
2024-04-21
Lloc web oficial
info@fnajedrez.com
Àrbitre Principal:
Huarte Zozaya, Aitor 32008066 (ESP)
Ritme de joc:
10 minutes + 2 segs/move
Local de juego: A.D. SAN JUAN KE (Av. de Sancho el Fuerte, s/n, 31011 Pamplona, Navarra)
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 1 -
2024-04-21
- 10:00
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Oberena A
0,0
1477
ESP
4.0 - 0.0
Oberena D
0,0
0
ESP
1
Iraizoz Moreno, Sayoa
1495
ESP
1 - 0
Sancinena Dominguez, Micaela
0
ESP
2
Alfaro Aldunate, Adrian
1513
ESP
1 - 0
Iribarren Garde, Marcos
0
ESP
3
Alfaro Aldunate, Lucia
1474
ESP
1 - 0
Ke, Shenghong
0
ESP
4
Irujo Iraizoz, Alex
1424
ESP
+ - -
2
Oberena E
0,0
1000
ESP
0.0 - 4.0
MG Firoujza
0,0
1085
ESP
1
Martinez Martinez, Ibai
0
ESP
0 - 1
Diaz Ferrer, Yago
1475
ESP
2
Castellano Sola, Javier
0
ESP
0 - 1
Echeverria Mendivil, Alex
1444
ESP
3
Montanes Lamelas, Ion
0
ESP
0 - 1
Molina Mora, Aitor
0
ESP
4
Garraus Garcia, Pedro
0
ESP
0 - 1
Huarte Klimov, Ivan
0
ESP
3
MG Carlsen
0,0
731
ESP
2.5 - 1.5
Orvina A
0,0
0
ESP
1
Echegoyen Sadyan, Maria
1464
ESP
0.5 - 0.5
Alegre Braco, Izan
0
ESP
2
Albizua Bravo, Pablo
0
ESP
0 - 1
Etayo Delgado, Maider
0
ESP
3
Yanza Chica, Jose Javier
0
ESP
1 - 0
Perez Segur, Pablo
0
ESP
4
Arbella Alcala, Markel
0
ESP
1 - 0
Cruz Jorrin, Dani
0
ESP
4
Orvina B
0,0
0
ESP
1.0 - 3.0
Oberena B
0,0
370
ESP
1
Goni Reyes, Ibai
0
ESP
0 - 1
Marco Basurte, Gonzalo
1480
ESP
2
Perez Armendariz, Iker
0
ESP
0 - 1
Munoz Bobo, Ignacio
0
ESP
3
Rada Colado, Miguel
0
ESP
1 - 0
Remirez de Esparza Malave, Santiago
0
ESP
4
Rueda Zabaleta, Aimar
0
ESP
0 - 1
Oficialdegui De Araoz, Telmo
0
ESP
5
Berriozar
0,0
0
ESP
4.0 - 0.0
San Fermin Ikastola
0,0
0
ESP
1
Larramendi Lekunberri, Alain
0
ESP
1 - 0
Oquinena Iturritxa, Xavier
0
ESP
2
Garriz Alexeev, Alex
0
ESP
1 - 0
Latasa Corcuera, Laia
0
ESP
3
De Rojas Alcolea, Olivia
0
ESP
1 - 0
Avila Carnero, Samuel
0
ESP
4
Kamladze, Nikolozi
0
ESP
1 - 0
Rodriguez Mendivil, Maddi
0
ESP
6
San Juan A
0,0
0
ESP
4.0 - 0.0
C. A. Noain
0,0
0
ESP
1
Lasaosa Espinosa, Mateo
0
ESP
1 - 0
Valdeande Plazas, Javier
0
ESP
2
Andritchi Gaidau ,Marcus
0
ESP
1 - 0
Metodi Andonov, Matey
0
ESP
3
Larraz Alcasena, Eneko
0
ESP
1 - 0
Karailiev Nachin, Ivan
0
ESP
4
Lapaz de Carlos, Eyrian
0
ESP
1 - 0
Antonov Donev, Antonio
0
ESP
7
MG Amaiur
0,0
0
ESP
3.0 - 1.0
San Juan B
0,0
0
ESP
1
Goni Martinez de Morentin, Oier
0
ESP
1 - 0
Nebreda Rada, Xabier
0
ESP
2
Fuentes Perez, Nerea
0
ESP
1 - 0
Redin Unanua, Aimar
0
ESP
3
Rodriguez Goni, Olaia
0
ESP
0 - 1
Goenaga Conde, Inigo
0
ESP
4
Garcia Sanchez, Maya
0
ESP
1 - 0
Mladenov Kosherov, Kris
0
ESP
8
San Juan C
0,0
0
ESP
1.5 - 2.5
MG Buztintxuri
0,0
0
ESP
1
Olmedo Estivill, Lucas
0
ESP
1 - 0
Munoz Gonzalez, Alex
0
ESP
2
Rodriguez Calvopina, Samuel
0
ESP
0 - 1
Moya Bueno, Julen
0
ESP
3
Beunza Doncel, Iago
0
ESP
0 - 1
Olleta Abaurrea, Galder
0
ESP
4
Irigoyen Labiano, Iker
0
ESP
0.5 - 0.5
Eseverri Garcia, Gorka
0
ESP
9
MG Liren
0,0
0
ESP
1.0 - 3.0
Zaldi Zuri A
0,0
1101
ESP
1
Vicente Gonzalez, Ekain
0
ESP
0 - 1
Ciganda Palacios, Iraia
1405
ESP
2
Huerta Ortega, Oier
0
ESP
0 - 1
Ciganda Palacios, Naroa
0
ESP
3
Campos Rodriguez, Eneko
0
ESP
0 - 1
Casali Jauregi, Daniele
0
ESP
4
Gamez Prim, Inaki
0
ESP
1 - 0
Parado Muruzabal, Jon
0
ESP
10
Zaldi Zuri B
0,0
0
ESP
0.0 - 4.0
Oberena C
0,0
0
ESP
1
Oquinena Olangua, Adei
0
ESP
0 - 1
Rojo Basterra, Iker
0
ESP
2
Arroyo Mansego, Asier
0
ESP
0 - 1
Munoz Barber, Lorea
0
ESP
3
Altuna Iraizoz, Hegoi
0
ESP
0 - 1
Azcoiti Remirez, Miren Puy
0
ESP
4
Mate Villaron, Hodei
0
ESP
0 - 1
Rojo Basterra, Oihan
0
ESP