Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
JDN Sub-12 Por Equipos
Ronda3
Selecció del torneig
JDN Sub-08 Por Equipos
JDN Sub-10 Por equipos
JDN Sub-12 Por Equipos
JDN Sub-14 Por Equipos
JDN Sub-16 Por Equipos
JDN Sub-12 Por Equipos
Pamplona (AD San Juan), del
2020-03-01
al
2020-03-01
Àrbitre Principal:
Jesus Uriz Elizalde
Àrbitres adjunts: Oier Irujo
Ritme de joc:
25 min
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 3 -
2020-03-01
- 12:00
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Santa Ana A
4,0
1114
ESP
0.5 - 3.5
Oberena A
4,0
1479
ESP
1
Andres Iniguez, Iker
1628
ESP
0 - 1
Habans Aguerrea, Javier
2103
ESP
2
Fuentes Guinot, Alejandro
1570
ESP
0.5 - 0.5
Iribas Garayoa, Adriana
1378
ESP
3
Sanz Barral, Rodrigo
1294
ESP
0 - 1
Martino Girones, Gonzalo
1308
ESP
4
Marin Ridruejo, Raul
0
ESP
0 - 1
Salas Giralda, Luca
1103
ESP
2
Orvina A
2,0
603
ESP
1.5 - 2.5
Gazte Berriak
4,0
817
ESP
1
Senosiain Noriega, Unax
1241
ESP
1 - 0
Ayucar Nunez, Asier
1166
ESP
2
Urbiola Vaca, Aimar
1166
ESP
0.5 - 0.5
Tirapu Molina, Asier
1076
ESP
3
Iriarte Delgado, Ekaitz
0
ESP
0 - 1
Legasa Martin, Aitor
1052
ESP
4
Serrano Martinez, Oier
0
ESP
0 - 1
Elezcano Astigarraga, Peio
0
ESP
3
Mikel Gurea B
2,0
0
ESP
0.0 - 4.0
Oberena B
2,0
525
ESP
1
Zamora Garcia, Anai
0
ESP
0 - 1
Perez Azanza, Irati
1059
ESP
2
Sanchez Goni, Izan
0
ESP
0 - 1
Arregui Gonzalez, Atia
1039
ESP
3
Muruzabal Guillen, Inigo
0
ESP
0 - 1
Labiano Hernandez, Maria
0
ESP
4
Espinoza Leon, Matthew
0
ESP
0 - 1
Galarza Arza, Luken
0
ESP
4
Mikel Gurea A
2,0
270
ESP
4.0 - 0.0
Paz de Ziganda
2,0
0
ESP
1
Esparza Toni, Aitor
1077
ESP
1 - 0
Arrese Esquiroz, Iker
0
ESP
2
Suescun Ocariz, Lucia
0
ESP
1 - 0
Ilundain Nagore, Ander
0
ESP
3
Jimenez Ruiz, Daniel
0
ESP
1 - 0
Asiain Murillo, Aimar
0
ESP
4
Gonzalez Alonso, Gorka
0
ESP
1 - 0
Miranda Garralda, Inigo
0
ESP
5
UDC Rochapea
2,0
0
ESP
3.0 - 1.0
Luis Amigo
2,0
0
ESP
1
Sueskun Ikaran, Oier
0
ESP
1 - 0
Lopez de las Huertas, Asier
0
2
Munoz Santamaria, Asier
0
ESP
0 - 1
Rubio Elio, Daniel
0
3
Iriarte Tena, Andoni
0
ESP
1 - 0
Zeraivi Neira, Izan
0
4
Sueskun Ikaran, Eki
0
ESP
1 - 0
Millan Alvira, Ivan
0
6
Berriozar
0,0
0
ESP
2.0 - 2.0
Mikel Gurea C
0,0
0
ESP
1
Vidondo Aguirrebalzategui, Antso
0
ESP
1 - 0
Larumbe San Jose, Ibai
0
ESP
2
Torres Camacho, Sayoa
0
ESP
1 - 0
Ruiz Ancin, Leyre
0
ESP
3
- - +
Alsasua Diez, Paula
0
ESP
4
- - +
Estevez Estevez, Ainara
0
ESP
7
Santa Ana B
0,0
0
ESP
2
1
Jarauta Sarria, Diego
0
ESP
+ - -
2
Ibarra Anon, Adrian
0
ESP
+ - -
3
Roy Martinez, Hugo
0
ESP
+ - -
4
Espada Garlito, Ruben
0
ESP
+ - -