Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
JDN Sub-14 Por Equipos
Ronda7
Selecció del torneig
JDN Sub 8 Por Equipos
JDN Sub-10 Por Equipos Grupo 1
JDN Sub-10 Por Equipos Grupo 2
JDN Sub-10 Por Equipos Final
JDN Sub-12 Por Equipos
JDN Sub-14 Por Equipos
JDN Sub-16 Por Equipos
JDN Sub-14 Por Equipos
Colegio Sagrado Corazon, del
2021-03-28
al
2021-03-28
Àrbitre Principal:
FA Aritz Idiazabal Troyas (2242842)
Ritme de joc:
25 min
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 7 -
2021-03-28
- 18:00
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Mikel Gurea A
8,0
817
ESP
2.5 - 1.5
San Juan
5,0
708
ESP
1
Arlanzon Romero, Irene
1326
ESP
0.5 - 0.5
Lopez Garcia, Inigo
1592
ESP
2
Esparza Toni, Aitor
1077
ESP
1 - 0
Fernandez Escobar, Inigo
0
ESP
3
Legasa Martin, Aitor
1049
ESP
0 - 1
Erice Rubio, Naroa
0
ESP
4
Elezcano Astigarraga, Peio
0
ESP
1 - 0
Vizcay Martinez, Unax
0
ESP
2
Mikel Gurea B
5,0
559
ESP
0.0 - 4.0
Santa Ana
11,0
1063
ESP
1
Ayucar Nunez, Asier
1166
ESP
0 - 1
Santos Usua, Mikel
1617
ESP
2
Tirapu Molina, Asier
1076
ESP
0 - 1
Andres Iniguez, Iker
1616
ESP
3
Valero Garcia, Asfaw
0
ESP
0 - 1
Martinez Bernardo, Iker
1017
ESP
4
Del Molino Montero, Daniel
0
ESP
0 - 1
Marin Ridruejo, Raul
0
ESP
3
Mikel Gurea C
2,0
0
ESP
0.0 - 4.0
Oberena A
11,0
1628
ESP
1
Miguel Ruiz, Irene
0
ESP
0 - 1
Habans Aguerrea, Javier
2262
ESP
2
Contreras Sierra, Damian
0
ESP
0 - 1
Martino Girones, Gonzalo
1476
ESP
3
Fernandez Cobos, Karlos
0
ESP
0 - 1
Iribas Garayoa, Adriana
1412
ESP
4
- - +
Duran Melgarejo, Guillermo
1331
ESP
4
Oberena B
5,0
504
ESP
3.5 - 0.5
Berriozar
1,0
281
ESP
1
Arregui Gonzalez, Atia
1039
ESP
0.5 - 0.5
Vidondo Aguirrebalzategui, Antso
1160
ESP
2
Garcia Urdaniz, Jaime
1006
ESP
1 - 0
Torres Camacho, Sayoa
0
ESP
3
Aguirrezabal Gastesi, Aitor
0
ESP
1 - 0
Urretabizkaia Urtasun, Izadi
0
ESP
4
Morras Alonso, Diego
0
ESP
+ - -