Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Liga Galega 4ª Division Pontevedra
Ronda6
Liga Galega 4ª Division Pontevedra
Mondariz Balneario, del
2022-04-30
al
2022-04-30
Lloc web oficial
Àrbitre Principal:
Juana Mª Martinez Fernandez (AN)
Àrbitres adjunts: Natalia Outerelo Martinez (AA)
Ritme de joc:
15 minutos
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing de l'equip
Composició de l'equip
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Ronda8
Ronda9
Classificació
Variació FIDE
Calendari
Estadístiques i detalls
Taula creuada del torneig
Partides
Emparellaments de la ronda 6 -
2022-04-30
- 16:00
Excel
PDF
Veure per taulers
Veure per equips
T.
Blanques
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
C.A. Lucena Infantil
10,0
1000
ESP
2.5 - 1.5
C.A. Lucena Promesas
9,0
1000
ESP
1
Lopez Viqueira, Roque
0
1 - 0
Alvarez Gonzalez, David
0
2
Castro Ramos, Samuel
0
1 - 0
Vazquez Mateo, Mateo
0
3
Muniz Fernandez, Mateo
0
0.5 - 0.5
Dabarca Martinez, Pablo
0
4
Munoz Ruiz, Noah
0
0 - 1
Faginas Rodriguez, Leo
0
2
CX Vila de Bouzas - Escola de Bouzas
7,0
1000
ESP
0.0 - 4.0
Xadrez Mos J
7,0
1000
ESP
1
Martinez Jorge, Esteban
0
0 - 1
Martinez Cortegoso, Martin
0
2
Perez Balsa, Lucas
0
0 - 1
Burgo Rial, Martin
0
3
Colmenero Tapioles, Roi
0
0 - 1
Davila Rodriguez, Xavier
0
4
Fernandez Perlo, Noelia
0
0 - 1
Suengas Pereira, Anton
0
3
Xadrez Mos L
6,0
1000
ESP
0.0 - 4.0
C.A. Lucena Talentos
7,0
1000
ESP
1
Barros Rodriguez, Juan
0
0 - 1
Cameselle Alonso, Iago
0
2
Solino Almeida, Ivan
0
0 - 1
Villar Arias, Martin
0
3
Alvarez Rama, Yago
0
0 - 1
Alonso Fernandez, Roi
0
4
Puente Freire, Breixo
0
0 - 1
Quintana Ancosmede, Xose
0
4
C.A. Lucena Noveles
6,0
1000
ESP
0.0 - 4.0
CXF- Parrillada Milongas
6,0
1000
ESP
1
Dafonte Rodriguez, Fiz
0
0 - 1
Czarnecki Gonzalez, Gael
0
2
Freijeiro Lago, Pablo
0
0 - 1
Roo Guillan, Lois
0
3
Rios Delgado, Manuel
0
0 - 1
Regueira Castineiras, Roi
0
4
Rios Delgado, Carmen
0
0 - 1
Castro do Rio, Ivan
0
5
Colexio Bilingue Marcote Mondariz
6,0
1000
ESP
1.5 - 2.5
Xadrez Mos K
5,0
1000
ESP
1
Marcote Lopes, Maximo
0
0.5 - 0.5
Pazo Reigosa, Marco
0
2
Lorenzo Fernandez, Xabier
0
0 - 1
Lopez Lago, Jose
0
3
Santos Morera, Jacobo
0
0 - 1
Gonzalez Rivero, Martin
0
4
Cabido Santos, Nicolas
0
1 - 0
Cabaleiro Rodriguez, Roque
0
6
C.X. Apostol - Apostol
5,0
1000
ESP
3.0 - 1.0
CXF - Clinica Veterinaria San Miguel
5,0
1000
ESP
1
Fernandez del Rio, Nicolas
0
1 - 0
Alonso Da Silva, Alejandro
0
2
Sanchez Hermida, Victor
0
1 - 0
Gomez Paz, Ares
0
3
0 - 1
Gonzalez Manchon, Cosme
0
4
Areal Otero, Alexandre
0
1 - 0
Lareu Pineiro, Abel
0
7
CXF - Filipenses
5,0
1000
ESP
0.5 - 3.5
CXF - Meganova
5,0
1000
ESP
1
Jueguen Lago, Alejandro
0
0 - 1
Pereira Santos, Alvaro
0
2
Felipe Rodriguez, Brais
0
0 - 1
Freijeiro Montero, Miguel
0
3
Fernandez Diz, Hugo
0
0 - 1
Lareu Pineiro, Iago
0
4
Romero Sampedro, Martin
0
0.5 - 0.5
Araujo Ponton, Rodrigo
0
8
CXF - Espazo Xove
4,0
1000
ESP
2.5 - 1.5
Xadrez Ponteareas - Optica Mahen
4,0
1000
ESP
1
Souto Parga, Noa
0
1 - 0
Pintor Antomil, Brais
0
2
Gonzalez Meis, Iraide
0
0 - 1
Pintor Antomil, Xoel
0
3
Saborido Ansede, Sabela
0
1 - 0
Sotelino Masciarelli, Hugo
0
4
Maneiro Rodriguez, Lucia
0
0.5 - 0.5
Negreira Popescu, Jose Luis
0
9
CXF - Sagrada Familia
3,0
1000
ESP
0.5 - 3.5
Xadrez Ponteareas - Acludi
4,0
1000
ESP
1
Custodio Lloves, Hugo
0
0 - 1
Fernandez Perez, Aaron
0
2
Borrella Garcia, Hugo
0
0 - 1
Fernandez Menendez, Iyan
0
3
Rojo Antonio, Sofia
0
0 - 1
Otero Estevez, Anton
0
4
Costa Oubina, Valen
0
0.5 - 0.5
Perez Perez, Diego
0
10
CX Vila de Bouzas - Lope de Vega
3,0
1000
ESP
1.0 - 3.0
Laroca Promesas Nigran A
3,0
1000
ESP
1
Rivas Villar, Alex
0
0 - 1
Martin Abalde, Diego
0
2
Conde Romero, Hector
0
0 - 1
Platero Iglesias, Anxo
0
3
Rivas Villar, Vega
0
0 - 1
Nacarino Fontan, Julian
0
4
Rey Barciela, Mateo
0
1 - 0
Perez Conde, Mateo
0
11
Laroca Promesas Nigran B
2,0
1000
ESP
1.0 - 3.0
C.X. Apostol - Bellavista
2,0
1000
ESP
1
Perez Conde, Tomas
0
0 - 1
Grana Lopez, Juan
0
2
Castro Iglesias, Sara
0
0 - 1
Perez Marquez, Telmo
0
3
Garcia Martinez, Nahir
0
0 - 1
Carbajales Al-Rifai, Jose Manuel
0
4
Platero Iglesias, Lois
0
1 - 0
12
Xadrez Ponteareas - Colexio A Inmaculada
1,0
1000
ESP
1
1
Lorenzo Gago, Lucas
0
1 - 0
2
Faro Lastra, Nicolas
0
1 - 0
3
Vidal Otero, Lucas
0
1 - 0
4
Vidal Fernandez, Mateo
0
1 - 0