Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Preferente 2024 (FINAL)
2. txanda
Lotutako txapelketa gehiago ikusi
Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Preferente 2024
Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Preferente 2024 (FINAL)
Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Preferente 2024 (DESCENSO)
Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Preferente 2024 (FINAL)
Gran Canaria,
2024-04-20
-
2024-05-04
Webgune ofiziala
gcajedrez@gmail.com
FIDE
Epailea:
IA Arranz Martin Pablo A.
Joko-erritmoa:
90 min + 30 sec per move
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Taldeak
Jokalari-zerrenda
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
Sailkapena
FIDE elo aldaketa
Egutegia
Estatistikak
Koadro gurutzatua
Partidak
2. txandako partidak
2024-04-27
- 16:30
Excel
PDF
Ikusi jokalariak
Ikusi taldeka
M
Zuriak
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Club Ajedrez Guía
3,5
2057
ESP
3.5 - 2.5
La Caja Vecindario
2,0
2027
ESP
1
IM Brito Garcia, Alfredo
2241
ESP
0.5 - 0.5
FM Garcia Blanco, Omar
2373
ESP
2
Moreno Diepa, Diego
2128
ESP
1 - 0
Cruz Ramirez, Nauzet
2075
ESP
3
Medina Martin, Alberto
2114
ESP
1 - 0
Cruz Pino, Adrian
2015
ESP
4
Hidalgo Santana, Fernando
2013
ESP
0.5 - 0.5
de Leon Navarro, Claudio
1872
ESP
5
Cancio Lasso, Rayco
2010
ESP
0.5 - 0.5
Suarez Ramirez, Jonay
1816
ESP
6
Diaz Suarez, Cayetano
1837
ESP
0 - 1
Garcia Rodriguez, Adriana
1753
ESP
2
Centro Goya-Villa de Teror
2,5
2145
ESP
4.5 - 1.5
Fundación La Caja
4,0
2108
ESP
1
GM Kurajica, Bojan
2440
CRO
0.5 - 0.5
FM Uzcategui Rodriguez, Alejandro
2222
VEN
2
GM Barlov, Dragan
2386
SRB
1 - 0
CM Alvarado Ascanio, Francisco
2102
ESP
3
Natalicchio Escalante, Nicolas
2118
ESP
0.5 - 0.5
Gilardone, Adriano
2051
ITA
4
Marrero Cardenes, Agustin
2117
ESP
1 - 0
Perez Rosales, Pedro
2002
ESP
5
CM Camino Carrio, Nicanor
1941
ESP
1 - 0
Blanco Garcia Bajo, David
1929
ESP
6
Ramirez Maillo, Juan Adonay
1866
ESP
0.5 - 0.5
Lagarejos Gonzalez, Eduardo
1952
ESP