Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
Torneo Infantil de Ajedrez de Isar 2023
Ronda7
Selecció del torneig
XV Torneo de Ajedrez de Isar
Torneo Infantil de Ajedrez de Isar 2023
Torneo Infantil de Ajedrez de Isar 2023
Isar, del
2023-08-12
al
2023-08-12
Lloc web oficial
Àrbitre Principal:
Heras Ruiz, Juan Fernando (22224360)
Ritme de joc:
7 minutes x 50 move + 2 minutes finish + 2 seconds per move
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 7 -
2023-08-12
- 13:15
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Revuelta Blanco, Daniel
4
5,5
1437
ESP
0-1
Burgui Bueno, Juan
2
5,0
1525
ESP
2
Altelarrea Hernando, Rodrigo
8
4,5
1358
ESP
1-0
Arce Cano, Lucas
5
4,5
1384
ESP
3
Tafall Villanueva, Iker
6
4,5
1378
ESP
1-0
Del Pozo Veros, Jorge
7
4,5
1359
ESP
4
Merino Olaverri, Jon
11
4,5
1284
ESP
1-0
Martinez Mateos, Saul
13
4,0
1250
ESP
5
Veiga Macias, Rodrigo
1
4,0
1582
ESP
1-0
Gil Ayuso, Jesus
21
4,0
1122
ESP
6
Quintana Romero, Lucas
18
4,0
1158
ESP
0-1
Vecillas Rey, Daniel
3
4,0
1492
ESP
7
Abad Miranda, Carmen
19
4,0
1142
ESP
0-1
Tafall Villanueva, Gorka
12
4,0
1264
ESP
8
Cordero Cacho, Ariana
25
4,0
1081
ESP
1-0
Saez de Adana Saez, Maria
14
4,0
1246
ESP
9
Castro Gutierrez, Javier
17
4,0
1194
ESP
1-0
Gonzalez Bravo, Sofia
24
4,0
1084
ESP
10
Fernandez Garcia, Lino
27
4,0
1049
ESP
1-0
Diaz Ferrer, Yago
20
3,5
1125
ESP
11
Gil Yaremchuk, Alejandro
23
3,5
1101
ESP
1-0
Saez de Adana Saez, Manuel
9
3,5
1293
ESP
12
Munoz Xu, Lain
10
3,5
1292
ESP
0-1
Barrio Sanchez, Oscar
16
3,5
1198
ESP
13
Vicente Diego, Juan
38
3,5
0
ESP
0-1
Garcia Amelibia, Luis
22
3,5
1118
ESP
14
Manso Sanchez, Hugo
42
3,0
0
ESP
0-1
Saiz Alonso de Armino, Daniel
15
3,0
1209
ESP
15
Garuz Casado, Maria
26
3,0
1072
ESP
1-0
Paule San Isidoro, Claudia
50
3,0
0
ESP
16
Diez Perez, Josue
54
3,0
0
ESP
0-1
Gonzalez Bravo, Iker
28
3,0
1007
ESP
17
Sedano Pena, Claudia
29
3,0
0
ESP
1-0
Manso Sanchez, Mario
61
3,0
0
ESP
18
Palie, Sheila Martina
65
3,0
0
ESP
0-1
Gomez Jaramillo, Ryan Andres
30
3,0
0
ESP
19
Monteserin Esteban, Julio
63
3,0
0
ESP
0-1
Muro Moya, Adrian
32
3,0
0
ESP
20
Palie, Yasmina Carolina
66
3,0
0
ESP
0-1
Serrano Lopez, Alex
33
3,0
0
ESP
21
Paule San Isidoro, Alex
67
3,0
0
ESP
0-1
Esteban Alvarez, Eizan
35
3,0
0
ESP
22
Blazquez Ruiz, Adrian
39
3,0
0
ESP
0-1
Saiz Alonso De Armino, Pablo
68
3,0
0
ESP
23
Vecillas Rey, Paula
41
3,0
0
ESP
1-0
Velasco de la Iglesia, Alonso
69
3,0
0
ESP
24
Vicente Diego, Irene
52
2,5
0
ESP
0-1
Moreno Riano, Javier
64
2,5
0
ESP
25
Brezo Gonzalez, Daniel
46
2,5
0
ESP
½-½
Nunez Santos, Alba
36
2,0
0
ESP
26
Martin Moreano, Kai
48
2,0
0
ESP
1-0
Murga Torre, Erlantz
31
2,0
0
ESP
27
Ares Martinez, Diego
34
2,0
0
ESP
1-0
Martinez Andres, Mireia
49
2,0
0
ESP
28
Rojo Gutierrez, Elias
51
2,0
0
ESP
0-1
Sedano Pena, Ismael
37
2,0
0
ESP
29
Garcia-Hegard Escolar, Rodrigo
58
2,0
0
ESP
0-1
Martinez Andres, Ariadna
40
2,0
0
ESP
30
Martinez Berezo, Adrian
43
2,0
0
ESP
1-0
Gutierrez Puente, Mateo
59
2,0
0
ESP
31
Lazaro Garcia, Luis
60
2,0
0
ESP
0-1
Sarabia Delgado, Alvaro
45
2,0
0
ESP
32
Monteserin Esteban, Diego
62
2,0
0
ESP
1-0
Escolar Gonzalez, Paula
55
1,5
0
ESP
33
Santidrian Delpierre, Pablo
44
1,5
0
ESP
1-0
Garcia-Hegard Escolar, Ana
57
1,5
0
ESP
34
Garcia Nunez, Unai
56
1,0
0
ESP
1-0
Luz Villani, Candi
47
1,0
0
ESP
35
Blanquez Orcajo, Alvaro
53
1,5
0
ESP
+
36
----------------
70
0,0
0
ESP
0