Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
V Campeonato Gallego de Ajedrez Rapido
4. txanda
V Campeonato Gallego de Ajedrez Rapido
Rianxo (A Coruña),
2015-04-26
-
2015-04-26
Epailea:
Francisco Ogando Gonzalez ID:2258269
Bigarren epaileak: David González Gándara (AN) ID:2289180 Evaristo Rodriguez López (AN) ID: 32081588
Joko-erritmoa:
10'+5"
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
8. txanda
9. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
4. txandako partidak
2015-04-26
- 12:15
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
FM Sanchez Aller Fernando
1
2356
ESP
1-0
Cubero Ferreiro Rodrigo
10
2160
ESP
2
Gomez Dieguez, David
11
2156
ESP
0-1
FM Guerra Bastida Diego
2
2348
ESP
3
IM Espineira Gonzalez Diego Adrian
3
2329
ESP
½-½
Fernandez Saavedra Jose Luis
12
2119
ESP
4
Lopez Rodriguez Walter
5
2262
ESP
1-0
Bouza-Brey Teijeiro Gonzalo
24
1918
ESP
5
Abuin Boullon Manuel Angel
13
2112
ESP
0-1
Medarde Santiago Luis Marcos
8
2184
ESP
6
Nedobora Karasyk Gregori
14
2086
ESP
0-1
Prado Acebo Ines
34
1832
ESP
7
Vaz Varela Daniel
126
0
ESP
0-1
IM Rodriguez Lopez Rafael
6
2222
ESP
8
Torres Dominguez David
15
2051
ESP
0-1
Sardina Paramo Juan Antonio
28
1890
ESP
9
Cruz Alvarez de Ron Dan
17
2043
ESP
1-0
Garcia Sobrino David
52
1727
ESP
10
Perez Carballo David
25
1914
ESP
1-0
Represa Perez Mireya
54
1717
ESP
11
FM Pazos Porta Antonio
4
2279
ESP
1-0
Rego Lorenzo Jose Francisco
48
1761
ESP
12
Villar Nieves Antonio
7
2210
ESP
½-½
Palacios Gonzalez Miguel
50
1744
ESP
13
Varela Guntinas Jorge
47
1766
ESP
0-1
Barros Pazos Manuel
16
2044
ESP
14
Portela Peleteiro Alberto
18
2031
ESP
1-0
Tubio Agrasar Pablo
58
1664
ESP
15
Grana Castanal Andres
49
1746
ESP
½-½
Gomez Segade Pablo
20
1990
ESP
16
Arevalillo Romero Sergio
21
1965
ESP
1-0
Tuimil Martinez Ricardo
60
1651
ESP
17
Rey Malde Henrique
23
1942
ESP
1-0
Bugliot Mateo Diego
66
1600
ESP
18
Barreiro Pineiro Jose
27
1895
ESP
0-1
Boo Vallejo Marcos
70
1550
ESP
19
Susavila Muniz Antonio
29
1871
ESP
1-0
Buitron Ramil David
78
1451
ESP
20
Puga Sanchez Miguel
51
1743
ESP
1-0
Rocha Romaus Gumersindo
32
1840
ESP
21
Farto Orozco David
33
1836
ESP
0-1
Lopez Gonzalez Alfonso
80
1443
ESP
22
Fernandez Iglesias Diego
35
1831
ESP
1-0
Lamas Garralon Pablo
89
1363
ESP
23
Gonzalez Lopez Manuel
69
1560
ESP
0-1
Sixto Puente Eloy
42
1798
ESP
24
Louzao Brea Jose Luis
43
1797
ESP
1-0
Vazquez Gomez Marcos
94
1297
ESP
25
Siso Lale Juan Carlos
71
1542
ESP
0-1
Martinez Dourado Daniel
44
1784
ESP
26
Villar Perez Samuel
9
2167
ESP
0-1
Lobato Rey Pablo
96
1250
ESP
27
Gil Perez Gerardo
31
1856
ESP
1-0
Rey Aguino Antonio Javier
68
1582
ESP
28
Perez Dapoza Cesar
79
1446
ESP
0-1
Gonzalez Perez Jose Ramon
36
1828
ESP
29
Dorado Meijide Andrea
75
1517
ESP
½-½
Montans Lopez Adrian
38
1813
ESP
30
Garcia Bugallo Jose Luis
41
1798
ESP
0-1
Pina Lopez Carlos
84
1415
ESP
31
Rey Farina Angel
45
1777
ESP
½-½
Ferreno Sanmartin Angel
72
1541
ESP
32
Hidalgo Neira Xoan Xose
55
1706
ESP
0-1
Martinez Montes Juan Manuel
93
1315
ESP
33
Varela Peteira David
61
1638
ESP
1-0
Segura Rio Alejandro
92
1320
ESP
34
Pedreira Giralda Francisco
39
1805
ESP
1-0
Barreiro Rivera Gabriel
104
0
ESP
35
Nunez Garcia Ramon
40
1804
ESP
1-0
Dominguez Vizoso Daniel
86
1372
ESP
36
Otero Ramirez Angel Ramon
53
1719
ESP
1-0
Rey Chimera Luca
88
1371
ESP
37
Torrado Bea Ramon
56
1702
ESP
1-0
Gomez Vidal Jose Manuel
90
1359
ESP
38
Leal Valdes Francisco Jose
57
1691
ESP
1-0
Vieitez Fernandez Brais
98
1117
ESP
39
De Santiago Pita Breixo
64
1624
ESP
0-1
Martinez Montes Martin
100
1042
ESP
40
Romano Garcia Francisco Manuel
65
1612
ESP
1-0
Acuna Vilela Jose Alberto
102
0
ESP
41
De la Pena Llerandi, Adolfo
67
1586
ESP
1-0
Fernandez Lopez Ruben
109
0
ESP
42
Duro Garcia Remigio Jose
91
1321
ESP
0-1
Otero Diz Carlos
73
1530
ESP
43
Gomez Carreno Laura
101
1028
ESP
0-1
Gomez Carreno Martin
74
1525
ESP
44
Cendan Malingret Leo
105
0
ESP
0-1
Rodriguez Ferreiros Andres
76
1487
ESP
45
Mendez Rial Jorge
77
1456
ESP
1-0
Garcia Martinez Belarmino
112
0
ESP
46
Fernandez Romano, Artai
81
1432
ESP
1-0
Gago Gude Ivan Francisco
110
0
ESP
47
Rey Figueira Brais
121
0
ESP
0-1
Fernandez Lage Ramon
82
1430
ESP
48
Portugal Hernandez Felix Serafin
83
1421
ESP
1-0
Rego Calvo Hugo
120
0
ESP
49
Rodriguez Ferreiros Angela
124
0
ESP
0-1
Santiago Garcia Victor
85
1404
ESP
50
Mendez Somoza Jorge
97
1232
ESP
1-0
Rey Lorenzo Marco
122
0
ESP
51
Bouzas Bello Rafael
63
1625
ESP
1-0
Garcia Camina Belarmino
111
0
ESP
52
Martinez Doldan Jaime
95
1277
ESP
1-0
Isorna Ordonez Sara
114
0
ESP
53
Garcia Mosquera Pablo
113
0
ESP
1-0
Chaves Gomez Adrian
106
0
ESP
54
Lago Regenjo Adrian
115
0
ESP
0-1
Duran Otero, Anxo
107
0
ESP
55
Lorenzo Vicente Mateo
117
0
ESP
0-1
Fernandez Fernandez Oscar Isaac
108
0
ESP
56
Ledo Buceta Beatriz
116
0
ESP
+
57
Dominguez Carnero Javier
19
1993
ESP
-
58
Carballo Cancela Manuel
22
1948
ESP
-
59
Garcia Brion Alfonso
26
1913
ESP
-
60
Melio Rey Ramon Amador
30
1863
ESP
-
61
Maria Lopez Jorge Luis
37
1815
ESP
-
62
Rodriguez Dominguez Miguel
46
1770
ESP
-
63
Martinez Fernandez David
59
1653
ESP
-
64
Creo Abeijon Diego
62
1630
ESP
-
65
Casal Armesto Pedro
87
1371
ESP
-
66
Del Prado Rodriguez Xulio
99
1104
ESP
-
67
Arevalillo Romero Marcos
103
0
ESP
-
68
Martin Perez Alberto
118
0
ESP
-
69
Mato Vilas Santiago
119
0
ESP
-
70
Rey Martinez David
123
0
ESP
-
71
Torrado Viturro Rafael
125
0
ESP
-