Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
V Torneo de Verano Agrupacion Artistica Aragonesa
Ronda8
V Torneo de Verano Agrupacion Artistica Aragonesa
Zaragoza, del
2019-07-26
al
2019-07-28
torneos@laagrupacion.net
Àrbitre Principal:
IA Jesus Garcia Valer
Àrbitres adjunts: FA Luis Mimbela Lopez
Ritme de joc:
12 min + 3 sgs/mov - 90 min + 30 sgs/mov
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Ronda8
Ronda9
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 8 -
2019-07-28
- 9:30
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
FM Lana Rodriguez, David
1
6,5
2301
ESP
1-0
Miranda Herrera, Jorge Manuel
6
5,0
1891
ESP
2
Moreno Martin-Viveros, Alvaro
3
5,5
2150
ESP
½-½
Aviol Perez, Jose Mariano
7
5,5
1864
ESP
3
FM Romon Poves, Raul
2
5,0
2257
ESP
½-½
Antonano Fedz-Quincoces, Avelino
4
5,5
2078
ESP
4
Lorente Melcon, Maximo
20
5,0
1623
ESP
½-½
Lorente Melcon, Nicolas
26
5,0
1528
ESP
5
Carela Ferrer, Francisco Javier
16
4,5
1676
ESP
1-0
Moursy Sadek, Tarek
8
4,5
1857
ESP
6
Obon Zuniga, Francisco
12
4,5
1782
ESP
1-0
Garcia Alvarez, Sergio
31
4,5
1492
ESP
7
Garcia Estruch, Jorge
10
4,0
1805
ESP
½-½
Miranda Herrera, Miguel
9
4,5
1805
ESP
8
Ciriano Lamban, Alejandro
5
4,0
2058
ESP
1-0
Galstyan, David
39
4,0
1374
ESP
9
Fernandez-Rivera Ortiz, Igor
11
4,0
1790
ESP
1-0
Salas Calvo, Alberto
17
4,0
1667
ESP
10
Jimenez Guillen, Rodrigo
46
4,0
1249
ESP
1-0
Mejia Palomino, Rodrigo Alberto
13
4,0
1757
ESP
11
Redolar Cortes, Angel
15
4,0
1746
ESP
0-1
Lorente Aguar, Ruben
24
4,0
1544
ESP
12
Conon, Catalin
28
4,0
1521
ESP
0-1
Fernandez Camacho, Pablo
32
3,5
1486
ESP
13
Fernandez Sierra, Pedro Jose
21
3,5
1607
ESP
1-0
Casasnovas Sanchez, Raul
35
3,5
1429
ESP
14
Manzanares Saiz, Jose Manuel
23
3,5
1572
ESP
1-0
Sanchez Gascon, Ricardo
41
3,5
1357
ESP
15
Garcia Acin, Pablo
25
3,5
1537
ESP
1-0
Martinez Arroyo, Fernando
50
3,5
1180
ESP
16
Perez Tomas, Juan Manuel
22
3,0
1579
ESP
1-0
Gonzalez Avellana, Santiago
33
3,0
1449
ESP
17
Perez Perez, Jose Luis
30
3,0
1492
ESP
0-1
Docampo fuertes, Inaki Marcelo
37
3,0
1402
ESP
18
Amillo Navarro, Ismael
38
3,0
1375
ESP
0-1
Moreno Burillo, Marcos Antonio
34
3,0
1447
ESP
19
Lorente Melcon, Alejo
53
3,0
1066
ESP
1-0
Salete Cabello, Sergio
52
3,0
1111
ESP
20
Obis Sanchez, Joaquin
43
2,5
1329
ESP
½-½
Colon Garcia, Antonio
44
3,0
1323
ESP
21
Lorente Melcon, Hector
55
2,0
1047
ESP
0-1
Sanchez Valles, Jose Maria
18
2,0
1661
ESP
22
Provedo Calvo, Paula
49
2,0
1199
ESP
1-0
Lacamara Pasamar, Miguel
27
2,0
1526
ESP
23
Rica Alvarez, Daniel
57
2,0
0
ESP
0-1
Barres Bautista, Josue
29
2,0
1507
ESP
24
Quesada Lopez, Luis
48
2,0
1205
ESP
0-1
Pinilla Alvarez, Jose Carlos
51
2,0
1152
ESP
25
Alvira Ruiz de Valdivia, Jose An
47
1,5
1212
ESP
0-1
Ferruz Martinez, Rafael
42
1,5
1335
ESP
26
Martinez Crespo, Juan
19
1,0
1631
ESP
1-0
Arnal Duarte, Jose Luis
54
1,0
1062
ESP
27
Bellido Perez, Angel
40
1,0
1367
ESP
1-0
Provedo Ederra, Fco J.
56
1,0
0
ESP
28
Olivan Blasco, Leonardo
36
2,5
1407
ESP
0
29
Olivan Lopez, Dario
14
2,0
1752
ESP
0
30
Codina Escudero, Juan
45
0,0
1315
ESP
0