Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
V Torneo de Xadrez Escolar Miralba - Absoluto
Rolda 3
Selección de torneo
V Torneo de Xadrez Escolar Miralba - Sub 8
V Torneo de Xadrez Escolar Miralba - Sub 10
V Torneo de Xadrez Escolar Miralba - Sub 12
V Torneo de Xadrez Escolar Miralba - Sub 14
V Torneo de Xadrez Escolar Miralba - Absoluto
V Torneo de Xadrez Escolar Miralba - Absoluto
Vigo, del
2018-10-06
al
2018-10-06
Árbitro:
David Fernández Lago (ID 2280736)
Ritmo de xogo:
20 minutes finish
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 3 o
2018-10-06
ás 13:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Rodriguez Ferreiros, Andres
7
2,0
1842
ESP
0-1
Costado Dios, Luis Alberto
1
2,0
2254
ESP
2
Alvarez Pampillon, Antonio
8
2,0
1814
ESP
0-1
Bringas Gomez, Artai
3
2,0
2048
ESP
3
Bouza-Brey Teijeiro, Gonzalo
4
2,0
1941
ESP
½-½
Victorero Dominguez, Alejandro
13
2,0
1703
ESP
4
Quintas Gomez, Jesus Alberto
24
2,0
1427
ESP
0-1
Pereiro Rodriguez, Diego
5
2,0
1863
ESP
5
Barreiro Pineiro, Jose
6
2,0
1855
ESP
0-1
Alvarez Fernandez, Jesus
15
2,0
1613
ESP
6
Mendez Rial, Jorge
10
1,5
1767
ESP
1-0
Victorero Dominguez, Oscar
17
2,0
1574
ESP
7
Fernandez Lopez, Ruben
2
1,0
2073
ESP
1-0
Sousa, Gil Oliva Teles
25
1,5
1427
POR
8
Lomba Baz, Antonio Jesus
31
1,0
1332
ESP
1-0
Dieguez Lopez, Luis
9
1,0
1774
ESP
9
Duran Otero, Anxo
33
1,0
1302
ESP
0-1
Chaves Otero , Carlos Miguel
11
1,0
1728
ESP
10
Lamas Garralon, Pablo
14
1,0
1701
ESP
1-0
Rodriguez Lopez, Evaristo
28
1,0
1412
ESP
11
Suarez Rozas, David
16
1,0
1601
ESP
1-0
Represas Gomez, Lucas
30
1,0
1374
ESP
12
Collazo Dominguez, Alvaro A.
18
1,0
1571
ESP
½-½
Portela Medrano, Pablo
32
1,0
1330
ESP
13
Roig Marino, Ignacio
36
1,0
1284
ESP
0-1
Garcia Camina, Belarmino
19
1,0
1562
ESP
14
Sousa, David Oliva Teles
20
1,0
1540
POR
½-½
Rodriguez Ferreiros, Angela
35
1,0
1291
ESP
15
Giraldez Rodriguez, Daniel
39
1,0
1241
ESP
0-1
Quintas Fernandez, Paula
21
1,0
1518
ESP
16
Otero Dios, Alberto
22
1,0
1505
ESP
0-1
Gonzalez Ferreira, Laura
42
1,0
1108
ESP
17
Garcia Diaz, Mariano
40
1,0
1195
ESP
0-1
Aguado Fernandez, Eva
23
1,0
1487
ESP
18
Cabanas Lopez, Manuel Anxo
27
1,0
1412
ESP
1-0
Garcia Martinez, Belarmino
38
1,0
1243
ESP
19
Bahamonde Trujillo, Juan
29
0,5
1374
ESP
1-0
Garcia Martinez, Francisco
43
0,0
1104
ESP
20
Cores Figueiredo, Angel
45
0,0
0
GAL
1-0
Docampo Carrera, Yago
46
0,5
0
ESP
21
Toucedo Morgadas, Antia
51
0,0
0
ESP
½-½
Moldes Rios, Alberto
44
0,0
1069
ESP
22
Grana Santos, Juan
47
0,0
0
ESP
1-0
Represas Bastos, Jose Carlos
50
0,0
0
ESP
23
Viesca Fernandez, Maria Isabel
53
0,0
0
ESP
1-0
Lage Otero, Segundo
48
0,0
0
GAL
24
Moldes Juncal, David Alberto
49
0,0
0
ESP
0-1
Vidal Bouzo, Xose Manuel
52
0,0
0
GAL
25
Rodriguez Lucena, Angel
12
0,0
1717
ESP
0
26
Vazquez Brea, Raul
26
0,0
1416
ESP
0
27
Rosada Olivares, Jose Francisco
34
0,0
1299
ESP
0
28
Gonzalez Rodriguez, Jose Sergio
37
0,0
1257
ESP
0
29
Fernandez Sanjuan, Oscar
41
0,0
1147
ESP
0