Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
Veteranos Sevilla Sup50
Rolda 4
Show more tournaments
Veteranos Sevilla Sup50
Veteranos Sevilla Sup65
Absoluto Individual de Sevilla 2020
Veteranos Sevilla Sup50
Sevilla, del
2020-02-02
al
2020-03-22
Árbitro:
Félix Ramos Suria 2201259
Ritmo de xogo:
90 minutes + 30 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 4 o
2020-02-23
ás 10:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Jimenez Morales, Francisco
1
3,0
2080
ESP
½-½
Jimenez Chacon, Juan Carlos
4
3,0
1962
ESP
2
Ataide Molina, Jose Maria
3
3,0
1993
ESP
½-½
Luque Canalejo, Francisco Jose
11
3,0
1872
ESP
3
Munoz Alonso, Jesus
15
2,5
1858
ESP
½-½
Godino Benitez, Miguel
17
2,5
1848
ESP
4
Moron Hernandez, Carlos
19
2,5
1847
ESP
½-½
Pena Dieguez, Manuel
16
2,5
1854
ESP
5
Moncada Rodriguez, Cristobal
23
2,0
1808
ESP
0-1
Fernandez Caballero, Antonio
2
2,0
2047
ESP
6
Castillo Humanes, Pedro
5
2,0
1954
ESP
1-0
Lobato Arenas, Francisco
18
2,0
1847
ESP
7
Benitez Carrion, Jose Antonio
27
2,0
1789
ESP
0-1
Barrera Martinez, Francisco
6
2,0
1932
ESP
8
Coba Moncada, Jacinto
7
2,0
1927
ESP
1-0
Beltran Ramirez, Cesar
20
2,0
1835
ESP
9
Pena Herves, Fernando
9
2,0
1902
ESP
½-½
Rivero Cabello, Jose Carlos
22
2,0
1817
ESP
10
Ferrete Rueda, Juan Carlos
29
2,0
1755
ESP
1-0
Cilleruelo Garcia, Jaime
10
2,0
1885
ESP
11
Perea Vizcaya, Francisco
43
2,0
1567
ESP
0-1
Dominguez Matito, Antonio
12
2,0
1863
ESP
12
Lozano Garcia, Francisco
13
2,0
1862
ESP
1-0
Perez Bello, Carlos
24
2,0
1803
ESP
13
Cossio Lopez, Jose Ricardo
30
1,5
1739
ESP
0-1
Castillo Livett, Andres
60
2,0
0
ESP
14
Aleixo Macias, Diego Manuel
45
1,5
1557
ESP
½-½
Gonzalez Pineda, Manuel
14
1,5
1861
ESP
15
Baquero Baquero, Antonio
32
1,0
1691
ESP
½-½
Barba Molina, Vicente
40
1,5
1619
ESP
16
Munoz Pena, Antonio
47
1,0
1547
ESP
0-1
FM Montecatine Rios, Ricardo
8
1,0
1924
ESP
17
Barker Fraser, Desiderio
49
1,0
1514
ESP
0-1
Cortes Montoya, Antonio
26
1,0
1795
ESP
18
Cienfuegos Romero, Antonio
34
1,0
1662
ESP
0-1
Torres Borrego, Jose
42
1,0
1569
ESP
19
Prieto Jimenez, Jorge
51
1,0
1484
ESP
½-½
Gil Flores, Javier
35
1,0
1657
ESP
20
Jimenez Morillo, Juan Jose
36
1,0
1642
ESP
0-1
Jimenez Pinera, Luis
48
1,0
1543
ESP
21
Ruiz Sanchez, Francisco I
54
1,0
1424
ESP
1-0
Ortiz Medina, Juan Manuel
37
1,0
1634
ESP
22
Guerra Pendon, Miguel
38
1,0
1628
ESP
1-0
Ramos Gomez, Juan
58
1,0
1355
ESP
23
Exposito Abeja, Rafael
41
1,0
1607
ESP
0-1
Garcia Ramos, Francisco Jesus
61
1,0
0
ESP
24
Garcia Felizon, Eduardo
31
0,5
1716
ESP
--+
Fontanilla Rabaneda, Miguel
52
1,0
1479
ESP
25
Munoz Carmona, Francisco Jose
44
0,0
1560
ESP
1-0
Cadenas Gonzalez, Jose Maria
50
0,5
1511
ESP
26
Calle Barrera, Jose
53
0,0
1477
ESP
1-0
Reyes Cortes, Rafael
57
0,0
1365
ESP
27
Aristoy Rodriguez, Jose
55
0,0
1403
ESP
1-0
Pinto Del Bot, Alfonso
59
0,0
1299
ESP
28
Martin Rodriguez, Jose Maria
21
2,5
1820
ESP
0
29
Juidiaz Hernandez, Antonio Luis
28
2,0
1757
ESP
0
30
Forero Osorio Ruben, Dario
56
1,5
1398
ESP
0
31
Jimenez Gonzalez, Manuel Jose
25
1,0
1797
ESP
0
32
Herrera Tudela, Juan Manuel
33
1,0
1679
ESP
0
33
Conde Gallego, Domingo
39
0,0
1620
ESP
0
34
Diaz de Lope, Jesus
46
0,0
1553
ESP
0
35
Rodriguez Limon, Jose Maria
62
0,0
0
ESP
0
36
Sierra Sanchez, Jose
63
0,0
0
ESP
0