Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
Veteranos Sevilla Sup50
Rolda 6
Show more tournaments
Veteranos Sevilla Sup50
Veteranos Sevilla Sup65
Absoluto Individual de Sevilla 2020
Veteranos Sevilla Sup50
Sevilla, del
2020-02-02
al
2020-03-22
Árbitro:
Félix Ramos Suria 2201259
Ritmo de xogo:
90 minutes + 30 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 6 o
2020-03-08
ás 10:00
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Jimenez Morales, Francisco
1
4,5
2080
ESP
1-0
Ataide Molina, Jose Maria
3
4,5
1993
ESP
2
Coba Moncada, Jacinto
7
4,0
1927
ESP
0-1
Munoz Alonso, Jesus
15
4,0
1858
ESP
3
Castillo Humanes, Pedro
5
3,5
1954
ESP
½-½
Fernandez Caballero, Antonio
2
4,0
2047
ESP
4
Moron Hernandez, Carlos
19
3,5
1847
ESP
1-0
Jimenez Chacon, Juan Carlos
4
3,5
1962
ESP
5
Pena Herves, Fernando
9
3,5
1902
ESP
½-½
Dominguez Matito, Antonio
12
3,5
1863
ESP
6
Luque Canalejo, Francisco Jose
11
3,5
1872
ESP
½-½
Pena Dieguez, Manuel
16
3,5
1854
ESP
7
Martin Rodriguez, Jose Maria
21
3,0
1820
ESP
0-1
FM Montecatine Rios, Ricardo
8
3,0
1924
ESP
8
Rivero Cabello, Jose Carlos
22
3,0
1817
ESP
½-½
Cilleruelo Garcia, Jaime
10
3,0
1885
ESP
9
Moncada Rodriguez, Cristobal
23
3,0
1808
ESP
½-½
Gonzalez Pineda, Manuel
14
3,0
1861
ESP
10
Godino Benitez, Miguel
17
3,0
1848
ESP
½-½
Ferrete Rueda, Juan Carlos
29
3,0
1755
ESP
11
Castillo Livett, Andres
60
3,0
0
ESP
½-½
Beltran Ramirez, Cesar
20
3,0
1835
ESP
12
Prieto Jimenez, Jorge
51
2,5
1484
ESP
0-1
Lobato Arenas, Francisco
18
2,5
1847
ESP
13
Aleixo Macias, Diego Manuel
45
2,5
1557
ESP
½-½
Cortes Montoya, Antonio
26
2,5
1795
ESP
14
Cossio Lopez, Jose Ricardo
30
2,5
1739
ESP
1-0
Baquero Baquero, Antonio
32
2,5
1691
ESP
15
Ruiz Sanchez, Francisco I
54
2,5
1424
ESP
0-1
Perez Bello, Carlos
24
2,0
1803
ESP
16
Torres Borrego, Jose
42
2,0
1569
ESP
0-1
Benitez Carrion, Jose Antonio
27
2,0
1789
ESP
17
Juidiaz Hernandez, Antonio Luis
28
2,0
1757
ESP
½-½
Barba Molina, Vicente
40
2,0
1619
ESP
18
Jimenez Morillo, Juan Jose
36
2,0
1642
ESP
0-1
Munoz Pena, Antonio
47
2,0
1547
ESP
19
Fontanilla Rabaneda, Miguel
52
2,0
1479
ESP
1-0
Ortiz Medina, Juan Manuel
37
2,0
1634
ESP
20
Guerra Pendon, Miguel
38
2,0
1628
ESP
1-0
Garcia Ramos, Francisco Jesus
61
2,0
0
ESP
21
Perea Vizcaya, Francisco
43
2,0
1567
ESP
½-½
Gil Flores, Javier
35
1,5
1657
ESP
22
Forero Osorio Ruben, Dario
56
1,5
1398
ESP
0-1
Cadenas Gonzalez, Jose Maria
50
1,5
1511
ESP
23
Cienfuegos Romero, Antonio
34
1,0
1662
ESP
0-1
Calle Barrera, Jose
53
1,0
1477
ESP
24
Aristoy Rodriguez, Jose
55
1,0
1403
ESP
0-1
Exposito Abeja, Rafael
41
1,0
1607
ESP
25
Reyes Cortes, Rafael
57
1,0
1365
ESP
--+
Munoz Carmona, Francisco Jose
44
1,0
1560
ESP
26
Pinto Del Bot, Alfonso
59
0,0
1299
ESP
0-1
Barker Fraser, Desiderio
49
1,0
1514
ESP
27
Barrera Martinez, Francisco
6
3,0
1932
ESP
0
28
Lozano Garcia, Francisco
13
3,0
1862
ESP
0
29
Jimenez Pinera, Luis
48
2,0
1543
ESP
0
30
Jimenez Gonzalez, Manuel Jose
25
1,0
1797
ESP
0
31
Herrera Tudela, Juan Manuel
33
1,0
1679
ESP
0
32
Ramos Gomez, Juan
58
1,0
1355
ESP
0
33
Garcia Felizon, Eduardo
31
0,5
1716
ESP
0
34
Conde Gallego, Domingo
39
0,0
1620
ESP
0
35
Diaz de Lope, Jesus
46
0,0
1553
ESP
0
36
Rodriguez Limon, Jose Maria
62
0,0
0
ESP
0
37
Sierra Sanchez, Jose
63
0,0
0
ESP
0