Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
VI Ateneo en Poniente Sub 10
4. txanda
Txapelketa aukeratu
VI Ateneo en Poniente Sub 8
VI Ateneo en Poniente Sub 10
VI Ateneo en Poniente Sub 12
VI Ateneo en Poniente Sub 14
VI Ateneo en Poniente Sub 18
VI Ateneo en Poniente Sub 10
Gijon,
2018-06-09
-
2018-06-09
Puntuazio sistema: 3-2-1
Webgune ofiziala
ateneoenponiente@gmail.com
Epailea:
Mario Menendez
Joko-erritmoa:
5 minutos + 3 segundos por jugada
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
4. txandako partidak
2018-06-09
- 17:45
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Mulet Durango, Carolina
1
9,0
1321
ESP
1-3
Alvarez Mesa, Angel
6
9,0
1083
ESP
2
Valeiro Gonzalez, Aitor
5
9,0
1138
ESP
1-3
Sierra Vallina, Lionel
2
9,0
1288
ESP
3
Tuya Sutil, Enol
16
9,0
0
ESP
1-3
Junquera Guerrero, David
4
9,0
1181
ESP
4
Vega Caicedo,Daniel
3
7,0
1258
ESP
3-1
Roces Perez, Manuel
18
7,0
0
ESP
5
Sanchez Rodriguez, Mario
7
7,0
1059
ESP
3-1
Mas Riera, Laura
20
7,0
0
ESP
6
Garcia Taca, Miguel Angel
9
7,0
0
ESP
3-1
Fernandez Gonzalez, Olaya
22
7,0
0
ESP
7
Garcia Alonso, Sergio
19
7,0
0
ESP
1-3
Lopez Sanchez, Adrian
10
7,0
0
ESP
8
Riera Serna, Pau Lai
23
7,0
0
ESP
3-1
Peneda Dorado, Bruno
12
7,0
0
ESP
9
Diaz Perez, Olai
13
7,0
0
ESP
1-3
Fernandez Diaz, Adrian
32
7,0
0
ESP
10
Garcia Garcia, Pablo
37
7,0
0
ESP
3-1
Musatoiu, Angel
14
7,0
0
ESP
11
Montero Gallardo, Marco
17
7,0
0
ESP
3-1
Tovar Garcia, Raul
48
7,0
0
ESP
12
Garcia Rodriguez, Alvaro
38
7,0
0
ESP
1-3
Campal Rodriguez, Pablo
29
5,0
0
ESP
13
Jorcano Pascual, Pablo
39
5,0
0
ESP
1-3
Alvarez De Diego,Eden
8
5,0
0
ESP
14
Nuno Mourazos, Isaac
15
5,0
0
ESP
3-1
Perez Garcia, Romeo
43
5,0
0
ESP
15
Tresguerres Fiallegas, Julian
27
5,0
0
ESP
3-1
Padilla Martin, Lucia
42
5,0
0
ESP
16
Olyanoy, Daniel
41
5,0
0
ESP
2-2
Carvajal Redondo, Aitor
30
5,0
0
ESP
17
Fernandez Gaton, Pelayo
33
5,0
0
ESP
3-1
Riesgo Antuna, Lorenzo
44
5,0
0
ESP
18
Uria Oro, Jorge
49
5,0
0
ESP
3-1
Fernandez Gonzalez, Maria
34
5,0
0
ESP
19
Garcia Galvan, Pelayo
36
5,0
0
ESP
1-3
Valdes Rouco, Hector
50
5,0
0
ESP
20
Alvarez Mesa, Diego
25
3,0
0
ESP
3-1
Ansenjo Medrano, Esteban
28
3,0
0
ESP
21
Consuegra Trapiella, Paula
31
3,0
0
ESP
1-3
Perez Alonso, Ismael
26
3,0
0
ESP
22
Rodriguez Garcia, Lucas
45
3,0
0
ESP
1-3
Salguero Garcia, Ariel
46
1,0
0
ESP
23
Mendez Blanco, Guillermo
40
5,0
0
ESP
0
24
Menendez Perez, Miguel
11
1,0
0
ESP
0
25
Gonzalez Ibanez, Llerandi
21
0,0
0
ESP
0
26
Tuya Folgueiras, Ruben
24
1,0
0
ESP
0
27
Franco Franchini, Eloy
35
0,0
0
ESP
0
28
Sastre Collado, Amaya
47
1,0
0
ESP
0