Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
VI Obert Calculin de Promoció - GRUP VERMELL
Ronda6
Mostrar més tornejos
XII Obert d'Escacs de Llinars del Vallès - Grup A
XII Obert d'Escacs de Llinars del Vallès - Grup B
XII Obert d'Escacs de Llinars del Vallès - Grup C
VI Obert Calculin de Promoció - GRUP GROC
VI Obert Calculin de Promoció - GRUP VERD
VI Obert Calculin de Promoció - GRUP BLAU
VI Obert Calculin de Promoció - GRUP VERMELL
VI Obert Calculin de Promoció - GRUP OR Sub 12
VI Obert Calculin de Promoció - GRUP OR Sub 10
VI Obert Calculin de Promoció - GRUP OR Sub 8
VI Obert Calculin de Promoció - GRUP VERMELL
Figueres, del
2018-04-14
al
2018-05-05
Lloc web oficial
calculin@escacsllinars.cat
Àrbitre Principal:
Carlos Gimenez Cañadas (IA - 2296926)
Àrbitres adjunts: Jesus Caballero (3509214), Carles Vila (2281880)
Ritme de joc:
30 minutes + 30 seconds per move
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 6 -
2018-04-28
- 18:00
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
CAMPOS HERNANDEZ, GUILLEM
3
5,0
0
ESP
0-1
CASADO GRABOLEDA, JOKIN
4
4,5
1335
ESP
2
LI LI, LIBIN
18
4,0
0
ESP
0-1
VILA I BAGUE, ARNAU
1
4,0
1434
ESP
3
BARAT SERNA, JUDIT
20
4,0
0
ESP
0-1
ROURA CORTADA, PEP
9
4,0
1022
ESP
4
RODRIGUEZ CARRERAS, DAVID
23
4,0
0
ESP
½-½
COMPTE AUGE, LLUIS
10
4,0
1162
ESP
5
YAO CHEN, HONG
14
3,5
0
ESP
0-1
VIVES PARAROLS, ARNAU
25
3,5
0
ESP
6
FERNANDEZ SYROPYATOVA, DANIEL
16
3,5
0
ESP
1-0
PASTOR RICO, NEREA
53
3,5
0
ESP
7
KOSTOV KRUMOVSKI, TRAYAN
2
3,0
1587
ESP
1-0
BARTRA MARCO, MARC
29
3,0
0
ESP
8
CANAL SALA, PAU
5
3,0
0
ESP
1-0
PALLARES MAYORAL, ORIOL
28
3,0
0
ESP
9
BARRACA BOROZENETS, ENRIC
8
3,0
1134
ESP
1-0
BLASI CORNELLA, ALEIX
31
3,0
0
ESP
10
MORENO DELMORAL, CRISTINA
33
3,0
0
ESP
0-1
CRESPO ROMERO, LLUC
12
3,0
0
ESP
11
MENCION SEGURANYES, ORIOL
34
3,0
0
ESP
1-0
BLANCH GIMENEZ, DAVID
17
3,0
0
ESP
12
CUSI GUILLAUMES, ALEIX
45
3,0
0
ESP
0-1
PIBERNAT LAZARO, ANIOL
26
3,0
0
ESP
13
BOSCH I SINKEVICH, BOGDAN
56
2,5
0
ESP
½-½
JACOMET RODRIGUEZ, JOSEP-M.
13
2,5
0
ESP
14
MOLINA RAFEL, GABRIEL
19
2,5
0
ESP
0-1
COSTA DANGLA, PERE
30
2,5
0
ESP
15
SERRA CRUZ, ORIOL
43
2,5
0
ESP
½-½
ROS GRAU, BIEL
27
2,5
0
ESP
16
LOPEZ MACAYA, PAU
55
2,0
0
ESP
0-1
CALDAS FERRES, ORIOL
11
2,0
0
ESP
17
FUENTES I PADERN, ARNAU
58
2,0
0
ESP
0-1
MINOVAS BIZARRO, DAVID
15
2,0
0
ESP
18
TEXEIRA SANZ, ORIOL
60
2,0
0
ESP
0-1
PUJOLAR VIDAL, POL
32
2,0
0
ESP
19
OSSES FALGAS, ANGEL
41
2,0
0
ESP
0-1
GUERRA TURON, LLUC
46
2,0
0
ESP
20
MONTERO PADILLA, ISAC
49
1,5
0
ESP
0-1
GASSIOT FAYA, XAVIER
51
2,0
0
ESP
21
CAPALLERA GIBERT, OLEGUER
57
1,0
0
ESP
0-1
CARRASCO TABERNER, LAIA
21
1,0
0
ESP
22
FUENTES MELENDEZ, JOSEPMARIA
63
1,0
0
ESP
1-0
FRAIXINO FERRANDO, PAU
24
1,0
0
ESP
23
EL MANFAA MARINO, MOHAMED ISMAEL
44
1,0
0
ESP
½-½
MIRALLES HINOJOSA, SERGI
47
1,0
0
ESP
24
PUJOL COLL, FERRAN
50
0,0
0
ESP
0-1
OSSES FALGAS, JAN POL
62
1,0
0
ESP
25
JURCA SZABO, GERARD
36
3,0
0
ESP
0
26
SANLLEHI VICO, ALBERT
7
2,0
0
ESP
0
27
CHEN , ZIYANG
37
2,0
0
ESP
0
28
FUENTES I PADERN, ORIOL
40
2,0
0
ESP
0
29
BECH FABRE, ARNAU
48
2,0
0
ESP
0
30
JURCA SZABO, MARC
59
2,0
0
ESP
0
31
CORTES OLLER, MARC
38
1,0
0
ESP
0
32
VILARRASA RABANEDA, ROGER
52
1,0
0
ESP
0
33
BATLLE ALEGRET, ANDREU
54
1,0
0
ESP
0
34
ESCRIBA CUFI, FERRAN
6
0,0
1377
ESP
0
35
ORTINEZ GOKSADZE, NICOLAS
22
0,0
0
ESP
0
36
GUIBAS TUBERT, ARNAU
35
0,0
0
ESP
0
37
RODRIGUEZ PUNSET, VELASC
39
0,0
0
ESP
0
38
TORRIJOS GONZALEZ, ISAAC
42
0,0
0
ESP
0
39
SANTALO CARRERA, NICOLAS
61
0,0
0
ESP
0