Informazioa
Federazioa: COL ESP HON SRB UKR Guztiak
Jatorria/Kluba: Alaquàs Albal Alberic Alzira Andreu Paterna Ateneo Marítimo Basilio Benimodo Blanco y Negro CE Xàtiva Capablanca Cullera Carcaixent Catalonia Joviat Cheste EDAPA EERB Enric Valor Fomento Gandia Gambito Benimaclet Gros Xake Taldea Independiente L'Alfàs del Pi Manuel"EduardoPérez" Meliana Monteolivete Padrón Pozuelo de Alarcón Quart Roquetas Silla Sueca Xeraco Guztiak
Jokalariak eta sailkapenak Silla
Pos. | Ran. | Tit. | Izena | Fed. | Ptk. | Buc2 | BucM | Mwns | DE1 | FIDE | Naz. | FIDE ID | ID Naz. | Jatorria/Kluba |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 55 | Vila Todosantos, Jose Miguel | ESP | 5,0 | 34.00 | 32.0 | 3 | 0.0 | 1456 | 1464 | 2247240 | 12145 | Silla | |
31 | 32 | Folch Zaragoza, Jose | ESP | 4,5 | 38.50 | 36.0 | 2 | 0.0 | 1767 | 1774 | 2262541 | 3725 | Silla |
Silla-eko jokalariak
Silla jokalarientzako 9. txandako partidak (2023-08-13 - 9:30) |
||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
12 | Juan Lepp, Jaime Boris | 1915 | ESP | 1-0 | Folch Zaragoza, Jose | 1767 | ESP | |
18 | Alcaniz Perez, Javier | 1674 | ESP | 0-1 | Vila Todosantos, Jose Miguel | 1456 | ESP | |
Silla jokalarientzako 8. txandako partidak (2023-08-12 - 17:00) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
9 | Martinez Villena, David | 2020 | ESP | ½-½ | Folch Zaragoza, Jose | 1767 | ESP | |
19 | Vila Todosantos, Jose Miguel | 1456 | ESP | ½-½ | Serrano Requena, Guillem | 1568 | ESP | |
Silla jokalarientzako 7. txandako partidak (2023-08-12 - 10:00) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
11 | Juan Mas, Santiago | 1899 | ESP | 1-0 | Vila Todosantos, Jose Miguel | 1456 | ESP | |
30 | Folch Zaragoza, Jose | 1767 | ESP | = | ||||
Silla jokalarientzako 6. txandako partidak (2023-08-11 - 17:00) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
16 | Vila Todosantos, Jose Miguel | 1456 | ESP | 1-0 | Navarro Rico, Lluis | 1970 | ESP | |
19 | Folch Zaragoza, Jose | 1767 | ESP | 1-0 | Ruiz Grau, David | 1560 | ESP | |
Silla jokalarientzako 5. txandako partidak (2023-08-10 - 17:00) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
9 | Folch Zaragoza, Jose | 1767 | ESP | 0-1 | Moreno Torralba, David | 2107 | ESP | |
19 | Vila Todosantos, Jose Miguel | 1456 | ESP | ½-½ | Gerona Maura, Jesus | 1719 | ESP | |
Silla jokalarientzako 4. txandako partidak (2023-08-09 - 17:00) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
13 | Deusa Ballesteros, Lucas | 1971 | ESP | ½-½ | Folch Zaragoza, Jose | 1767 | ESP | |
22 | Soler Nadal, Jose Antonio | 1694 | ESP | 0-1 | Vila Todosantos, Jose Miguel | 1456 | ESP | |
Silla jokalarientzako 3. txandako partidak (2023-08-09 - 10:00) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
32 | Folch Zaragoza, Jose | 1767 | ESP | = | ||||
44 | Vila Todosantos, Jose Miguel | 1456 | ESP | = | ||||
Silla jokalarientzako 2. txandako partidak (2023-08-08 - 17:00) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
13 | Folch Zaragoza, Jose | 1767 | ESP | ½-½ | Borissov, Julian | 2037 | ESP | |
19 | Almagro Recio, Vicente | 1689 | ESP | 1-0 | Vila Todosantos, Jose Miguel | 1456 | ESP | |
Silla jokalarientzako 1. txandako partidak (2023-08-07 - 17:00) |
||||||||
M | Zuriak | Ema | Beltzak | Ikusi | ||||
16 | Vila Todosantos, Jose Miguel | 1456 | ESP | ½-½ | Bertomeu Ginestar, Antoni | 1982 | ESP | |
30 | Estruch Escriva, Bernat | 1051 | ESP | 0-1 | Folch Zaragoza, Jose | 1767 | ESP |