Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
VI Torneo Escolar Ramiro Sabell - sub 10
5. txanda
Txapelketa aukeratu
VI Torneo Escolar Ramiro Sabell - sub 8
VI Torneo Escolar Ramiro Sabell - sub 10
VI Torneo Escolar Ramiro Sabell - sub 12
VI Torneo Escolar Ramiro Sabell - sub 14
VI Torneo Escolar Ramiro Sabell - absoluto
VI Torneo Escolar Ramiro Sabell - sub 10
Ponteareas,
2019-05-17
-
2019-05-17
Epailea:
David Gonzalez Gandara
Joko-erritmoa:
15 min.
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
5. txandako partidak
2018-05-17
- 17:00
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Diz Lorono, Irene
6
3,5
1120
ESP
1-0
Oubina Pazos, Ricardo
11
4,0
1048
ESP
2
Castineira Gonzalez, Angela
8
3,5
1077
ESP
1-0
Vilarino Lorenzo, Uxio
3
3,5
1152
ESP
3
Rodriguez Vieito, Alexandre
2
3,0
1298
ESP
0-1
Fernandez Ramos, Iago
1
3,5
1419
ESP
4
Oubina Pazos, Cesar
4
3,0
1132
ESP
1-0
Rodriguez Velasco, Martin
44
3,0
0
ESP
5
Portela Pineiro, Ruben
38
3,0
0
ESP
0-1
Condines Zungri, Mauro
9
3,0
1056
ESP
6
Villot Lago, Antonio
49
3,0
0
ESP
0-1
Vidal Salgueiro, Breixo
10
3,0
1056
ESP
7
Suarez Carames, Xian
45
3,0
0
ESP
0-1
Alonso Alvarez, Daniel
13
3,0
0
ESP
8
Souto Corredoura, Hugo
12
2,5
1024
ESP
0-1
Alonso Alvarez, Alvaro
5
2,5
1128
ESP
9
Dibuja Conde, Mateo
24
2,5
0
ESP
1-0
Lago Leiros, Breixo
36
2,5
0
ESP
10
Alonso Barros, Hugo
14
2,0
0
ESP
0-1
del Valle Crespo, Javier
7
2,5
1107
ESP
11
Gomez Paz, Aaron
31
2,0
0
ESP
½-½
Caamano Paulos, Carlos
19
2,0
0
ESP
12
Hernandez Comesana, Ezequiel
35
2,0
0
ESP
0-1
Castro Barciela, Mauro
21
2,0
0
ESP
13
Perez Gonzalez, Lucas
37
2,0
0
ESP
1-0
Deano Sobrino, Martina
23
2,0
0
ESP
14
Dominguez Mora, Daniel
25
2,0
0
ESP
0-1
Gonzalez Pena, Samuel
34
2,0
0
ESP
15
Rama Hombreiro, Martino
40
2,0
0
ESP
0-1
Fernandez Romero, Xan
28
2,0
0
ESP
16
Fernandez de la Cigona, Gonzalo
29
2,0
0
ESP
1-0
Torre Lemos, Anton
46
2,0
0
ESP
17
Rivas Presa, Raul
43
2,0
0
ESP
0-1
Cernadas Camean, Emma
22
1,5
0
ESP
18
Baamonde Vina, Izan
18
1,5
0
ESP
½-½
Fabre Garcia, Jorge
26
1,0
0
ESP
19
Alvarez Villayandre, Hugo
16
1,0
0
ESP
0-1
Represas Duran, Hugo
42
1,0
0
ESP
20
Gonzalez Fernandez, Sara
33
1,0
0
ESP
0-1
Andres Estevez, Nicolas Thomas
17
1,0
0
ESP
21
Rama Hombreiro, Maria
39
1,0
0
ESP
½-½
Fernandez Carracedo, Ian
27
1,0
0
ESP
22
Gago Martin, Victor
30
1,0
0
ESP
½-½
Valverde Patino, Marta
47
1,0
0
ESP
23
Vieto Lopez, Iago
48
1,0
0
ESP
1-0
Gomez Pichel, Aitor
32
1,0
0
ESP
24
Casani Adriano, Piero
20
0,5
0
ESP
1-0
Alvarez Barros, Brais
15
0,0
0
ESP
25
Ramos Alonso, Raul
41
0,0
0
ESP
+