Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
VIII Open de Primavera de Gros
Ronda7
Selecció del torneig
2011
2012
2013
2014
VIII Open de Primavera de Gros
Donostia-San Sebastian, del
2012-04-28
al
2012-06-16
Àrbitre Principal:
IA Mikel Larreategi Arana (22232540)
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 7
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Guijarro Galan,Jose Luis
2
2142
ESP
1-0
Etxagibel Larranaga,Asier
7
2026
ESP
2
Gonzalez Blanco,Aitor
8
2012
ESP
--+
Argandona Riveiro,Inigo
1
2388
ESP
3
Ros Eskisabel,Jose Ramon
4
2100
ESP
1-0
Izquierdo Arruferia,Joseba
27
1826
ESP
4
Ortega Lopez,Mikel
31
1793
ESP
1-0
Galarza Cenzano,Inigo
10
2002
ESP
5
Rodriguez Cabrera,Fco Javier
13
1970
ESP
1-0
Puga Senar,Fernando
33
1788
ESP
6
Fernandez Zubitur,Jokin
17
1927
ESP
0-1
Sanchez Ruesga,Carlos
71
1436
ESP
7
Aranzabal Minguez,Alex
19
0
ESP
0-1
Abalia Patino,Aritz
54
1599
ESP
8
Elizondo Market,Juan Marcos
24
1865
ESP
½-½
Olabe Odriozola,Eduardo
16
1932
ESP
9
Izagirre Alsua,Aritz
25
1828
ESP
0-1
Lakunza Oyarbide,Juan Carlos
3
2111
ESP
10
Tholey,Jean-Paul
11
1978
FRA
½-½
Fuente San Sebastian,Ernesto
21
1906
ESP
11
Ezkerro Hernandez,Pablo
40
1693
ESP
0-1
Tung,Siu Hung
20
1908
ESP
12
Alvarado Fernandez,Mikel
9
2006
ESP
1-0
Lopez Garcia,Jose
49
1608
ESP
13
Santos Zunzunegi,Iban
15
1937
ESP
½-½
Cantabrana Garona,Alejandro
28
1820
ESP
14
Arana Garate,Jon
18
1925
ESP
1-0
Saenz Zabala,Juan Ignacio
30
1794
ESP
15
Salgado Cea,Gorka
23
1889
ESP
½-½
Navascues Zabaleta,Jesus
37
1755
ESP
16
Diez Viera,Oscar
29
1813
ESP
0-1
Muriel Dominguez,Mariano
57
1575
ESP
17
Lazkano Gaite,Tomas
39
1701
ESP
1-0
Zuloaga Erauskin,Markel
60
0
ESP
18
Segovia Sanchez,Antonio
6
2051
ESP
--+
Vicente Ezeiza,Mikel
48
1616
ESP
19
Iglesias Gonzalez,Veronica
34
1768
ESP
1-0
Campos Urbaneja,Ricardo
62
1547
ESP
20
Garcia Nestar,Daniel
52
1603
ESP
1-0
Santos Martinez,Juan Maria
74
1396
ESP
21
Berdote Alonso,Carlos
41
1690
ESP
--+
Darrigues,Alain
12
1975
FRA
22
Zubia Aramburu,Mikel
26
1828
ESP
1-0
Parron Luceno,David
58
1570
ESP
23
Sebastiani Paoli,Ruben
56
1582
ESP
0-1
Garmendia Zubeldia,Daniel
35
1765
ESP
24
Ijurko Erroizena,Jose Angel
45
1624
ESP
½-½
Arcelus Calamundi,Inaki
68
1514
ESP
25
Moreiro Sanchez,Silvestre
65
1526
ESP
0-1
Aizpurua Zufiria,Inaki
50
1604
ESP
26
Sanchez Merino,Christian
53
1601
ESP
1-0
Irulegi Garmendia,Jose Antonio
64
1527
ESP
27
Iturralde Prieto,Juan Cruz
36
0
ESP
1-0
Burgos Arratibel,Javier
55
1598
ESP
28
Vadillo Jueguen,Jon
69
1510
ESP
1-0
Munoz Avila,Jose Luis
51
0
ESP
29
Goikoetxea Arruabarrena,Joseba
67
0
ESP
0-1
Garcia Martinez,Enara
44
1631
ESP
30
Fernandez Zubitur,Asier
46
0
ESP
1-0
Alfaro Garcia Del Cerro,Juan L
76
0
ESP
31
Medina Domingo,Toni
80
0
ESP
1-0
Iturralde Echeverria,Ivan
78
0
ESP
32
Jauregi Barandiaran,Jon
59
1564
ESP
1-0
Lalanne,Baptiste
79
0
FRA
33
Holgado Otero,Oscar
77
0
ESP
0-1
Navarro Armendariz,Jose Leon
72
1427
ESP
34
Garrido Dominguez,Jose Antonio
43
0
ESP
1-0
Otegui Piquer,Juan Jose
73
1409
ESP
35
Vaquero Vicente,Jose
38
0
ESP
+