Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
VIII TORNEO DE AJEDREZ DE LA LUNA AL FUEGO. CIRCUITO EUROACE
Ronda1
VIII TORNEO DE AJEDREZ DE LA LUNA AL FUEGO. CIRCUITO EUROACE
ZAFRA, del
2022-06-18
al
2022-06-18
Àrbitre Principal:
DANIEL GRAGERA LEDESMA
Àrbitres adjunts: JOSE JOAQUÍN FERNÁNDEZ GARCÍA
Ritme de joc:
10 minutes finish
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 1
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
García Romero, Benjamín Abel
1
0,0
2175
ESP
1-0
García Muñoz, Manuel
37
0,0
0
ESP
2
Giraldo Pérez, José María
38
0,0
0
ESP
0-1
De Nacimiento Montano, Ángel
2
0,0
2167
ESP
3
Valle Portillo, José Daniel
3
0,0
1966
ESP
1-0
Hernández Alonso, David
39
0,0
0
ESP
4
Hernández Alonso, Sara
40
0,0
0
ESP
0-1
Macías Sánchez, Homero
4
0,0
1938
ESP
5
Hernández Martín, José Antonio
5
0,0
1871
ESP
1-0
Hernández Delgado, Gonzalo
41
0,0
0
ESP
6
Hernández Delgado, Julia
42
0,0
0
ESP
0-1
Ugalde Ortiz, Antonio
6
0,0
1843
ESP
7
Riaguas Sanz, Enrique
7
0,0
1778
ESP
1-0
Hurtado Lojo, Sofia
43
0,0
0
ESP
8
Kharchenko, Dmytriy
44
0,0
0
UKR
1-0
Álvarez Guisado, David
8
0,0
1765
ESP
9
Carretero González, Carlos
9
0,0
1758
ESP
1-0
Ledesma Garrón, Juan José
45
0,0
0
ESP
10
Martín Rocha, Joaquín M.
46
0,0
0
ESP
0-1
García García, Juan Gabriel
10
0,0
1754
ESP
11
Guerrero Perales, Alfonso
11
0,0
1645
ESP
1-0
Martín-Mora Muñoz, Víctor
47
0,0
0
ESP
12
Marín Gabardino, Martín
48
0,0
0
ESP
0-1
Gañan Margallo, Marcelino
12
0,0
1634
ESP
13
Ladera Rodríguez, Juan Domingo
13
0,0
1623
ESP
1-0
Melgarejo Aranda, Rebecca
49
0,0
0
ESP
14
Merino García, Raúl
50
0,0
0
ESP
0-1
Guerrero Vacas, José Carlos
14
0,0
1613
ESP
15
Díaz Ortiz, Francisco
15
0,0
1601
ESP
1-0
Moralees Machiran, Angel
51
0,0
0
ESP
16
Muñoz Engelmo, Ángel
52
0,0
0
ESP
0-1
López González, Víctor
16
0,0
1475
ESP
17
Toro Peguero, Francisco
17
0,0
1467
ESP
1-0
Navas Avellaneda, José Carlos
53
0,0
0
ESP
18
Núñez Lorenzo, Víctor Antonio
54
0,0
0
ESP
0-1
Risco Chamizo, Agustín
18
0,0
1435
ESP
19
Roldán Pérez, Rafael
19
0,0
1432
ESP
1-0
Ojo Cordero, Miguel Ángel
55
0,0
0
ESP
20
Osuna Salguero, Nayra
56
0,0
0
ESP
0-1
Donaire Nieto, Daniel
20
0,0
1387
ESP
21
Aguilar Moriche, Antonio
21
0,0
1374
ESP
1-0
Perera Gallego, Adrián
57
0,0
0
ESP
22
Porras Duque, Teresa
58
0,0
0
ESP
0-1
Bordallo Mota, Diego
22
0,0
1360
ESP
23
Fernández Carmona, Pablo Fco
23
0,0
1351
ESP
1-0
Pérez Ledesma, Juan Rafael
59
0,0
0
ESP
24
Pérez Rueda, Sergio
60
0,0
0
ESP
½-½
Barrena Garay, Rodrigo
24
0,0
1348
ESP
25
Carbajo Redondo, Raúl
25
0,0
1324
ESP
1-0
Quintales Eugenio, Isaac
61
0,0
0
ESP
26
Quintanilla Cabello, Nico
62
0,0
0
ESP
0-1
Regadera Mateos, Nicolás
26
0,0
1215
ESP
27
Alvarez Flores, David
27
0,0
0
ESP
0-1
Rodríguez Porras, Pelayo
63
0,0
0
ESP
28
Rodríguez Álvarez, Nicolás
64
0,0
0
ESP
0-1
Amador Penco, Pelayo
28
0,0
0
ESP
29
Barrena Garay, Gonzalo
29
0,0
0
ESP
1-0
Rubiano Simón, Haslad
65
0,0
0
ESP
30
Rubiano Simón, Hasmir
66
0,0
0
ESP
½-½
Barroso Sánchez, Andrea
30
0,0
0
ESP
31
Blanco Sánchez, Miguel
31
0,0
0
ESP
0-1
Shestakov, Andrii
67
0,0
0
UKR
32
Sánchez Candelario, Guillermo
68
0,0
0
ESP
1-0
Cordero Najarro, Lázaro
32
0,0
0
ESP
33
Costa Vaquero, Arturo
33
0,0
0
ESP
0-1
Tena Eugenio, Dario
69
0,0
0
ESP
34
Torres Blanco, José Luis
70
0,0
0
ESP
1-0
Durán Cardenas, David
34
0,0
0
ESP
35
Estévez Baños, Xavier
35
0,0
0
ESP
0-1
Urbano Mairena, Víctor
71
0,0
0
ESP
36
Yang, Yuxuan
72
0,0
0
ESP
1-0
Flores Cambero, Victoria
36
0,0
0
ESP