Informació de jugador
Filtre per federació: CUB ESP FRA GER HKG IND ITA PER POR Tots
Filtre per origen: Agora Ajedrez Ajedrez Estepona Ajedrez Promesas Alba de Tormes Alcaudete Alemania Alfaro Cafe Nemenzo Capablanca Cerdanyola Circulo Chantadino Clubexa Cuba Dama El Sauzal El Peon En Jaque Enrok2 Ensidesa Escola Luguesa FEDC Baleares Francia Galicia Galledrez Salamanca Getafe Hong Kong India Italia Madrid Magic Extremadura Marbella Chess Club Marcos Frechin Oromana Portugal Recatelo Ruy Lopez EXT USC Univ. Salamanca Valladares Vetusta Xadrez Bouzas Xadrez Bueu Xadrez Dorna Xadrez Fontecarmoa Xadrez Galitos Xadrez Lucena Xadrez Marin Xadrez Mos Xadrez Naron Xadrez Ourensan Univ Xadrez Ourense Xadrez Padron Xadrez Pontevedra Xadrez Portas Xadrez Ramiro Sabell Xadrez Recatelo Xadrez Rianxo Xadrez Tui Tots
Jugadors i classificacions per Capablanca
Pos. | Ran. | Tít. | Nom | Fed. | Pts. | ARO. | Buc1 | Cmlt | User | ELO FIDE | Nac. | FIDE ID | ID Nac. | Origen |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 9 | Barragan Arriaza, Pablo | ESP | 6,5 | 1730.9 | 50.5 | 36.5 | 0.0 | 1882 | 0 | 32057130 | 0 | Capablanca | |
18 | 15 | Serrera Sanchez-Romo, Sergio | ESP | 6,0 | 1612.9 | 44.5 | 32.0 | 0.0 | 1862 | 0 | 24527220 | 0 | Capablanca |
Emparellaments de jugador per Capablanca
Emparellaments de la ronda 9 per Capablanca (2023-07-30 - 10:00) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
2 | Barragan Arriaza, Pablo | 1882 | ESP | 0-1 | Gonzalez Regueiro, Rodrigo | 1880 | ESP |
5 | Serrera Sanchez-Romo, Sergio | 1862 | ESP | 0-1 | Martinez Rodriguez, Eugenio | 1774 | ESP |
Emparellaments de la ronda 8 per Capablanca (2023-07-29 - 17:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
1 | Rebollo Montes, Bernardo | 1879 | ESP | ½-½ | Barragan Arriaza, Pablo | 1882 | ESP |
7 | Fuster Aguilo, Joan | 1759 | ESP | 0-1 | Serrera Sanchez-Romo, Sergio | 1862 | ESP |
Emparellaments de la ronda 7 per Capablanca (2023-07-28 - 17:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
2 | Barragan Arriaza, Pablo | 1882 | ESP | 1-0 | WFM Soler Guerra, Jennys Dailin | 1957 | CUB |
10 | Serrera Sanchez-Romo, Sergio | 1862 | ESP | 1-0 | Otero Ramirez, Angel | 1644 | ESP |
Emparellaments de la ronda 6 per Capablanca (2023-07-27 - 17:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
2 | del Valle Crespo, Javier | 1764 | ESP | 0-1 | Barragan Arriaza, Pablo | 1882 | ESP |
4 | Gil Jimenez, David | 1812 | ESP | 1-0 | Serrera Sanchez-Romo, Sergio | 1862 | ESP |
Emparellaments de la ronda 5 per Capablanca (2023-07-27 - 10:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
4 | Barragan Arriaza, Pablo | 1882 | ESP | ½-½ | Gil Jimenez, David | 1812 | ESP |
6 | Serrera Sanchez-Romo, Sergio | 1862 | ESP | 1-0 | WFM Chaitanya, V. | 1685 | IND |
Emparellaments de la ronda 4 per Capablanca (2023-07-26 - 17:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
6 | Tena Herruzo, Luis Felipe | 1768 | ESP | 0-1 | Barragan Arriaza, Pablo | 1882 | ESP |
14 | Redondo Varela, Celestino | 1546 | ESP | 0-1 | Serrera Sanchez-Romo, Sergio | 1862 | ESP |
Emparellaments de la ronda 3 per Capablanca (2023-07-25 - 17:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
11 | Barragan Arriaza, Pablo | 1882 | ESP | 1-0 | Creo Abeijon, Diego | 1595 | ESP |
17 | Serrera Sanchez-Romo, Sergio | 1862 | ESP | 1-0 | Machin Santiago, Andrea Sabina | 1446 | ESP |
Emparellaments de la ronda 2 per Capablanca (2023-07-25 - 10:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
7 | Pousada Estevez, Daniel | 1621 | ESP | ½-½ | Barragan Arriaza, Pablo | 1882 | ESP |
12 | Galeano Ausin, Diego | 1577 | ESP | 1-0 | Serrera Sanchez-Romo, Sergio | 1862 | ESP |
Emparellaments de la ronda 1 per Capablanca (2023-07-24 - 17:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
9 | Barragan Arriaza, Pablo | 1882 | ESP | 1-0 | Gonzalez-Chas Pico, Matias | 1302 | ESP |
15 | Serrera Sanchez-Romo, Sergio | 1862 | ESP | 1-0 | Garcia Gonzalez, Marcos Valia | 1273 | ESP |