Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
XIII Torneo Infantil de Oberena Sub-08
Ronda6
Selecció del torneig
XIII Torneo Infantil de Oberena Sub-08
XIII Torneo Infantil de Oberena Sub-10
XIII Torneo Infantil de Oberena Sub-12
XIII Torneo Infantil de Oberena Especial
XIII Torneo Infantil de Oberena Sub-08
Oberena, del
2022-12-26
al
2022-12-26
Lloc web oficial
clubajedrezoberena@gmail.com
Àrbitre Principal:
FA Aritz Idiazabal Troyas (2242842)
Ritme de joc:
15 min
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 6 -
2022-12-26
- 13:10
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Alfaro Aldunate, Adrian
2
5,0
0
ESP
1-0
Marco Basurte, Gonzalo
32
5,0
0
ESP
2
Echegoyen Sadyan, Maria
11
4,0
0
ESP
0-1
Echeverria Mendivil, Alex
1
4,0
1067
ESP
3
Diaz Ferrer, Yago
10
4,0
0
ESP
1-0
Sancinena Dominguez, Micaela
49
4,0
0
ESP
4
Etayo Delgado, Maider
13
3,5
0
ESP
0-1
Miranda San Martin, Mario
37
4,0
0
ESP
5
Labiano Hernandez, Javier
23
3,5
0
ESP
0-1
Munoz Barber, Lorea
42
3,5
0
ESP
6
Romeo Legarda, Julen
48
3,5
0
ESP
1-0
Lizarraga Rodriguez, Inigo
27
3,5
0
ESP
7
Iriarte Sola, Aimar
20
3,0
0
ESP
1-0
Ciganda Palacios, Naroa
9
3,0
0
ESP
8
Felipe Molina, Marc
14
3,0
0
ESP
1-0
Gil Lizarraga, Lukas
19
3,0
0
ESP
9
Garcia Puerta, Diego
18
3,0
0
ESP
0-1
Lasaosa Espinosa, Mateo
26
3,0
0
ESP
10
Merino Olaverri, Julen
35
3,0
0
ESP
1-0
Iribarren Garde, Marcos
21
2,5
0
ESP
11
Esparza Hurtado, Natxo
12
2,5
0
ESP
1-0
Munoz Barber, Eneko
41
2,5
0
ESP
12
Zuzunaga Gonzalez, Gabriel Aless
50
2,5
0
ESP
0-1
Fuentes Guindano, Arhane
15
2,5
0
ESP
13
Longas Urriza, Alberto
28
2,5
0
ESP
0-1
Quesada Gomez, Gael
45
2,5
0
ESP
14
McDermott Perez-Aradros, Lia
34
2,0
0
ESP
0-1
Berriozabal Ducay, Asier
8
2,0
0
ESP
15
Metodi Andonov, Matey
36
2,0
0
ESP
0-1
Garces Aquerreta, Asier
16
2,0
0
ESP
16
Laita Zabalza, Josu
25
2,0
0
ESP
0-1
Marchueta Urra, Oihan
31
2,0
0
ESP
17
Lopez Ondarra, Marina
30
2,0
0
ESP
0-1
Montoya Vera, Nahia
40
2,0
0
ESP
18
Parado Muruzabal, Jon
44
2,0
0
ESP
1-0
Lacunza Bermejo, Fernando
24
1,5
0
ESP
19
Montanes Lamelas, Ion
38
1,5
0
ESP
1-0
Monton Cernanska, Esteban
39
1,5
0
ESP
20
Jimenez Gomez, Manuel
22
1,0
0
ESP
0-1
Lopez Gabino, Iker
29
1,0
0
ESP
21
Reyes Gonzalez, Isaac
47
1,0
0
ESP
½-½
Garcia Nunez, Asier
17
0,5
0
ESP
22
Alvira, Martin
3
2,0
0
ESP
0
23
Arbeloa Guillen, Asier
5
0,5
0
ESP
0
24
Parada Rey, Mateo
43
0,5
0
ESP
0
25
Andritchi Gaidau, Marcus
4
0,0
0
ESP
0
26
Arbeloa Guillen, Urko
6
0,0
0
ESP
0
27
Avinzada Ros, Bosco
7
0,0
0
ESP
0
28
Martinez Pascual, Iraia
33
0,0
0
ESP
0
29
Recalde Astrain, Ion
46
0,0
0
ESP
0