Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
XIII Torneo Infantil Oberena - Cat. Especial
Ronda2
Selecció del torneig
XIII Torneo Infantil Oberena - Cat. Especial
XIII Torneo Infantil Oberena - Sub10
XIII Torneo Infantil Oberena - Sub08
XIII Torneo Infantil Oberena - Cat. Especial
Oberena - Pamplona, del
2022-05-08
al
2022-05-08
Àrbitre Principal:
Huerga Leache, Mikel (id:2268795)
Ritme de joc:
15 min finish
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 2 -
2022-05-08
- 10:30
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
Gonzalez Alonso, Gorka
10
1,0
1083
ESP
½-½
Salas Giralda, Luca
1
1,0
1338
ESP
2
Antonanzas Fernandez, Mario
2
1,0
1328
ESP
1-0
Molinero Castejon, Diego
12
1,0
1008
ESP
3
Amichis Villanueva, Martin
14
1,0
0
ESP
0-1
Hnatiuk, Oleksii
3
1,0
1264
UKR
4
Esparza Toni, Angel
4
1,0
1243
ESP
1-0
Arraiza Garcia, Sofia
16
1,0
0
ESP
5
Munuera Pacheco, Ihuen
28
1,0
0
ESP
0-1
Iraizoz Moreno, Inigo
5
1,0
1224
ESP
6
Arrastia Urroz, Ander
6
1,0
1187
ESP
1-0
Arregui Gonzalez, Keira
17
1,0
0
ESP
7
Pinedo Perez, Alain
30
1,0
0
ESP
0-1
Iribas Garayoa, Miguel
7
1,0
1165
ESP
8
Viana Aznar, Kaiet
8
1,0
1124
ESP
1-0
Zaragueta Lopez, Eider
35
1,0
0
ESP
9
Remirez de Esparza, Inigo
32
1,0
0
ESP
1-0
Etayo Delgado, Asier
9
1,0
1105
ESP
10
Jimeno Berduque, Leyre
24
0,0
0
ESP
0-1
Berlanga Huarte, Marcos
11
0,0
1081
ESP
11
Martinez Alonso, Naia
25
0,0
0
ESP
0-1
Abrego Monreal, Pablo
13
0,0
0
ESP
12
Millan Alvira, Ivan
26
0,0
0
ESP
1-0
Armendariz Bados, Javier
15
0,0
0
ESP
13
Bonilla Arrastia, Iker
18
0,0
0
ESP
1-0
Munuera Pacheco, Eliot
27
0,0
0
ESP
14
Nieto Larrea, Asier
29
0,0
0
ESP
1-0
Del Cerro, Ivan
19
0,0
0
ESP
15
Domench, Alain
20
0,0
0
ESP
0-1
Prieto Borrego, Goyo
31
0,0
0
ESP
16
Zamora Lopez, Yoel
33
0,0
0
ESP
0-1
Domench, Nagore
21
0,0
0
ESP
17
Mercero Goni, Lier
34
0,0
0
ESP
0-1
Guibert, Asier
23
0,0
0
ESP
18
Echeverria Errea, Asier
22
0,0
0
ESP
0