Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
XIII Torneo Infantil Oberena - Cat. Especial
Rolda 4
Selección de torneo
XIII Torneo Infantil Oberena - Cat. Especial
XIII Torneo Infantil Oberena - Sub10
XIII Torneo Infantil Oberena - Sub08
XIII Torneo Infantil Oberena - Cat. Especial
Oberena - Pamplona, del
2022-05-08
al
2022-05-08
Árbitro:
Huerga Leache, Mikel (id:2268795)
Ritmo de xogo:
15 min finish
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 4 o
2022-05-08
ás 11:50
Excel
PDF
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
1
Esparza Toni, Angel
4
3,0
1243
ESP
0-1
Hnatiuk, Oleksii
3
3,0
1264
UKR
2
Iraizoz Moreno, Inigo
5
3,0
1224
ESP
0-1
Arrastia Urroz, Ander
6
2,5
1187
ESP
3
Antonanzas Fernandez, Mario
2
2,5
1328
ESP
½-½
Salas Giralda, Luca
1
2,5
1338
ESP
4
Millan Alvira, Ivan
26
2,0
0
ESP
0-1
Iribas Garayoa, Miguel
7
2,0
1165
ESP
5
Viana Aznar, Kaiet
8
2,0
1124
ESP
1-0
Arregui Gonzalez, Keira
17
2,0
0
ESP
6
Pinedo Perez, Alain
30
2,0
0
ESP
0-1
Berlanga Huarte, Marcos
11
2,0
1081
ESP
7
Molinero Castejon, Diego
12
2,0
1008
ESP
1-0
Prieto Borrego, Goyo
31
2,0
0
ESP
8
Amichis Villanueva, Martin
14
2,0
0
ESP
0-1
Munuera Pacheco, Ihuen
28
2,0
0
ESP
9
Remirez de Esparza, Inigo
32
2,0
0
ESP
0-1
Gonzalez Alonso, Gorka
10
1,5
1083
ESP
10
Etayo Delgado, Asier
9
1,0
1105
ESP
1-0
Martinez Alonso, Naia
25
1,0
0
ESP
11
Guibert, Asier
23
1,0
0
ESP
1-0
Abrego Monreal, Pablo
13
1,0
0
ESP
12
Arraiza Garcia, Sofia
16
1,0
0
ESP
0-1
Munuera Pacheco, Eliot
27
1,0
0
ESP
13
Bonilla Arrastia, Iker
18
1,0
0
ESP
0-1
Nieto Larrea, Asier
29
1,0
0
ESP
14
Jimeno Berduque, Leyre
24
1,0
0
ESP
0-1
Del Cerro, Ivan
19
1,0
0
ESP
15
Zaragueta Lopez, Eider
35
1,0
0
ESP
0-1
Domench, Nagore
21
1,0
0
ESP
16
Zamora Lopez, Yoel
33
0,0
0
ESP
0-1
Armendariz Bados, Javier
15
0,0
0
ESP
17
Domench, Alain
20
0,0
0
ESP
1-0
Mercero Goni, Lier
34
0,0
0
ESP
18
Echeverria Errea, Asier
22
0,0
0
ESP
0