Navegació
Inici
Calendari
Cercar torneigs
Cercar jugadors
Cercar partides
Informació
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Iniciar sessió
Inici
XIII Torneo San Roque Cidade de Betanzos
Ronda5
XIII Torneo San Roque Cidade de Betanzos
Betanzos, del
2019-08-11
al
2019-08-11
FIDE
Àrbitre Principal:
Javier Ildefonso Mazaira Alba (2259320)
Ritme de joc:
10 minutes + 3 seconds per move
Menú del torneig
Menú del torneig
Rànquing inicial
Emparellaments i resultats
Ronda1
Ronda2
Ronda3
Ronda4
Ronda5
Ronda6
Ronda7
Classificació
Taula creuada del torneig
Variació FIDE
Partides
Calendari
Jugadors no emparellats
Estadístiques i detalls
Emparellaments de la ronda 5 -
2019-08-11
- 18:55
Excel
PDF
T.
Blanques
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
Res.
Negres
Ran.
Pts.
ELO FIDE
Fed.
1
IM Guerra Bastida, Diego
4
4,0
2130
ESP
1-0
Rojas Serra, Alexander
2
4,0
2221
CUB
2
FM Sande Edreira, Jose Antonio
3
4,0
2218
ESP
1-0
Chao Vale, Fernando
8
4,0
1965
ESP
3
FM Sanchez Aller, Fernando
1
3,0
2363
ESP
1-0
Pedreira Giralda, Francisco
17
3,0
1795
ESP
4
Cubero Ferreiro, Rodrigo
5
3,0
2086
ESP
1-0
Leon Rodriguez, Oscar
18
3,0
1788
ESP
5
Fernandez Otero, Jose
9
3,0
1912
ESP
1-0
Fernandez Iglesias, Diego
19
3,0
1762
ESP
6
Gandoy Martinez, Pablo
23
3,0
1676
ESP
0-1
Cantorna Berdullas, Diego
10
3,0
1902
ESP
7
Rocha Romaus, Gumersindo
25
3,0
1654
ESP
1-0
Vinas Lopez, Carlos
11
3,0
1884
ESP
8
Garcia Ramos, Oscar
15
3,0
1810
ESP
1-0
Moscoso Rivas, Adolfo Antonio
29
3,0
1572
ESP
9
Garcia Martin, Juan Manuel
27
3,0
1580
ESP
0-1
Bugliot Mateo, Diego
16
3,0
1803
ESP
10
Queijo Castellano, Claudio J.
7
2,5
1977
ESP
0-1
Hervada Rivera, Martin
41
2,5
1430
ESP
11
Fernandez Garcia, Luis Manuel
47
2,5
1383
ESP
1-0
Martinez Rodriguez, Rolando
20
2,5
1756
ESP
12
Munoz Vidal, Manuel
21
2,5
1748
ESP
1-0
Varela Pena, Jose Luis
49
2,5
1355
ESP
13
Del Rio Rey, Julian
31
2,5
1558
ESP
0-1
Tuimil Martinez, Ricardo
46
2,5
1393
ESP
14
Paez Nunez, David
35
2,0
1497
ESP
½-½
Caneiro Couto, Juan Manuel
6
2,0
1990
ESP
15
Fernandez Fernandez, Antonio
36
2,0
1495
ESP
1-0
Alonso Garuti, Luis E
12
2,0
1855
ESP
16
Arias Rodriguez, Manuel Ramon
13
2,0
1848
ESP
1-0
Siso Lale, Juan Carlos
39
2,0
1459
ESP
17
Dominguez Souto, Nicolas
40
2,0
1445
ESP
0-1
Casas Reza, Pablo
22
2,0
1736
ESP
18
Gomez Gomez, Jose Manuel
44
2,0
1409
ESP
1-0
Lopez Fraga, Vicente
28
2,0
1572
ESP
19
Fernandez Rilo, Juan
45
2,0
1395
ESP
1-0
Cassar Penas, Angelo
30
2,0
1568
ESP
20
Chao Franco, Jose Manuel
32
2,0
1541
ESP
1-0
Martinez Fachal, Jose Antonio
51
2,0
1309
ESP
21
Del Rio Sanchez, Pablo
67
2,0
0
ESP
½-½
Castelo Ramos, Jose Luis
33
2,0
1531
ESP
22
Longueira Alonso, Breixo
57
2,0
1218
ESP
0-1
Garcia Amor, Isidoro
34
2,0
1520
ESP
23
Gonzalez Coto, Jesus Angel
24
1,5
1659
ESP
1-0
Brey Villar, Angel Ramon
54
2,0
1251
ESP
24
Chao Vale, David
58
1,5
1215
ESP
0-1
Lopez Lodeiro, Jose Manuel
26
1,5
1638
ESP
25
Rodriguez Dominguez, Ramon
43
1,5
1410
ESP
1-0
Cassar, Mario
66
1,5
0
ESP
26
De Pablos Arribas, Carlos
37
1,0
1479
ESP
1-0
Barcia Vazquez, Santiago
65
1,5
0
ESP
27
Amado Fernandez, Nicolas
55
1,0
1246
ESP
0-1
Suarez Prendes, Rufino
14
1,0
1821
ESP
28
Mira Gonzalez, Angel
56
1,0
1226
ESP
1-0
Garcia Fernandez, Manuel Antonio
38
1,0
1475
ESP
29
Choucino Freire, Pompilio
59
1,0
1179
ESP
0-1
Valiente Uruena, Sergio
42
1,0
1417
ESP
30
Mendoza Verdes, Miguel Angel
48
1,0
1372
ESP
1-0
Ciuffi Bompeza, Tito Franco
60
1,0
1175
ESP
31
Silva Rodriguez, Blanca
50
1,0
1341
ESP
1-0
Alonso Salvado, Jose Antonio
62
1,0
1075
ESP
32
Montero Ibanez, Juan Manuel
52
1,0
1305
ESP
1-0
Fernandez Vazquez, Mario
61
1,0
1164
ESP
33
Munoz Rodriguez, Jorge
53
1,0
1288
ESP
1-0
Ojeda Mella, Aythami
70
1,0
0
ESP
34
Munoz Rodriguez, Hector
68
0,0
0
ESP
0-1
Armada Martinez, Joel
63
0,0
1011
ESP
35
Ojeda Gonzalez, Francisco German
69
0,0
0
ESP
1-0
Balsa Gonzalez, Noel
64
0,0
0
ESP