Navegación
Inicio
Calendario
Buscar torneos
Buscar xogadores
Buscar partidas
Información
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Idioma
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Inicio
XXII Open FEDC
Rolda 4
XXII Open FEDC
Benidorm, del
2019-06-09
al
2019-06-15
Árbitro:
Ismael Nieto Gonzalez (IA 2266385)
Ritmo de xogo:
90 minutes + 30 seconds per move
Menú do torneo
Menú do torneo
Ranking inicial
Emparellamentos e resultados
Rolda 1
Rolda 2
Rolda 3
Rolda 4
Rolda 5
Rolda 6
Rolda 7
Clasificación
Cadro cruzado
Variación FIDE
Partidas
Calendario
Unpaired players
Estatísticas
Emparellamento da rolda 4 o
2019-06-12
ás 16:30
Excel
PDF
Ver tódalas partidas
M.
Brancas
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Res.
Negras
Ran.
Pts.
FIDE
Fed.
Ver
1
Saez Gabikagogeaskoa, Oscar
1
3,0
1973
ESP
1-0
Monmeneu Chulia, Vicente Juan
2
3,0
1881
ESP
2
Mayor Martinez, Juan Jose
3
2,5
1850
ESP
1-0
Fernandez Cabrero, Fernando
22
3,0
1496
ESP
3
Samper Alarcon, Julio Alfredo
15
2,5
1551
ESP
½-½
Lopez Escobar, Enrique
4
2,5
1730
ESP
4
Espadina Solano, Jaime
13
2,5
1594
ESP
0-1
Delgado Lagares, Francisco Javi
6
2,5
1715
ESP
5
Redondo Maguregui, Juan Manuel
7
2,0
1668
ESP
0-1
Ampudia Asensio, Jose Luis
10
2,5
1641
ESP
6
Garcia Diaz, Jose
21
2,0
1538
ESP
0-1
Garcia Andrinal, Antonio
8
2,0
1666
ESP
7
Martinez Morina, Manel
9
2,0
1655
ESP
1-0
Martinez Torres, Jose Manuel
26
2,0
1466
ESP
8
Balmiza Jimenez, Francisco
11
2,0
1640
ESP
½-½
Garrido Busto, Francisco
27
2,0
1464
ESP
9
Garcia Cruz, Francisco
25
2,0
1473
ESP
1-0
Merino Gomez, Aurelio
16
2,0
1547
ESP
10
Salas Rasilla, Concepcion
17
2,0
1546
ESP
1-0
Luna Perez Vico, Lorenzo
29
2,0
1425
ESP
11
Arasanz Seas, Jesus
28
2,0
1462
ESP
0-1
Miramon Borragan, Gustavo
18
2,0
1544
ESP
12
San Isidoro Castillo, Josep
34
1,5
1346
ESP
½-½
Gonzalez Acosta, Francisco
12
1,5
1612
ESP
13
San Juan Santin, Aaron
33
1,5
1357
ESP
1-0
Arcas Rodriguez, Jordi
14
1,5
1565
ESP
14
Barroso Vilanova, Daniel
19
1,5
1542
ESP
1-0
Martinez Lopez-Cozar, Manuel
24
1,5
1485
ESP
15
Mena Lena, Antonio
40
1,5
1293
ESP
0-1
Gimenez Cervera, Carlos
20
1,5
1540
ESP
16
Perez Fermin, Jose
23
1,5
1488
ESP
0-1
Iglesias Estrada, Jesus
38
1,5
1297
ESP
17
Escudero Ocana, Francisco
30
1,0
1414
ESP
½-½
Munoz Gonzalez, Martin
31
1,5
1381
ESP
18
Linares Vernet, Ana
45
1,0
1155
ESP
0-1
Lago Carballo, Carmen
35
1,0
1346
ESP
19
Garcia Cruz, Jose Manuel
36
1,0
1337
ESP
1-0
Rafael Recio, Maria Paloma
47
1,0
1098
ESP
20
Guillen Andrinal, Pablo
48
1,0
1013
ESP
½-½
Calvente Aldehuela, Antonia
37
1,0
1303
ESP
21
Vadillo Pablos, Rafael
51
1,0
0
ESP
--+
Jimenez Mahillo, David
39
1,0
1294
ESP
22
Alarcon Alarcon, Marina
43
1,0
1193
ESP
1-0
Hernandez Garcia, Jose Manuel
49
1,0
0
ESP
23
Galletero Monsalve, Juan Fco
44
1,0
1191
ESP
1-0
Dominguez Canto, Francisco
52
1,0
0
ESP
24
Pichel Jallas, Juan Jose
5
0,5
1718
ESP
1-0
Ledesma Ledesma, Jose Ignacio
53
1,0
0
ESP
25
Alarcon Alarcon, Florentina
32
0,0
1376
ESP
1-0
Torres Torres, Victoria
46
0,0
1126
ESP
26
Becerro Rio, Esteban
42
0,0
1195
ESP
0-1
Hernandez Lopez, Joaquin
41
0,0
1238
ESP
27
Amezaga Carrasco, Mercedes
50
0,0
0
ESP
+