Nabigazioa
Hasiera
Egutegia
Txapelketak bilatu
Jokalariak bilatu
Partidak bilatu
Informazioa
Configuración y política de cookies
Descargas
Documentación y manuales
Novedades
Preguntas frecuentes (FAQ)
Política de privacidad de datos
Sobre esto
Vega y Orion
Vegachess
FEDA
FIBDA
FIDE America
FIDE
Hizkuntza
Català
English
Español
Euskara
Galego
Login
Hasiera
XXIV Torneo de Navidad - Categoría Infantil
2. txanda
Txapelketa aukeratu
XXIV Torneo de Navidad - Categoría Infantil
XXIV Torneo de Navidad - Categoría Juvenil
XXIV Torneo de Navidad - Categoría Absoluta
XXIV Torneo de Navidad - Categoría Infantil
Ciudad Real,
2019-12-22
-
2019-12-22
Webgune ofiziala
clubajedrezciudadreal@gmail.com
Epailea:
Ángel Espinosa Aranda
Joko-erritmoa:
10 minutes + 3 seconds per move
Txapelketaren menua
Txapelketaren menua
Hasierako rankinga
Emaitzak
1. txanda
2. txanda
3. txanda
4. txanda
5. txanda
6. txanda
7. txanda
Sailkapena
Koadro gurutzatua
FIDE elo aldaketa
Partidak
Egutegia
Bye zerrenda
Estatistikak
2. txandako partidak
Excel
PDF
M
Zuriak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
Ema
Beltzak
Ran.
Ptk.
FIDE
Fed.
1
Mahajub Sidi Abas, Lgalia
1
1,0
1327
U12
1-0
Flores García, Imanol
21
1,0
0
U10
2
García Consuegra Alegre, Iker
22
1,0
0
U10
0-1
Clemente Grande, Daniel
3
1,0
1195
U10
3
Lara Mezcua, Hector
4
1,0
1021
U8
1-0
Leal Caro, Roberto
27
1,0
0
U8
4
Ozaeta Corrales, Álvaro
39
1,0
0
U12
0-1
Piccone Uribe, Luis Guillermo
5
1,0
1007
U10
5
Puche Sánchez, Adrián
43
1,0
0
U12
1-0
Alegre Expósito, David
7
1,0
0
U12
6
Rosado Poveda, Javier
45
1,0
0
U10
1-0
Arroyo González, Jose Ángel
9
1,0
0
U12
7
Calderon Viciconti, Eduardo
10
1,0
0
U12
1-0
Muñoz Calvo, Alonso
34
1,0
0
U8
8
Celis Sánchez, Julia
12
1,0
0
U12
1-0
Muñoz Calvo, Rodrigo
36
1,0
0
U12
9
Sánchez-Bermejo García, Alejandr
53
1,0
0
U10
0-1
Chaparro Bellón, Daniel
13
1,0
0
U12
10
Chaparro Bellón, Iván
14
1,0
0
U10
1-0
Ruiz de la Hermosa Fdez, Daniel
49
1,0
0
U8
11
Díaz del Campo Porto, Claudia
16
1,0
0
U10
0-1
Varea Martínez, Ana
55
1,0
0
U10
12
Díaz-Cambronero Simón, Alfonso
18
1,0
0
U12
0-1
Vila Castillo, Jaime
56
1,0
0
U8
13
Gª-Astillero García-Pardo, Angel
24
0,5
0
U10
1-0
Díaz-Cambronero Simón, Rodrigo
19
0,5
0
U10
14
Ruiz Mansilla, Oscar
48
0,5
0
U10
0-1
Trujillo Torres, Álvaro
54
0,5
0
U8
15
Aldea Díaz, Adrián
6
0,0
0
U8
0-1
Ontanaya Porto, Beltrán
38
0,0
0
U10
16
Arreaza Vizcaíno, Daniel
8
0,0
0
U10
1-0
Pacheco Díaz, Daniel
40
0,0
0
U8
17
Marín López, Miguel
33
0,0
0
U8
1-0
Caraballo García-Pardo, Darío
11
0,0
0
U10
18
Muñoz Calvo, Manuel
35
0,0
0
U10
0-1
Chocano Gª-Retamero, Alonso
15
0,0
0
U12
19
Olguera Condori, Ruth Noemi
37
0,0
0
U12
1-0
Díaz del Campo Porto, Cristina
17
0,0
0
U8
20
Linares Ferrero, Alfonso
20
0,0
0
U10
0-1
Palencia Palomares, Manuel
42
0,0
0
U8
21
Pacheco Díaz, Jorge
41
0,0
0
U10
0-1
Gª-Astillero Garcia-Pardo, Sergi
23
0,0
0
U10
22
Rodríguez Aranda, Damián
44
0,0
0
U12
0-1
Hamadi Malainin, Budda
25
0,0
0
U10
23
Leal Caro, Diego
26
0,0
0
U8
0-1
Ruiz Díaz del Campo, Carlos
47
0,0
0
U8
24
Ruiz-Hermosa Martín-Consuegra, S
50
0,0
0
U10
1-0
Loro González-Aleja, Soledad
28
0,0
0
U12
25
Martín Martínez, Daniel
31
0,0
0
U12
1-0
Silva Núñez de Arenas, Rodrigo
52
0,0
0
U8
26
Villalon Redondo, Mario
57
0,0
0
U8
0-1
Martín Martínez, Diego
32
0,0
0
U8
27
Sierra Lopez, Yeray
2
0,0
1324
U12
0
28
Luna Martínez, Samuel
29
0,0
0
U10
0
29
Luna Martínez, Zayra
30
0,0
0
U8
0
30
Ruiz Colado, Mario
46
0,0
0
U12
0
31
Sierra Lopez, Nagore
51
0,0
0
U8
0